Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje

user posted image

Tęsiam temukę toliau..............
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika_21 @ 2008 08 20, 12:23)


Kur orus žiūrėjai? Nors faktiškai tai visur nesąmones rodo, net ir mūsų Šulija pasitikėt negalima, nes ir mūsų sinoptikai jau nusigrybauja, aš tai buvau nusprendus, kad tegul ir kirviais mėtys aš važiuosiu tai po teisybei oraų būna geresnių bet bent nelijo ir saulės dar gavau čiut čiut mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai niekam nereikia poilsio buto? Para 130 lt (jei iki 5 asmenų). Rezervavo moteriškė ir paskutinę minutę atsakė doh.gif Tad tikriausiai gausiu progą pati ten nuvažiuoti su vaikais, gal susitiksime - kas nuo savaitgalio poilsiaus netoli poilsio namų "Ieva"? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 20 rugpjūčio 2008 - 12:13
4u.gif VALIO SVENTAJAI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 08 20, 13:28)
Kur orus žiūrėjai? Nors faktiškai tai visur nesąmones rodo, net ir mūsų Šulija pasitikėt negalima, nes ir mūsų sinoptikai jau nusigrybauja, aš tai buvau nusprendus, kad tegul ir kirviais mėtys aš važiuosiu tai po teisybei oraų būna geresnių bet bent nelijo ir saulės dar gavau čiut čiut  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



sinoptikai tai tikrai prastai pas mus dirba nežinau gal tai tik kalbos ,bet jie kartais speceliai nusigrybauja ,kad liaudis i užsienius labiau keliautu ,na bet tai tik kalbos ,kurios iš dalies leidzia trupučiuką tuom ir tikėt g.gif mes kai buvom tai visur pyle kaip iš kibiro o ten saulute švietė ,karšta nebuvo ,bet nusvilusiu tai doh.gif
nes taip apgaulingai buna kai vejukas pučia atrodo net šalta ,bet kai grįžti namučio užkaisti biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, rytoj ar poryt varau su vaikais į Šventąją, iš Vilniaus, galėčiau paimti 2 žmones (su nedaug bagažo biggrin.gif ), gal kokia mamytė nevairuoja ir norėtų į kompaniją? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 20 rugpjūčio 2008 - 13:13
QUOTE(ALLUREs @ 2008 08 20, 13:52)
sinoptikai tai tikrai prastai pas mus dirba nežinau gal tai tik kalbos ,bet jie kartais speceliai nusigrybauja ,kad liaudis i užsienius labiau keliautu ,na bet tai tik kalbos ,kurios iš dalies leidzia trupučiuką tuom ir tikėt  g.gif mes kai buvom tai visur pyle kaip iš kibiro o ten saulute švietė ,karšta nebuvo ,bet nusvilusiu tai  doh.gif
nes taip apgaulingai buna kai vejukas pučia atrodo net šalta ,bet kai grįžti namučio užkaisti biggrin.gif


Va va sėdėjom pirmą dieną saulės visai nebuvo, bet grįžau į kambariuką paskrudus mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš Žolinę grįžome iš Vila Inga. Patiko ir tiko mums ten viskas - kambarys, dušas, wc, virtuvėlė thumbup.gif Šeimininkai tikrai greitai reaguoja - kambary tautiečiai buvo išlupinėję rozetes doh.gif , tai sutaisė greitai, trūko pakabų - atnešė iškart. Triviečiame kambaryje vietos pakankamai, tik trūksta dar kokios lentynos smulkmenoms ir kur rūbus pasidžiauti. Žodžiu, jokių rūpesčių dėl gyvenimo. Kažkam pasirodė, kad iki jūros toli, o mums kažkaip visai ne, nors ir su dvimetuke pėsčiomis. Vietelė tikrai ta, kur tikriausiai sugrįšime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 08 20, 19:22)
Prieš Žolinę grįžome iš Vila Inga. Patiko ir tiko mums ten viskas - kambarys, dušas, wc, virtuvėlė  thumbup.gif Šeimininkai tikrai greitai reaguoja - kambary tautiečiai buvo išlupinėję rozetes  doh.gif , tai sutaisė greitai, trūko pakabų - atnešė iškart. Triviečiame kambaryje vietos pakankamai, tik trūksta dar kokios lentynos smulkmenoms ir kur rūbus pasidžiauti. Žodžiu, jokių rūpesčių dėl gyvenimo. Kažkam pasirodė, kad iki jūros toli, o mums kažkaip visai ne, nors ir su dvimetuke pėsčiomis. Vietelė tikrai ta, kur tikriausiai sugrįšime  rolleyes.gif

man vyras skalbiniams buvo ištempęs šniūrą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 08 20, 19:22)
Prieš Žolinę grįžome iš Vila Inga. Patiko ir tiko mums ten viskas - kambarys, dušas, wc, virtuvėlė  thumbup.gif Šeimininkai tikrai greitai reaguoja - kambary tautiečiai buvo išlupinėję rozetes  doh.gif , tai sutaisė greitai, trūko pakabų - atnešė iškart. Triviečiame kambaryje vietos pakankamai, tik trūksta dar kokios lentynos smulkmenoms ir kur rūbus pasidžiauti. Žodžiu, jokių rūpesčių dėl gyvenimo. Kažkam pasirodė, kad iki jūros toli, o mums kažkaip visai ne, nors ir su dvimetuke pėsčiomis. Vietelė tikrai ta, kur tikriausiai sugrįšime  rolleyes.gif


va sniuros skalbiniams ir mes pasigedom unsure.gif bet nera to blogo, kad neiseitu i gera, dzioviau skalbinius an veliukso(stoglangio) laikikliu uzuolaidai hihihi.gif ir visai liuks gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, vaikai sirguliuoja unsure.gif , tai niekur nebevažiuosim - jei kam reikia savaitgaliui buto, laisvas...
Atsakyti