Įkraunama...
Įkraunama...

Karvės pienas ar mišinukas?

Vaiku greitojoj pagalboj dirbantis gydytojas pasakojo, kad buvo iskvietmas i sodus, kur rado apsislpusius naujagimius, nes jie buvo maitinami karves pienu.
Kokia jusu nuomone apie tai?
Atsakyti
manau kad visi žino, jog karvės pieno kūdikiui duot nereik g.gif
Atsakyti
man tai geriau jau pirktinis,kur isvalytas o kur tieisiai is karves ,ne ne as tai pirktiny duodu tiktai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villu @ 2007 04 08, 21:17)
Vaiku greitojoj pagalboj dirbantis gydytojas pasakojo, kad buvo iskvietmas i sodus, kur rado apsislpusius naujagimius, nes jie buvo maitinami karves pienu.
Kokia jusu nuomone apie tai?

Tie naujagymiai nebuvo is viso niekuo maitinami(na gal per para syki tik), nes karves pienas skatina tukluma, neveltui mociutes, pamaciusios savo anukelius, nubalusius, nusilpusius, pataria maitinti karves pienu, o ne sintetika.
Beje, naujagymiams reikia duoti ne gryna karves piena, bet daryti misini is 2/3 klijuku ir 1/3 karves ar parduotuvinio pieno. Vaikai taip maitinami, tikrai nenusilps, tik valgyti jiems reikia duoti kas 4 valandos, o ne syki per diena.
Atsakyti
As taip pat uz piena , ji jau duodu savo mazylei nuo 2,5 men ir thumbup.gif , nors gydytoja buvo pries tai issireiskusi taip "jei neisgalit misinukam tai duokit piena ,tik skiesti 1/4" doh.gif ,ryskiai kad jai uz tai mokama...
Atsakyti
Savaime suprantama, kad karves pienas vaikui geriausia smile.gif
Nuo misiniu mano Vika vemdavo toliau negu mato verysad.gif
Atsakyti
As visa laika maniau, kad misineliai geriau,o karves pieno duoti is viso negalima, bent jau iki 6 men. Nezinau kaip Lietvoje, taciau Airijoj sveikatos m-ja rekomenduoja ji duoti tik kudikiams virs 6-iu men. Gydytojas Lietuvoje, kuri minejau pirmame pasisakyme, taip pat uztvirtino sita minti. Net negalvojau, kad tiek daug mamyciu uz piena...
Uz poros savaiciu man pas gydytoja. Paprasysiu, kad paargumentuotu kodel pienas duodamas tik vyresnio amziaus vaikuciams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villu @ 2007 04 13, 22:03)
As visa laika maniau, kad misineliai geriau,o karves pieno duoti is viso negalima, bent jau iki 6 men. Nezinau kaip Lietvoje, taciau Airijoj sveikatos m-ja rekomenduoja ji duoti tik kudikiams virs 6-iu men. Gydytojas Lietuvoje, kuri minejau pirmame pasisakyme, taip pat uztvirtino sita minti. Net negalvojau, kad tiek daug mamyciu uz piena...
Uz poros savaiciu man pas gydytoja. Paprasysiu, kad paargumentuotu kodel pienas duodamas tik vyresnio amziaus vaikuciams.  smile.gif

Pirmiausia, gydytojos paklauskit, kas yra zodis MISINELIAI? Mat MISINELIAI-tai ir pieno ar modifikuotos sojos miltukai, maisomi su vandeniu ir MISINELIAI-tai is naturaliu kruopu nuvirtas nuoviras(klijukai), maisomas su tam tikromis dalimis pieno(karves, ozkos, parduotuvinio) 4u.gif
Naturalus pienas(jau ne misinukas is pieno ir klijuku) tikrai gali buti duodamas nuo sesiu menesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nebijau @ 2007 04 14, 08:38)
Pirmiausia, gydytojos paklauskit, kas yra zodis MISINELIAI? Mat MISINELIAI-tai ir pieno ar modifikuotos sojos miltukai, maisomi su vandeniu ir MISINELIAI-tai is naturaliu kruopu nuvirtas nuoviras(klijukai), maisomas su tam tikromis dalimis pieno(karves, ozkos, parduotuvinio) 4u.gif
Naturalus pienas(jau ne misinukas is pieno ir klijuku) tikrai gali buti duodamas nuo sesiu menesiu 4u.gif

