Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kvepalai tikrai gera dovana?

Viena populiariausių dovanų - kvepalai. Bet tikriausiai viena iš netinkamiausių, nes labai lengva prašauti pro šalį. Kas tinka tau, nebūtinai patiks kitam. Tai gi, ką manote apie dovanojamus kvepalus? Ar pačios dovanojate kitiems? Jei taip, pagal kokius kriterijus renkate, kiek ml perkate.

Ką darote su tais, kurie netiko?

Pati esu nemažai gavusi, gal 80% iš esamų. Iš gautų daugiau nei pusė buvo arba ne mano skonio, arba visiškai ne mano skonio ax.gif
Atsakyti

Vienareikšmiškai - labai bloga dovana.

Nėra dviejų žmonių, kurie užuostų vienus ir tuos pačius kvepalus vienodai - tai labai individualus fiziologinis dalykas, priklausantis nuo konkretaus žmogaus nosies biggrin.gif

Taigi, manau eiti ir pirkti kvepalus dovanų mąstant - ot geri šitie, man patinka ir jam/jai patiks - rizika muzika ir potencialus nuotaikos gadinimas solenizantui biggrin.gif

Kita vertus - yra tokių, kurie turi SAVO kvepalus ir kvėpinasi jais ir tik jais tūkstantį metų - tada tai neprašausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau dovanoti kvepalus, kaip ir gauti yra malonu, bet geriausia zinant zmogaus skoni ar megstama kvapa. Kitu atveju tikrai gali but netinkama ar nereikalinga dovana. As megstu dovanot kvepalus, aisku kai zinau kad yra toks poreikis. Kartais draugai tiesiog ir laukia ar tikisi, nors dazniau tenka juos iteikti vyro draugams, aisku po kibira, ka ten veikt vyrui su kokiu 30ml ar 50ml lotuliukas.gif .
Atsakyti
bet tai cia su daugeliu dovanu taip gali buti (nebet zinai, ko nori zmogus), ka ne? ir vis tik nors as esu gavusi tokiu per viduri pagal megstamuma, esu uz kvepalus kaip dovana. man idomu, kaip zmogus mato/isivaizduoja mane/mano skoni rinkdamas, parodo pats savo skoni ir supratima. man idomu rinkti paciai kitam zmogui pagal jo charakteri, pomegius, buda. juk niekas nera priverstas kvepintis tuo, kas nepatinka. o tikimybe, kad nepatiks, tai kaip su visom kitom dovanom.
Atsakyti
Nepripažįstu kvepalų kaip dovanos. Išskyrus aišku, tuos atvejus, kai dovanojamas konkretus, dovanos gavėjo išanksto užsakytas ir norimas kvapas. kad ir kaip gerai, atrodytų, pažįsti žmogaus skonį, deja, prašauti labai realu. Nors pažįstu moterų, kurios mielai kvėpinasi dovanotais kvepalais, sau niekada neperka ir kitokių net neturi. unsure.gif
Atsakyti
Africa, tikrai taip ir gan dažnai. Vistik sutik, kad ne kiekvienas išgali įpirkti kvepalus. Arba renkasi pigesnius variantus. Tad geri kvepalai yra prabangi dovana, ypač jei daug ml. Pastaruoju metu, kiek pastebiu, moterims rečiau dovanojama, dažniau vyrams. Gal vyrai ne tokie išrankūs?
Atsakyti
Man atrodo tai visai gera dovana, jei žinai, kokių kvepalų žmogus nori ax.gif Pažįstu žmonių, kurie neišrankūs kvapams, tokiems tikrai nebijočiau dovanot savo pačios išrinktų kvepalų ax.gif

MB visai neišrankus kvapams, tai tikrai drąsiai dovanočiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 21 rugpjūčio 2008 - 10:12
MOT.
As irgi visada dovanoju mamai, nes jos skoni puikiai pazystu thumbup.gif ir jai labai patinka kvepintis, ir kai kurioms draugems, del kuriu irgi esu tikra kad patiks kvepaliukai... dar per tiek metu nieko nenuviliau ir neprasoviau tongue.gif

VYR.
Puikiai zinau brolio skoni, tai irgi drasiai perku ir jam kvepalus, o tevui tinka bet kokie lotuliukas.gif Draugiu vyrams pradziai sulau pauostyt Sarmoj ir issirinkti keleta patinkanciu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WWWitch: 21 rugpjūčio 2008 - 11:03
As labai dziaugiuosi gavus kvepalus,aisku kai vyras dovanoja jis turi mano sudaryta sarasa biggrin.gif Pati esu dovanojus kvepalus kiek kartu mamai,vyrui ir keliom draugem.Tikrai priklauso nuo zmogaus pavydziui jei butu isrankus zmones kaip Smauglius su kvepalais i gimtadieni neateiciau biggrin.gif
Atsakyti
Kai renkate kvepalus, ar jums svarbu aktualu kaina? Ar perkate tuos, kurie jums atrodo tinkamiausi? Nesvarbu, ar iki 100 Lt., ar virš 200 Lt.
Labai pigius kvepalus dovanoti gal ir ne lygis.
Atsakyti
Nemanau, kad kvepalai kaip dovana yra netinkami, bet jei sugalvoju dovanot, visada ratais kvadratais išsiaiškinu, ar asmeniui jie patiks smile.gif Tiesiog ištaikau progą kaip nors jų pauostyt, "netyčiom".
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2008 08 21, 12:11)
Nemanau, kad kvepalai kaip dovana yra netinkami, bet jei sugalvoju dovanot, visada ratais kvadratais išsiaiškinu, ar asmeniui jie patiks smile.gif Tiesiog ištaikau progą kaip nors jų pauostyt, "netyčiom".

Visiškai pritariu. Savajam irgi prieš kurį laiką duodu pauostyti keletą kvapų, o po to jau sprendžiu, kuriuos iš patikančiu galiu dovanoti.
Kita vertus, galima dovanoti čekį, o jau apdovanojamasis pats išsirinks, kokių laaabai nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo straige: 21 rugpjūčio 2008 - 12:49