Įkraunama...
Įkraunama...

Pamiršau išgerti tabletę!

Sveiki,
Gerbiamoji daktarė,aš po gimdymo pradėjau gerti Cilest(jau 3 mėnėsus geriu)bet vakar per neatsargumą pamiršau išgerti.Tai buvo 7 diena nuo gėrimo pradžios(7 tabletė iš pakuotės)Visada gerdavau 21-22 val. vakare o prisiminiau tik šiandien 8.30 ryte ir iš karto išgėriau.Ar gali buti kad pastosiu dėl to?Paskutinis lytinis aktas buvo užvakar.
ir dar norėčiau paklausti ,girdėjau kad kartais po KT varotjimo moteriškėm atsiranda cistos ir kitos problemos. gal vis gi geriau nerizikuoti ir naudotis pvz prezervatyvais,kurie visiškai nepavojingi sveikatai?
Ačiu labai už atsakymą.
Atsakyti
Galite nesijaudinti,tikrai nepastosite(jei žinoma tai nesikartos nuolat).
KT neišprovokuoja cistų susidarymo.Atvirkščiai, jos ir skiriamos,kad cistų neatsirastų.O įvairių problemų gali atsirasti moterims tiek gėrusioms KT tiek ir jų negėrusioms.
Kiekvienas kontracepcijos būdas turi savų privalumų ir trūkumų.Taigi Jūs pati geriausiai galite nuspręsti,kurį rinktis.
Atsakyti
Laba diena gerbiama gydytoja, kreipiuosi tokiu klausimu:
Turiu kontraceptinių tablečių yarina pakuotę, tik joje nėra dviejų tablečių, noriu sužinoti, jei kada sugalvočiau pabandyti šias KT , ar galima vartoti pakuotę be dviejų tablečių? Jei galima, kaip tokiu atveju elgtis: kada pradėti gerti, saugotis papildomai tą mėnesį ar ne, kada pradėti kitą pakuotę, ar po 7 dienų(tik anas pabaigus)ar anksčiau.
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Pradėkite gerti nuo pirmos ciklo (t.y.menstruacijų) dienos.Išgerkite kas vakarą po vieną tabletę kiek jų turite,padarykite 7 dienų pertrauką ir po to vėl pradėkite naują pakuotę.Tai,kad trūko dviejų tablečių,jokios įtakos neturės,ir kitais būdais saugotis nereikia.
Atsakyti
Vietoj 7 dienu, "netycia" padariau 8 dienu pertrauka (geriu Mercilon). Kiek dienu (savaite, dvi?) reikia saugotis papildomai? Aciu.
Atsakyti
Rekomenduojama papildoma apsauga 7 dienas.
Atsakyti
Laba diena, Aš geriau Novinete, dabar jau gydytoja paskirė Reguloną, gerių juos kiekvieną vakarą, ta prasme kad nelygiai 21 Val. ar kitą tiesiog vakare, laiko skirtumas gali svyruoti apie 3 val. Man draugė sakė kad turiu gerti lygiai pasirinkta valandą. Ji net nustačius mobiliam telefone priminimą ir visuomet KT nešiojasi su savim, nes jeigu nustatytą valandą nebus namie, kad galėtu išgerti KT.
Ar reikia gerti nustatytą valandą, ar laikas gali sviruoti?
AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
KT rekomenduojama gerti tą pačią valandą, tačiau poros valandų skirtumas įtakos neturi.
Atsakyti
Miela daktare,

šeštadienį turėjau pradėti gert naują pakuotę Mercilon, po 7 dienų pertraukos, bet pamiršau nusipirkti ir išgerti ir poto išvykau prie jūros savaitgalį ir tik šiandien prisiminiau, kad reikia gerti. Vadinasi, praleidau 2 tabletes...ką man dabar daryti? Ar trečią gerti ir tas dvi praleisti, ar visas tris iškart ar kaip..? patarkite prašau 4u.gif
Ačiū.
Atsakyti
Gerkite nuo pirmosios tabletės, po vieną, visą pakuotę. Tik pirmąsias 7 dienas naudokite papildomas apsisaugojimo priemones.
Atsakyti
laba diena
noreciau suzinoti kokia tikiimybe pastoti jei pavelavau isgerti antraja pakuotes tablete. instrukcija sako, jog rizikuoju pastoti jei pavelavau daugiau nei 12 val (vartoju yarina), o as pavelavau mazdaug 12,5. ar tai reiskia kad tableciu poveikis susilpnejo? beda ta kad butent tame laiko tarpe turejau lytiniu santykiu... ir dar: ar 12.5 val pavelavimas reiskia kad sia savaite privalom naudoti mechanines apsisaugojimo priemones? kiek grieztas yra 12 val terminas?
labai dekoju uz atsakyma, nes sirdele nerimsta... 4u.gif
aciu
Atsakyti
Jums nerimati tikrai nėra ko. Toks svyravimas leistinas.
Atsakyti