Įkraunama...
Įkraunama...

Guminiai batukai (botai)

Labas, mamos,
turiu problemą - mano mažylei jau 1.5 metukų, tokio amžiaus jau norisi šlepsėti po balas, tačiau jos kojytei reikia 20 arba 21 dydžio guminių batukų (botų), o parduotuvėse yra tik nuo 22 dydžio...
Gal žinote ir galite patarti, kur galima įsigyti mažesnių botų?

Būsiu dėkinga!
Atsakyti
QUOTE(Lilya @ 2008 08 28, 07:14)
Labas, mamos,
turiu problemą - mano mažylei jau 1.5 metukų, tokio amžiaus jau norisi šlepsėti po balas, tačiau jos kojytei reikia 20 arba 21 dydžio guminių batukų (botų), o parduotuvėse yra tik nuo 22 dydžio...
Gal žinote ir galite patarti, kur galima įsigyti mažesnių botų?

Būsiu dėkinga!

kaip tik iki vakar dienos ieskojau irgi guminiu batu, tai jei esat kaune, tai yra urmo bazej, žalioj galerijoj mirksiukas.gif tokia nedideleje vaikų prekiu parduotuveje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2008 08 28, 09:32)
kaip tik iki vakar dienos ieskojau irgi guminiu batu, tai jei esat kaune, tai yra urmo bazej, žalioj galerijoj  mirksiukas.gif tokia nedideleje vaikų prekiu parduotuveje ax.gif


Dėkui, bet mes Vilniuje. Bet jei savaitgalį važiuosim į Kauną, būtinai ten nuvažiuosim, nes lauke lyja lyja, o taškytis vis negalima...
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2008 08 28, 08:32)
kaip tik iki vakar dienos ieskojau irgi guminiu batu, tai jei esat kaune, tai yra urmo bazej, žalioj galerijoj  mirksiukas.gif tokia nedideleje vaikų prekiu parduotuveje ax.gif

Kiek kainavo ax.gif
Atsakyti
kaip tik ir as savo dukrytei galvoju kur juos rasti, nes vaiku prekiu parduotuvese tik dideli dydziai, o mums tik 1m2men smile.gif Aciu uz info, vaziuosime ieskot i urmo baze smile.gif
Atsakyti
kaskada maxsimoj maciau jei ka tai kaune savanoriu pr hipery ten tikrai maciau ir maziuku ir dideliu ,o kainavo man rodos 20-30lt kaskur tam tarpe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 30 rugpjūčio 2008 - 11:13
Aš pirkau Iki parduotuvėje uz 12Lt, 20dydžio, paprasti, bet visai gražūs - rožiniai su violetiniu paduku, mačiau tokių pat ir Norfoj, tik nepažiūrėjau dydžių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi pastebėjau, kad dydžiai daugiausia būna didesni, ne patys mažiausi. Ketinau užsisakyt iš užsienio parduotuvių, bet dar reikės patikrinti prekybos centrus, jei kitos randa, tai gal ir man pasiseks smile.gif , nors kiek žiūrinėjau, tai vis didesni nei 23 dydžio...
Atsakyti
QUOTE(maggota @ 2008 09 04, 20:20)
Aš pirkau Iki parduotuvėje uz 12Lt, 20dydžio, paprasti, bet visai gražūs - rožiniai su violetiniu paduku, mačiau tokių pat ir Norfoj, tik nepažiūrėjau dydžių.  mirksiukas.gif

Aplankiaur Maxima ir Norfą, ir ne vieną, bet neradau, galiausiai radau IKI, bet ir ten už 30 lt. Bet maniškei dar dideli, tai tik pavasrį tiks, kol kas sunkai ji eina su jais. ax.gif
Atsakyti
Vakar visą dieną pašventėm guminių batukų paieškoms. Mums reikėjo 25 dydžio berniukiškų. Apieškojom Šiaurės miestelį, Akropolį - nėra mums tinkamų. Eidama iš Akropolio dar pagalvojau, kad reikia į MAximą užeit. Radom, tik rožinius už 20 Lt. Nupirkau. doh.gif Ai, galvoju, geriau jau su rožiniais botais negu su šlapiom kojom darželyje būti. Gal vėliau kitos spalvos atrasime. Akropolio Maximoj buvo ir labai mažų fainų guminukų 20/21, lygtai ir 22 dydžio. O su dideliai botais tai ne problema. Iš kato matos, kokio amžiaus vaikai labiausiai mėgsta balas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilya @ 2008 08 28, 08:14)
Labas, mamos,
turiu problemą - mano mažylei jau 1.5 metukų, tokio amžiaus jau norisi šlepsėti po balas, tačiau jos kojytei reikia 20 arba 21 dydžio guminių batukų (botų), o parduotuvėse yra tik nuo 22 dydžio...
Gal žinote ir galite patarti, kur galima įsigyti mažesnių botų?

Būsiu dėkinga!

As suradau maximoje
Atsakyti
As tai gariunuose pirkau pasildintus ir labai graziu ten yra. visokiu ismeru 20-21, 22-23
Atsakyti