Įkraunama...
Įkraunama...

Neformalaus ugdymo centras Kaune

Sveikos, internete radau stai tokia nauja neformalaus ugdymo mokyklele mazyliams Kaune. Siandien pirma kart vaziuosim su vaikuciu. Maniskiui dabar 7 menesiai. Gal esat kuri jau ten buvus? Paziurejau, kad uzsiemimai gana netrumpi 14.30-16.40 g.gif Galvoju, kaip maniskis tiek atlaikys, idomu kokio intensyvumo uzsiemimai .... Zodziu, pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
doh.gif Pasirodo buvau klaidingai supratus , uzsiemimas trunka 1val. Labai smagiai praleidom pirma pamokele thumbup.gif . Tik vaikuciu dar ten nedaug, tikriausiai nelabai kas zino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 09 01, 08:39)
doh.gif Pasirodo buvau klaidingai supratus , uzsiemimas trunka 1val. Labai smagiai praleidom pirma pamokele  thumbup.gif . Tik vaikuciu dar ten nedaug, tikriausiai nelabai kas zino  g.gif

aš tik dabar predėjau kokios mokyklėlės mažiui savo ieškot, perskaičiau info tame tinklalapy nu fainai visai, o ką jūs veikėt?
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 09 01, 15:56)
aš tik dabar predėjau kokios mokyklėlės mažiui savo ieškot, perskaičiau info tame tinklalapy nu fainai visai, o ką jūs veikėt?

Na ten nemazai veiklos, sake, kol vaikuciu nera daug, tai visko po truputi bus, o veliau tada bus galima jau rinktis kazkokia viena krypti, ar muzika su kalba, ar muzika su piesimu... O siaip tai viskas per muzika ten vyksta, siulo vaikuciam ivairiausiu fakturu paciupinet, turi daug priemoniu, mokina spalvu, skaiciu, nu zodziu visapusis lavinimas. Mokytoja labai simpatiska ir moka graziai su vaikuciais bendrauti. Sunku nupasakot, geriausia patiems pamatyt ax.gif
Atsakyti
As savo mergyte vedu i pop chora MAZYLIS, . Girdejau jie siemet atnaujino mazuciuku grupe nuo 1 metu. Mokyklele vadinasi LIALĖ, uzsiemimai vyksta Undineje, ju imone vadinasi Pramogų karalystė
Jei kam bus idomu galesiu parasyti ju kontaktus.
Atsakyti
Esprit, kaip sekasi mažyliui? Ar dar priima naujsu vaikučius? Labai norėtumėm prisijungt, pažiūrėt kaip seksis. Ir gal kainas gali parašyti?
Atsakyti
Gal dar kas lankot šiuos užsiėmimus?mes irgi norėtume lankyti,tik prieš tai dar norėtume išgirsti lankančiųjų atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 09 02, 10:18)
Na ten nemazai veiklos, sake, kol vaikuciu nera daug, tai visko po truputi bus, o veliau tada bus galima jau rinktis kazkokia viena krypti, ar muzika su kalba, ar muzika su piesimu... O siaip tai viskas per muzika ten vyksta, siulo vaikuciam ivairiausiu fakturu paciupinet, turi daug priemoniu, mokina spalvu, skaiciu, nu zodziu visapusis lavinimas. Mokytoja labai simpatiska ir moka graziai su vaikuciais bendrauti. Sunku nupasakot, geriausia patiems pamatyt  ax.gif

gal kontaktus galima?
Papildyta:
QUOTE(snizka @ 2008 09 24, 10:45)
As savo mergyte vedu i pop chora MAZYLIS, . Girdejau jie siemet atnaujino mazuciuku grupe nuo 1 metu. Mokyklele vadinasi LIALĖ, uzsiemimai vyksta Undineje, ju imone vadinasi Pramogų karalystė
Jei kam bus idomu galesiu parasyti ju kontaktus.

o kaip ten kainytės?
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2008 11 10, 15:45)
gal kontaktus galima?
Papildyta:

o kaip ten kainytės?


Ši info ir mane domina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2008 11 11, 16:16)
Ši info ir mane domina.  4u.gif

Galima parašyti laišką
vaiko.ugdymas@gmail.com ir paklausti kas jus domina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 09 02, 10:18)
Na ten nemazai veiklos, sake, kol vaikuciu nera daug, tai visko po truputi bus, o veliau tada bus galima jau rinktis kazkokia viena krypti, ar muzika su kalba, ar muzika su piesimu... O siaip tai viskas per muzika ten vyksta, siulo vaikuciam ivairiausiu fakturu paciupinet, turi daug priemoniu, mokina spalvu, skaiciu, nu zodziu visapusis lavinimas. Mokytoja labai simpatiska ir moka graziai su vaikuciais bendrauti. Sunku nupasakot, geriausia patiems pamatyt  ax.gif

Ir mane domina šita mokyklėlė, tik nesupratau, kur ji randasi Kaune ir kokiu laiku vyksta užsiėmimai. Gal galėtumėt plačiau pakomentuot? Labai dėkinga iš anksto smile.gif
Atsakyti
4u.gif cia tikriausiai kalba apie http://www.nuc.lt
neformalaus ugdymo centras Kaune
Atsakyti