Įkraunama...
Įkraunama...

SKYRYBOS...

Laba diena unsure.gif
Įvyko kaip įvyko ir tenka skirtis, todėl norėčiau pasiteirauti apie šį procesą. Yra paruoštas skyrybų kažkoks dokumentas, kur išdėstyti punktai dėl sutikimo ir panašiai, teismas (užklausus) parašė, jog galima šiuos popierius nešti pas notara, o paskui teisman ir vualia.
Bet man įdomu kokios šių reikalų kainos, ar visur reikia abiejų asmenų? Ir kiek laiko tai užtruktų iki galo?

Labai ačiū už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2008 08 23, 15:27)
Laba diena unsure.gif
Įvyko kaip įvyko ir tenka skirtis, todėl norėčiau pasiteirauti apie šį procesą. Yra paruoštas skyrybų kažkoks dokumentas, kur išdėstyti punktai dėl sutikimo ir panašiai, teismas (užklausus) parašė, jog galima šiuos popierius nešti pas notara, o paskui teisman ir vualia.
Bet man įdomu kokios šių reikalų kainos, ar visur reikia abiejų asmenų? Ir kiek laiko tai užtruktų iki galo?

Labai ačiū už atsakymus.

Priklauso nuo to kaip skiriatės; gražiuoju ar piktuoju. Jei dėl visko sutariate - renkatės reikalingus popieriukus, surašot pareiškimą ( čia jau kas pagelbės - priklausomai nuo tarifų konsultacijos iki 250), susirenkat pažymas reikalingas ir kiek jų išėmimas kainuoja. Skiriantis gražiuoju - advokatų nereikia, teismo procesas - nemokamas.
Piktuoju- ieškinio surašymas 1800 lt., 3% nuo reikalaujamos turto dalies ( tarkim butas 200 000, tau 100 000, tai sumoki 3000 ( jei teismas baigia bylą taikos sutartimi - 75 % šios sumos gražina)), teismo proceso valanda - 100 lt., advokato - kokį jau susirasi. O valandų kiek teismo ir advokatų bus - neaišku, ieškinių kiek rašyti reikės ir neaišku.
Abiejų asmenų reikia teismo procesuose; pažymas įmanoma susirinkti - per savaitę; skubos tvarka - dar greičiau. Byla teismą pasiekia daugmaž per mėnesį ar daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 23 rugpjūčio 2008 - 16:30
Lady hatora, o jei vaikutis yra ? bet skiriamasi graziuoju.. smile.gif
ilgiau uztrunka procesas? kiek.. mazdaug g.gif
Atsakyti
QUOTE(nugalėtoja @ 2008 08 26, 12:29)
Lady hatora, o jei vaikutis yra ? bet skiriamasi graziuoju.. smile.gif
ilgiau uztrunka procesas? kiek.. mazdaug g.gif

užtrunka lygiai tiek pat. Dėl vaiko gali tekti pasiimti pažymą iš vaiko teisių tarnybos, nes kai kurie teisėjai pageidauja matyti, kad vaiko mama neasociali ir geba rūpintis vaikais. Išduodama greit, per keletą dienų.
terminai konkretesni - į teismą šaukimas ateina iki dviejų savaičių surinkus popierius ir pateikus bylą ( neaišku, kada teismas turi laiko, gali ir ryt, bet įsipareigoja per dvi savaites, man atrodo; skubos tvarka ir per pažintis galima ir greičiau);
teismo nutartis įsigalioja mėnesis po proceso. Ištuokos liudijimas gaunamas po mėnesio. Taigi formaliai mėnesį dar būnat susituokę; )tas mėnuo laiko paliekamas apskundimui, jei kuris kuo nepatenkintas būna ir staiga pasirodo, kad jam kažkas nepatinka).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 28 rugpjūčio 2008 - 09:43
labas na ir ziaurios kainos,na as kai skyriausi su vyru susitarem graziuoju advokatas surase viska jis pasake kiek elementu mokes turto neturejom ir po menesio buvom isskirti
Lady_Hatora tu gali prasyt kad visas tavo teisines islaidas apmoketu vyras advoktas turi parasyti ieskinyje

Papildyta:
ir seip vasara teismai uztrunka,bent pas mus as dabar keliuosi elementus padaviau i teisma balandio men.dokumentus o teismas ivyks tik ruksejo 4d.
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2008 08 31, 09:18)
labas na ir ziaurios kainos,na as kai skyriausi su vyru susitarem graziuoju advokatas surase viska jis pasake kiek elementu mokes turto neturejom ir po menesio buvom isskirti
Lady_Hatora tu gali prasyt kad visas tavo teisines islaidas apmoketu vyras advoktas turi parasyti ieskinyje

Papildyta:
ir seip vasara teismai uztrunka,bent pas mus as dabar keliuosi elementus padaviau i teisma balandio men.dokumentus o teismas ivyks tik ruksejo 4d.


