Įkraunama...
Įkraunama...

Antikiniai/mitologiniai vardai

Tikriausia susilauksiu daug skeptiškų komentarų, bet man reikia vienetinio vardo, su istorija, legendomis, mistika.
Visokios Gabijos ir Gabrielės, Tajai ir Kajai man schmoll.gif

Keletas vardų iš Antikos- Mitologijos:
Achatas
Achilas
Admetė
Aisonas
Aitra
Alkestidė
Aretė
Artemidė
Asija
Atlantė
Belona
Brontas
... Galėčiau tęsti, jei būtų susidomėjusių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 25, 16:13)
Tikriausia susilauksiu daug skeptiškų komentarų, bet man reikia vienetinio vardo, su istorija, legendomis, mistika.
Visokios Gabijos ir Gabrielės, Tajai ir Kajai man  schmoll.gif 

Keletas vardų iš Antikos- Mitologijos:
Achatas
Achilas
Admetė
Aisonas
Aitra
Alkestidė
Aretė
Artemidė
Asija
Atlantė
Belona
Brontas
... Galėčiau tęsti, jei būtų susidomėjusių  ax.gif


Man gražus, o vyriškas variantas gal net dar gražesnis. O renkiesi pagal istoriją ar pagal skambesį?
Tęsk 4u.gif
Atsakyti
perdaug pretenzingi. Achilas ir Aretė dar nieko
Atsakyti
Renkuosi tik pagal skambesį smile.gif Aretą vieną pažįstu, tai jau savam tokio nebeduočiau
Dionė
Felicitė
Fortūna
Haimonas
Hektoras
Isidė
Izidė
Juventa
Karmenta
Kasandra
Klėja
Latona
Leta
Marika
Medėja
Melisa
Metidė
Minerva
Minijus
Neilas
Atsakyti
ir kuo skiriasi Izidė ir Isidė? g.gif
būtų gerai, jei kiekvieną vardą pakomentuotum plačiau, nes tikrai ne visi žino, kas yra Aitra ar Minijus.
Atsakyti
o Neilas mitologinis? blink.gif
Atsakyti
medėja gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 26, 08:15)
medėja gražus thumbup.gif



Man Medėja irgi gražus, ale žinant jos istoriją neduočiau schmoll.gif
Atsakyti
O Andromeda, pavyzdžiui, netinka? g.gif
Atsakyti
Iš mitologinių man vienareikšmiškai tik NIKĖ. Nors čia ir nebuvo pacituotas.
Atsakyti
man gražu Hektoras ir Kasandra 4u.gif
Atsakyti
Matot mielosios, čia aš viešinu tik tuos, kuriuos būtų galima suteikti žmogeliukui be gėdos. aišku yra tokių vardų kaip - Hekalė,Fokas,Erulas ir pan. kurie kažkaip nelabai žiūrisi smile.gif apie kiekvieną daug rašymo, dažniausia čia žinyne yra pateikiama kieno jis sūnus/dukra, kokie jo nuopelnai ar galios. Bet galiu parašyti apie jūsų paminėtus :
Aretė - graikų mitologija : fajakų karaliaus Alkinojo giminaitė ir žmona, labai gerbiama ir mylima savo krašte.
Izidė ir Isidė skiriasi viena raide biggrin.gif - (Isis) egiptiečių derlingumo, vandens bei vėjo deivė, globojusi šeimos ištikimybę ir jūrininkystę, moteriškumo simbolis.
Neilas - Nilas (radau žinyne, komentuot negaliu, matyt, kaip taip)
Nikė (aš prieš tai svarsčiau, dėt ar nedėt rolleyes.gif ) - garikų mitologija : pergalės deivė
Hektoras - graikų mitologija : ...taurus, savo tėvynę, žmoną ir sūnų mylintis žmogus
Gili Gelmė - Andromeda neblogas, tik labai painus aprašmas, gale minimas Andromedos žvaigždynas.
Medėja - graikų mitologija: na, buvo kiek žiauroka, gebėjo atgaivinti mirusiuosius ir pan. Bet vardas labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 26 rugpjūčio 2008 - 12:05