Įkraunama...
Įkraunama...

Mažvydo pagrindinė mokykla

sveikos,
mano sunui 7
gyvenu kalnieciu rajone Kaune. netoliese yra 2 mokyklos: vyduno ir mazvydo. girdejau visokiu gandu. gal kieno nors vaikai lanke kokia nors is siu mokyklu.
pagelbekite man, prasau, padekite apsispresti, o gal kokia gera mokytoja zinote vienoje is siu mokyklu?
labai laukiu, nes jau reikai apsispresti ir prasyma nunesti
dekui
Atsakyti
Aš savo vaikelį šiandien nuvedžiau į Vydūno mokyklą ir likau labai patenkinta biggrin.gif
nuostabios mokytojos biggrin.gif
Manau gerai pasirinkau,neabejokite jeigu ši mokykla jums arti,tikrai labai jauku ir gera biggrin.gif
Atsakyti
Geras pasirinkimas ramute53. clap.gif
Atsakyti
Nuo 2005 rugsejo 1d.abi sios mokyklos bus jungiamos i viena ugdymo istaiga su valdorfo pradiniu ugdymu. Abi mokyklos turejo labai neblogu pradiniu klasiu mokytoju. M.Mazvydo dabar renkanciu mokytoju as labai rekomenduociau A.Nesterova. Puiki, reikli mokytoja. thumbup.gif Siulyciau tik nesirinkti valdorfo klasiu, nes tas ugdymas siek tiek pritaikytas indigo vaikams, ir normaliam lavinimui jis nelabai tinka.
Atsakyti
mano sunus pradejo lankyti Mazvydo mokykla. papuleme pas viena labai gera mokytoja D.versekenaite vienos forumietes rekomenduota. esame labai patenkinti. mokytoja jauna, aktyvi, idomiai veda pamokas, zodziu kol kas viskas ciki biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės smile.gif Mūsų trys vaikiukai mokosi Mažvydo mokyklos Valdorfo klasėse. Aš siūlyčiau pirmiausia apsilankyti pas mus ir tik tuomet spręsti, kas gi yra ta Valdorfo pedagogika mirksiukas.gif :

"Kviečiame į Kauno M. Mažvydo vidurinės mokyklos netradicinio ugdymo Valdorfo
pedagogikos priešmokyklinę ir 1-6 klases, kuriose gegužės 24-25 d.d. 8.50 vyks
ATVIRŲ DURŲ dienos. Galėsite stebėti pamokas, kuriose daug ritmo, meno, įdomių
dalykų... Gal Jūsų vaikeliui kaip tik reikia tokios mokyklos?
Tel. 8-650 33 018, 390629 (vakarais), e-mail: zitavaldorfkaunas@mail.lt"

www.valdorfas.noriu.net

Atsakyti
mano dukra jau metus mokosi Mazwyde.. Papuoleme pas L.Simkevieciene..kuri kiytais metais isleidzja 4.. wesiu pas ja ir sawo antra dukryte thumbup.gif dukra apie pradines klases mokytoja labaj geros nuomones thumbup.gif ir man pacjaj patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(disagreement @ 2007 01 13, 17:46)
mano dukra jau metus mokosi Mazwyde.. Papuoleme pas L.Simkevieciene..kuri kiytais metais isleidzja 4.. wesiu pas ja ir sawo antra dukryte  thumbup.gif  dukra apie pradines klases mokytoja labaj geros nuomones  thumbup.gif  ir man pacjaj patinka  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tik nepatarciau wajku leisti y 5klases ir toliau.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(disagreement @ 2007 01 21, 11:50)
tik nepatarciau wajku leisti y 5klases ir toliau.. schmoll.gif

kodel gi?
Atsakyti
[quote=Saulutuke,2007 01 22, 08:11]
kodel gi?


mokytojos gan prastos.. cia pagrindinis kriterijas kodel nepatarciau.. Jei waikas gabus neisnaudoja waiko gabumu jokiu... Ir iswis prijmineja waikus ismestus is kitu mokyklu.. Tai... verysad.gif
Atsakyti
[quote=disagreement,2007 01 25, 15:06]
[quote=Saulutuke,2007 01 22, 08:11]
kodel gi?
mokytojos gan prastos.. cia pagrindinis kriterijas kodel nepatarciau.. Jei waikas gabus neisnaudoja waiko gabumu jokiu... Ir iswis prijmineja waikus ismestus is kitu mokyklu.. Tai... verysad.gif
[/quote]

As tai supratau, kad Jusu mergaite pradinese, tai is kur tokia nuomone, kad mokytojai nuo 5 kl prasti? tongue.gif Ar cia kitu besimokanciu teveliu tokia nuomone ar kaip? Idomu tiesiog g.gif
Atsakyti