Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip surast brolius ar seseris?

Žinau, kad turiu brolių ar sesrų. Tikriausiai gyvena Panevėžy ar kur nors netoliese... Gal kas turit patirties kaip surast? Nežinau, ar užmegsčiau ilgalaikę pažintį, bet vis dažniau vidinis balsas kužda surast juos, tarsi ilgisi... Mano buvusi (prieš įvaikinimą) pavardė buvo Šepliakovaitė. Gal kas girdėję tokią pavardę?
Atsakyti
Sveiki, Jums reikėtų kreiptis į Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą prie SADM. Puslapyje www.ivaikinimas.lt yra darbuotojų el. pasto adresai ir telefonai.
Atsakyti
QUOTE(lingute @ 2008 08 25, 16:03)
Sveiki, Jums reikėtų kreiptis į Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą prie SADM. Puslapyje www.ivaikinimas.lt yra darbuotojų el. pasto adresai ir telefonai.

jie nenori sakyt jokios informacijos jau bandžiau verysad.gif
Atsakyti
man regis, kad jeigu vaikas įvaikintas - niekas be jo paties ir neteikia jokios informacijos. netgi senesniuose įstatymuose kažkur skaičiau, kad įvaikinimas yra saugomas ir kad už tokios informacijos paviešinimą - baudžiama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 26 lapkričio 2008 - 20:29
rašiau jau globėju temoj , bet dar nemačiau šios taigi manau labiau tiktu rašyt čia taigi :

man reikia sužinot ar galiu gaut informacijos apie žmogų kuris buvo pamestinukas nuo 9mėn amžiaus gyveno kūdikių namuose paskui vaikų namuose ir 3 metukų buvo įvaikintas , dabar jam maždaug 30 metų , ar vaikų namai gali man suteikt bet kokios info kas įvaikino ta berniuką ir pan. žodžių aš jo labai ieškau ( tai mano brolis) bet man paskambinus į kūdikių namus , pasakė kad teikt tokios informacijos man jie negali , tik motinai , o motinai tikrai mažiausiai rūpi ji surast verysad.gif
aš žinojau - tik nežinau ar tiesa , kad kai vaikui suėina 18 metų tai jau galiu gaut apie info iš pvz vaikų namų , ką manot ? gal patarsit ką man daryt? ar turiu šansą? ar taip ir nusensiu nepažinus savo broliuko? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 26 lapkričio 2008 - 20:50
Lera - atsakymas tau - kiek aukščiau. Spėju, kad jeigu brolis pats nežino ir nenori ieškoti, gali būti, kad tau rasti - be šansų.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 11 27, 12:50)
Lera - atsakymas tau - kiek aukščiau.  Spėju, kad jeigu brolis pats nežino ir nenori ieškoti, gali būti, kad tau rasti - be šansų.


Nebūtinai. Iš savo patirties žinau, kad, jei ieškomas vaikas yra nepilnametis, vietinis VTAT'as (Įvaikinimo tarnybos prašymu) kreipiasi į įtėvius ir klausia ar jie neprieštarauja vaikų bendravimui. Jei jie neprieštarauja, tik tuomet kitai pusei pasakoma pavardė ir telefonas.

Tačiau šiuo atveju kiek kitaip - ieškomas brolis yra jau suaugęs, įvaikinimas vyko seniai, per tą laiką keitėsi valstybės, įvaikinimo tvarka, tad gali nebūti įrašų. Siūlyčiau kreiptis į Įvaikinimo tarnybą (tiesiog nueikite pasikalbėti, ten labai fainos moterys dirba) ir pateikti visą žinomą informaciją apie brolį, o tuomet jau tarnyba pateiktų oficialų užklausimą į vaikų namus ar pavestų tą padaryti vietiniam VTAT'ui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippi: 27 lapkričio 2008 - 14:31
TAip ištikrujų ten dirba nuostabus žmonės jau teko tuo įsitikint , bet jos liepe kreiptis į vaikų namus , informacijos .... nežinau kažkokioj aklavietei esu ...ir noriu beprotiškai rast ir bijau - o gal jis nieko nežino ir sugriausiu žmogui gyvenimą?....... žinau jo tik vardą ir buvusia pavardė ( iki įvaikinimo) dar gimimo metus bandžiau su šią info ieškot bet beprasmiška.. juk jam vardą pavardė tikriausiai pakeitė pavarde tai tikrai ....
Atsakyti
pasirodo vis dėl to tai neįmanoma...........
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 05 05, 19:32)
pasirodo vis dėl to tai neįmanoma...........

gal durnai paklausiu... bet ar nebandėt kreiptis į Nacionalinę paieškų tarnybą g.gif
ieškantiems
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2009 05 11, 20:07)
gal durnai paklausiu... bet ar nebandėt kreiptis į Nacionalinę paieškų tarnybą g.gif
ieškantiems

matai kaip kiek man pavyko išsiaiškint tai vardas ir pavarde gali būt pakeisti verysad.gif

o man niekur jokios informacijos neduoda , motyvuodama tuom kad berniukas buvo pamestinukas..... jei norės motina va jai gali suteikt ta info o man deja ne.....
Atsakyti
atsidarė sm spec tema kam aktualu galit rašyt ten........
Atsakyti