čia aš nepritariu schmoll.gif
visų pirma mišinėliais yra vadinami-pieno mišiniai, t.y. pieno milteliai gaminami su virintu vandeniu. juos gaminant (iš karvės, ožkos pieno) pašalinamos sunkiai virškinamos medžiagos, pvz. kazeinas. pieno mišinių yra visokių rūšių (alergiškiems vaikučiams ir kt.)
klijukai ir yra klijukai, o ne mišiniai. reikia rinktis pieno mišinius, o ne klijukus, nes pieno mišiniai gaminami pagal PSO rekomendacijas.
karvės pieno, aišku virinto, galima duoti tik nuo 1 metų , nes jis suvirškinamas tik 60-70 procentų ( tam įtakos turi tas baltymas kazeinas), ožkos pienas dar labiau yra riebesnis.
dukrytei karvės pieno duodu maždaug nuo 1,3 metų, liesą, ji nėra jo mėgėja, pienu balinu kruopų košes.
niekas nepakeis mamos pienuko, todėl reikia domėtis, kad jo būtų, aš iki šiol maitinu mamos pienuko, na o jei taip nutiko, kad jo nėra, rinkitės pieno mišinius.
Atsakyti
QUOTE(-simona- @ 2007 04 16, 01:07)

niekas nepakeis mamos pienuko, todėl reikia domėtis, kad jo būtų, aš iki šiol maitinu mamos pienuko, na o jei taip nutiko, kad jo nėra, rinkitės pieno mišinius.

Domėtis gal ir ne pro šalį, bet štai manoji pati sau nusprendė, kad nereikia, ir taškas. Pieno lyg ir buvo, ir bėgo normaliai, o pradėjo nebežįsti, galiausiai vos pasiūlius, pradėjo kąsti, taip ir pabaigėm. O maniau iki metukų maitinti verysad.gif
Kol kas dar geria mišinį, bet po kurio laiko bandysim pieną. Kai kuriems nuo mišinių pvz. kietėja pilvukas. O jeigu šeimoje yra savų vaikų gydytojų, tokiu atveju jie net pataria pereiti prie karvės pieno, nesulaukus nė metukų. Taip kad gaunasi, kad saviems - vienos taisyklės, o pacientams - tik mišinys, o jeigu netiko, tai kitas mišinys ir taip pasaka be galo
Atsakyti
QUOTE(-simona- @ 2007 04 16, 01:07)
čia aš nepritariu  schmoll.gif
visų pirma mišinėliais yra vadinami-pieno mišiniai, t.y. pieno milteliai gaminami su virintu vandeniu. juos gaminant (iš karvės, ožkos pieno) pašalinamos sunkiai virškinamos medžiagos, pvz. kazeinas. pieno mišinių yra visokių rūšių (alergiškiems vaikučiams ir kt.)
klijukai ir yra klijukai, o ne mišiniai. reikia rinktis pieno mišinius, o ne klijukus, nes pieno mišiniai gaminami pagal PSO rekomendacijas.
karvės pieno, aišku virinto, galima duoti tik nuo 1 metų , nes jis suvirškinamas tik 60-70 procentų ( tam įtakos turi tas baltymas kazeinas), ožkos pienas dar labiau yra riebesnis.
dukrytei karvės pieno duodu maždaug nuo 1,3 metų, liesą, ji nėra jo mėgėja, pienu balinu kruopų košes.
niekas nepakeis mamos pienuko, todėl reikia domėtis, kad jo būtų, aš iki šiol maitinu mamos pienuko, na o jei taip nutiko, kad jo nėra, rinkitės pieno mišinius.

thumbup.gif tu 100-% teisi.iki metu ir nuo 70 metu pienu negalima schmoll.gif dar nera o velijou jou nera fermentu organizme kuris padeda skaldit pienu fermentus. thumbup.gif
Pas mane du vaikai uzuogintos misinukais ir imunitetas thumbup.gif
Atsakyti
Manau kad misineliai naudingesni smile.gif
Atsakyti