Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Na pribaigiau sena tema, jauciuosi ipareigota pradeti nauja smile.gif 4u.gif

Sena tema :
ČIA
Atsakyti
me_gustas_tu 4u.gif
QUOTE(agnuta @ 2008 08 29, 09:37)
sveika,
esu kazka is sitos maciusi berods euro vaistineje, tai sudetis nera gera. dabar tiksliai nepamenu, kas ten man uzkliuvo, bet ji nera naturali.

Aš ir pirkau šią kosmetika euro vaistinėje.
Turiu namie pasilikusi dėžutes, kur parašyta sudėtie, tik bėda, kad aš pati nelabai suprantu kurie ingridientai yra netinkami ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 29 rugpjūčio 2008 - 08:51
QUOTE(Fergie @ 2008 08 29, 09:28)
Sveikos,

ar kas nors galėtų pakomentuoti šią kosmetiką?
user posted image
NATURE'S - Harmony and Wellbeing


Itariu, kad sie naturalus komponentai nera vieninteliai sudetyje. Tinklapyje niekur nenurodyta pilna sudetis, nurodyti tik 'natural ingredients' arba tik 'essential oils', kurie buvo panaudoti gaminant konkretu gamini. Juk is eteriniu alieju vien kremo nepagaminsi g.gif O dar priraso, kad vegetable active ingredients blink.gif Naturaliai kyla itarimas, kad yra ir kitokiu aktyviuju sudetiniu daliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytelis, mamytes. Noreciau ir as prie jusu prisijungti.. Kaip tik ieskau siandien nusipirkti ekologisku duso zele, kremu ir prausikliu vaikams. Reikia pasiskaityti jusu senaja tema, gal rasiu naudingos info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2008 08 29, 09:48)
me_gustas_tu 4u.gif

Aš ir pirkau šią kosmetika euro vaistinėje.
Turiu namie pasilikusi dėžutes, kur parašyta sudėtie, tik bėda, kad aš pati nelabai suprantu kurie ingridientai yra netinkami ax.gif


O jus cia parasykit - yra merginu nusimanaciu apie ivarias medziagas, manau greit atrasys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 29, 09:55)
O jus cia parasykit - yra merginu nusimanaciu apie ivarias medziagas, manau greit atrasys smile.gif

Reikės vakare arba rytoj susirasti ir parašyti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
http://www.veganessentials.com/

Nusipirkau kosmetikos cia, ar kas bandet? Tikiuosi, kad mums tiks ir patiks smile.gif
Atsakyti
Merginos, o gal kuri esate užtikusi ar naudojate natūralių intymios higienos prausiklių? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2008 08 29, 13:30)
Merginos, o gal kuri esate užtikusi ar naudojate natūralių intymios higienos prausiklių? g.gif  g.gif  g.gif


apie tai jau siek tiek buvo kalbeta praeitoje temoje. Lietuvoje is naturaliu lyg ir niekam nepavyko uztikti.
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2008 08 29, 12:24)
http://www.veganessentials.com/

Nusipirkau kosmetikos cia, ar kas bandet? Tikiuosi, kad mums tiks ir patiks smile.gif


Norėjau iš ten atsisiųsti įvairių dalykų, tarp jų ir kosmetikos, per tarpininkę, bet sakė skysčių nesiųs sad.gif tai tikriausiai neteks išbandyti, nebent kai prisiruošiu siųstis pati ir muitą susimokėt
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 29, 12:42)
apie tai jau siek tiek buvo kalbeta praeitoje temoje. Lietuvoje is naturaliu lyg ir niekam nepavyko uztikti.


Stepono 6 yra ajurvedinis ekol. prausiklis intym hig. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2008 08 29, 14:43)
Stepono 6 yra ajurvedinis ekol. prausiklis intym hig. smile.gif


na va, pasirodo klydau blush2.gif
Atsakyti