Gali prašyti ir dangaus vartų raktų, bet nereiškia kad jie bus duoti. Šiaip teismo išlaidas apsimoka kiekvienas savo.
Ilgiausios eiles dabar. Teismai grįžę po atotogų ir bylų daug.
Atsakyti
kai mes skiremes, vyras i pirma teisma neatvyko, liepe ma pasirinkti data kada noriu, tai galejau kad ir rytdienos, maciau tos teisejos grafika, tikrai nebuvo apkrautas g.gif , tai dar po poros savaiciu vyko teismas, kainavo 500 lt, nes advokate tvarke popierius, todel kad maniskis nei vieno dokumento nesiteike pats paruosti . gal cia priklauso pas koki teiseja papoli, o pats skyryb procesas teuztruko geras 5 minutes .
Atsakyti
Aš neturėjau laiko dokumentų rinkimu užsiimti, tai sumokėjau 1000 Lt firmai, visa tai padarė, surašė susitarimus ir išsiuntė į teismą. Mums reikėjo tik į teismo posėdį, jei taip jį galima pavadinti, atvykti. Dokumentai į teismą buvo išsiųsti, rugpjūčio pradžioje, po mėnesio jau buvo tas formalus teismas, gal 10 minučių užtruko, dar po mėnesio jau bus galima pasiimti ištuokos liudijimą.
Teisme galima ir vienam dalyvauti, bet patarė atvykti abiems, jei galime, tada nebus jokių priežasčių atidėti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2008 09 19, 20:32)
kai mes skiremes, vyras i pirma teisma neatvyko, liepe ma pasirinkti data kada noriu, tai galejau kad ir rytdienos, maciau tos teisejos grafika, tikrai nebuvo apkrautas  g.gif  , tai dar po poros savaiciu vyko teismas, kainavo 500 lt, nes advokate tvarke popierius, todel kad maniskis nei vieno dokumento nesiteike pats paruosti . gal cia priklauso pas koki teiseja papoli, o pats skyryb procesas teuztruko geras 5 minutes .



QUOTE(Miaška @ 2008 09 21, 23:09)
Aš neturėjau laiko dokumentų rinkimu užsiimti, tai sumokėjau 1000 Lt firmai, visa tai padarė, surašė susitarimus ir išsiuntė į teismą. Mums reikėjo tik į teismo posėdį, jei taip jį galima pavadinti, atvykti. Dokumentai į teismą buvo išsiųsti, rugpjūčio pradžioje, po mėnesio jau buvo tas formalus teismas, gal 10 minučių užtruko, dar po mėnesio jau bus galima pasiimti ištuokos liudijimą.
Teisme galima ir vienam dalyvauti, bet patarė atvykti abiems, jei galime, tada nebus jokių priežasčių atidėti ir pan.

Teisėtės ar skyrėtės? Čia geruoju ar piktuoju viskas vyko? Kaip suprantu - bendru susitarimu ax.gif
Atsakyti
Sveikos paneles,

Taip jau nutiko, kad ir man skyrybos aktuali tema, apie kuria ieskau kuo daugiau informacijos. Del sios priezasties kreipiuosi i jus.
gal galite suteikti informacijos, ar bent jau nukreipti teisinga linkme kur galeciau gauti info...
Man domintu ne tik kainos (skyrybos- abipusiu susitarimu), bet ir ivairiu dokumentu gavimu, kur reiktu kreiptis, kokiu dokumentu reikia, kokius prasymus reikia rasyti bei kur juo siusti - ar pateikti ir pan.
Suprantama klausymu yra daug, deja zinios mano ribotos.
Labai tikiuosi kad kas nors gales man padeti ir suteikti reikiama info.

Is anksto dekinga
Atsakyti
sveiki,
turiu tokią problemą. mano mama susituokusi bažnyčioje su mano patėviu prieš 15 metų. santuoka neįregistruota CMB. na maždaug 10 metų jie gyveno kas sau, vienas vienuose namuose kitas kituose. prieš maždaug 5 metus patėvis prarado tarnybinį butą, ir persikėlė pas mamą, tačiau gyvena iki šiol ne jos bute o prie jo esančioje salėje, kuri net jai nepriklauso... mama bando jį išmesti aišku žodžiais jis vis grąsina skyrybom. kaip tokiu atveju dalinamas turtas ir ar teisiškai tos skyrybos apskritai būtų, nes santuoka nėra registruota. ar gali tuomet mama pvz perrašyti savo butą man arba broliui, kad neliktų be nieko ir patėvis jo nepragertų. norisi mamą apdraust, surinkt argumentus, kad ji atrastų jėgų baigt šitą reikalą.
labai dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 11 09, 11:34)
sveiki,
turiu tokią problemą. mano mama susituokusi bažnyčioje su mano patėviu prieš 15 metų. santuoka neįregistruota CMB. na maždaug 10 metų jie gyveno kas sau, vienas vienuose namuose kitas kituose. prieš maždaug 5 metus patėvis prarado tarnybinį butą, ir persikėlė pas mamą, tačiau gyvena iki šiol ne jos bute o prie jo esančioje salėje, kuri net jai nepriklauso... mama bando jį išmesti aišku žodžiais jis vis grąsina skyrybom. kaip tokiu atveju dalinamas turtas ir ar teisiškai tos skyrybos apskritai būtų, nes santuoka nėra registruota. ar gali tuomet mama pvz perrašyti savo butą man arba broliui, kad neliktų be nieko ir patėvis jo nepragertų. norisi mamą apdraust, surinkt argumentus, kad ji atrastų jėgų baigt šitą reikalą.
labai dėkoju už atsakymą.

Jei santuokos nera niekur fiksuotos CMB, vadinasi, pagal istatyma jie laikomi sugyventiniai ir patevis turi teise tik i detus pakeitimus, remontus, renovacija, jei turi irodymu, kad butent tais pinigais dejosi.
Mama su savo nekilnijamu turtu gali daryti ka nori-parduoti, dovanoti, pragerti,ir pan. Kaip suprantu, nepilnameciu vaiku nera?
Atsakyti