Įkraunama...
Įkraunama...

Maziaus judesiai

Sveikos,

man si antradieni prasidejo 6 menesiukas, ir jau pora dienu kankina toks rupestis: jauciu mazosios judesiukus, bet jie labai silpni, palyginus su tais kuriuos jauciau pries kelias savaites. Nezinau ka daryti, gal pas gydytoja dabar pat dumti, o gal dar palaukti??? Tik bijau, kad nebutu par velai...

Help!
Atsakyti
kai nuvaziuosi pas gydytoja.paprasyk kad duotu tokia specialia lentele,vaikui judesiukam fiksuoti.ir skaiciuokis kiek kartu vaikiukas sujuda.
vaisiaus judesius reikia fiksuoti nuo 32 savaites.ten tuos judesiukus pageidautina fiksuoti ryte ,arba nors karta per diena 30 min.reikia but atsipalaidavusiai,guleti ant kairiojo sono.taip gulint pagereja vaisiaus kraujo apytaka.
jeigu per tas 30 min suskaiciuosi bent 5 judesiukus,daugiau i diena nieko skaiciuot nereik,tada viskas normalu.
Atsakyti
Kiek zinau ne 5 o 10 judesiuku turetu but per 30min. tada viskas tvarkoi ,o jei nejauti ar labai silpni varai arba pas savo daktare arba i ligonine jie tada paklausys vaiko sirdies tonusus ir viskas bus aisku:)
Atsakyti
Ara,

Kaip tu ir tavo mažiukas? Ar buvai pas gydytoją?
Mums 7 menuo ir ta pati problema. Nežinau ką daryt sad.gif
Atsakyti
Butinai kreipkis pas savo gydytoja ar vaziuok i ligonine,nerizikuok nei savo nei lialiaus sveikata.
Atsakyti
Sveikos,
po to kai parasiau zinute, ta pacia diena buvau pas gydytoja. Jis paziurejo echoschopu ir pasake, kad viskas tvarkoj, o maziaus judesiukai (kaip man atrode) susilpnejo, uz tai kad jis spardo ne i pilvo puse, o i nugara. tongue.gif O as buvau ipratus kad jis spiria tik i pilva, o kai tokiu spyriu nesulaukiau, susirupinau.
Atsakyti
Per val reikia sulaukti 10 judesiu, o per pusvalandi 5. As skaiciuoju 10 stipriu, per 12 valandu, todel kad maniskis kaip ir as, pamiegoti megsta. Jis vakare labiau judrus biggrin.gif
Atsakyti
Guledama ligonineje turiu pildyti judesiukus. Jei per 1 val tik 3 judesiukai, reiskias kazkas negerai.
Atsakyti
Ojej, kiek prisinarvavau su tais judesiukais per paskutini nestuma blink.gif . Vidury nakties staiga pagalvodavau, kad 2.gif nejuda. Zadindavau vyra, kad klausytusi. Ir siaip, palyginus su pirmu nestumu tokie myzerni pasispardymai buvo unsure.gif. Nu beveik nieko nejauciau. Ir judesius pirmuosius pajutau daug veliau negu pirmakart, nors turejo but atvirksciai. Gime ramutele mergyte.
Atsakyti