Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lengvai apsisprendžiat?

Ar greit issirenkat kosmetikos priemoniu, kurio jums reikia (arba nebutinai tongue.gif ) ?
As ant tokiu dalyku esu didele neapsisprendele doh.gif Galiu vaikscioti po parduotuves keleta kartu, kol issirenku sau kokia priemone. Reikejo veido pienelio - tai visa miesta apejau, etiketes isskaitinejau, buteliukus iskelnojau, kol galiausiai nusipirkau, bet nesu labai patenkinta ax.gif Dabar noriu kuo geiciau isnaudoti ir pirksiu kita blush2.gif Gerai, kad SM galima patirtim pasidalinti 4u.gif
Ir kuom pasitikite rinkdamosis priemones - drauges rekomendacija, reklama ar kt?

ps.gal cia tiktu anketa (bet nemoku idet ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morgana: 07 birželio 2005 - 15:25


As irgi ilgai renkuosi ir del vienos priemones apeit visa miesta ne problema biggrin.gif
taciau, jei pirkau vienos firmos kokia nors priemone ir man patiko, tai galiu sugrizti ir nupirkti daugiau kitos sios firmos produkcijos. PAs mane kosmetika ilgai neuzsiguli, viska, ka turiu, naudoju, todel ilgai laukt, kol isnaudosiu nereikia.


tik va, buna, kai labai blogai jauciuosi, ar kokia teta sesija aplanko, tai galiu pirkt daug ir beveik neziuredama, kad namie turiu to dalyko 5 buteliukus...
Atsakyti
Aš tai prisiskaitau šiame forume,išsirenku kelias priemones,bet nuejusi į parduotuvę dar kelis kart perskaitau prieš pirkdama smile.gif
Atsakyti
Aš dažniausia užeinu į vieną parduotuvė, perskaitau kelių į akis pakliuvusių priemonių aprašyma, pasiimu į rankas kelias ir pasitariu su normaliausiai susitvarkiuse ir skoningiausia pardavėja smile.gif bet sprengimą priimu pati.
Tik su kvepalais sunkaiu buna... vaikštau porą savaičių...
Atsakyti
Tos kosmetikos dabar tiek daug, kad tikrai sunku apsipresti. Aisku, forume paskaitai kas tiko iskart sprendimas palengveja, bet vis tiek nelengva. Juk norisi, kad kazkoki akivaizdu poveiki po kosmetikos naudojimo pamatytum. Tai ir renkiesi tonika keleta dienu doh.gif
Tai ir dabar sprendziu kokia kosmetika pasirinkti, mano dabartine prie pabaigos. Linkstu i CLARINS, tik klausimas ar tiks ji man.
Atsakyti
as svarstykles, tai del nieko lengvai neapsisprendziu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 06 07, 16:45)
as svarstykles, tai del nieko lengvai neapsisprendziu tongue.gif


As taip pat svarstykles 4u.gif
Atsakyti
as maniau, kad greitai, bet siandien ieskojau duso zeles Droge - nu visas isskaitinejau , ishuosciau- ir neissirinkau. Dar susinervinau, kad ten viskas viskas brangiau sad.gif Daugiau nebeisiu i Droga.
Bet siaip jei jau ka nors nusiziuriu- tai subaigiu tai, ka turiu ir perku, tada dazniausiai i parduotuve einu zinodama, ko noriu.
Atsakyti
siaip jei ko rimtai ieskau tai vis pasiskaitau pagalvoju g.gif ..
bet jei taip sau uzplusta pirkimo manija ar seiip koki nerealu isreklamuota produkta pamatau is kart nusiperku tongue.gif
Atsakyti
Anksciau buvo labai sunku issirink,bet kai pasiskaitau siam forume,jeigu kazko reikia einu i parduotuve jau zinodama ko noriu,labai aciu visiems,jus saunolies,ypac jadzka ir bonifacija 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 06 07, 18:39)
Anksciau buvo labai sunku issirink,bet kai pasiskaitau siam forume,jeigu kazko reikia einu i parduotuve jau zinodama ko noriu,labai aciu visiems,jus saunolies,ypac jadzka ir bonifacija  4u.gif  mirksiukas.gif


Jaučiuosi labai pakylėta biggrin.gif
Tikiuosi, kad neteko nusivilt....
Atsakyti


drinks_cheers.gif
Atsakyti