Įkraunama...
Įkraunama...

Avižienių mokykla

Labas, gal kas nors lanklot mokykla Avizieniuose? Mes neseniai persikraustem, todel labai noretume isgirsti atsiliepimus.
Atsakyti
Nejaugi nera mamyciu gyvenanciu Avizieniuose? Kaip sprendziat mokyklos problema, leidziat i nelabai kaip atrodancia Avizieniu mokykla ar vezat i miesta?
Atsakyti
Čia, matyt, mažai kas užsuka, jūs tiesiog paklauskite "kaimynų" skiltyje mamų iš Avižienių mirksiukas.gif .
Atsakyti
sveiki, šioje mokykloje mokiausi iki 9 klasės vėliau įstojau į gimnasiją. mokykla nelabai faina tačiau yra keli tokie mokytojai, kad į nieką nekeisčiau. man ten nepatinka, kad mokykla (bent jau anksčiaubuvo) trikalbė.
mokykloje mokosi mano broliai. na mokytojais patenkinti, tačiau dėl aplinkos - ne. šioje mokykloje, kaip ir daugelyje, žeminami vaikai, labai aiškiai išreišiama socialinė ir finansinė padėti, šaipomasi iš geriau besimokančių ir pan. mieste tokios problemos aip pat egsistuoja, tačiau avižieniai - vis dar kaimo vietovių vaikų mokykla ir ten tai labai aktualu. beje mano patirtimi ten taip pat mokytojai leidžia sau žeminti, peikti niekinti mokinius, aiškinti kad jie nieko verti, ubgai ir pan. beje, planuoju keltis gyventi į avižienius, bet savo mergytės ten tikrai neleisiu.
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2008 10 27, 15:40)
sveiki, šioje mokykloje mokiausi iki 9 klasės vėliau įstojau į gimnasiją. mokykla nelabai faina tačiau yra keli tokie mokytojai, kad į nieką nekeisčiau. man ten nepatinka, kad mokykla (bent jau anksčiaubuvo) trikalbė.
mokykloje mokosi mano broliai. na mokytojais patenkinti, tačiau dėl aplinkos - ne. šioje mokykloje, kaip ir daugelyje, žeminami vaikai, labai aiškiai išreišiama socialinė ir finansinė padėti, šaipomasi iš geriau besimokančių ir pan. mieste tokios problemos aip pat egsistuoja, tačiau avižieniai - vis dar kaimo vietovių vaikų mokykla ir ten tai labai aktualu. beje mano patirtimi ten taip pat mokytojai leidžia sau žeminti, peikti niekinti mokinius, aiškinti kad jie nieko verti, ubgai ir pan. beje, planuoju keltis gyventi į avižienius, bet savo mergytės ten tikrai neleisiu.

Aš pritariu šiai nuomonei. Pati ją kažkada baigiau. Kiek žinau, net ten dirbantys mokytojai savo vaikus leidžia į Vilniaus mokyklas. Savo vaiko ten tikrai neleisčiau. kiek žinau, dabar ta mokykla dvikalbė. Ir lietuvių joje daugiau.
Atsakyti
Pries 6 metus baigiau Avizieniu mokykla. Klasės nedideles, mokytojai ir mokyklos administracija demesingi kiekvienam mokiniui. Mokytojai labai gerai dirba, puikiai paruosia mokinius valstybiniams istorijos, matematikos, lietuviu kalbos egzaminams. Sekmingai baigiau Vilniaus Universiteta. Mokykloje vyksta daug idomiu renginiu. Labai gerai dirba tinklinio komandos treneriai V. ir F. Sumskis. Daug varzybu laimejome. Savo vaika butinai leisiu i Avizienius. Pazistu daug mokiniu, kuriems super sekasi gyvenime baigus sia mokykla.
Atsakyti
Labas Na as nesu mamyte bet siu metu ten mokausi 9klaseje ax.gif ir tikrai patariu leisti savo vaika(us) ten.Pradiniu klasiu mokytijos ira neblogos na dbr atejo nauju tai as nezinau kaip ten su jomis .....NA tai tiek ka galiu pasakyti .....As ten mokaus ir man ten iki siol patiko na yra ir chuliganu kurie lenda prie mazesniu bet senai tai maciau .......beja jau nusprendei kur leisti vaika?
Atsakyti
Aciu visoms pasisakiusioms, gal butu ir daugiau nuomoniu, kas mokesi ar kieno vaikuciai ten mokosi? Kaimyniu pasiklausinejau, bet ju vaikuciai arba dar nepriauge iki mokyklos, arba leidzia i miesta. Klases ten nedideles, siemet pirmoku surinkta 16 lietuviu ir 10 lenku, taigi demesio prasme galetu vaikai jaustis kaip privacioj, bet... Kazkaip man pasirode kad bureliu, bent jau maziukams, labai nedaug, o ir prailgintos grupes praktiskai nera (tris dienas per savaite iki 13.30 blink.gif ), tai praktiskai pirmokeliai ar nulinukai turi vieni namo grizti, arba teveliai nedirbti, nes 5-7 metu vaikas manau dar per mazas buti puse dienos vienas namie... Bet mums patogu, nes reikalui esant dukra galetu viena nueiti ir pareiti, tik neaisku kaip mokymo kokybe. Pastebejau, kad vaikai gana silpni susirenka, pradinukai visai ziopliukai, nesavarankiski, dauguma matyt auge su mociutemis, ar nedirbanciais "ukininkaujanciais" tevais, nelank darzeliu, kai kurie apskritai net sunkiai kalba... Tai nezinau, ar juos paskui "pralauzia", ar tiesiog gabesni vaikuciai prisitaiko prie daugumos ir lieka tokiam lygyje?
Atsakyti
Na nemanau kad jie taip ir lieka pvz as buvau nelabai toks drasus ir pan bet po kiek laiko viskas buvo ok na priklauso nuo mokytojos jei nebutu sunku parasyti koks mokytojos vardas? Edita ? jeigu taip tai pradineje klaseje ji moke ir mane super mokytoja tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asus1231 @ 2009 09 04, 06:14)
Na nemanau kad jie taip ir lieka pvz as buvau nelabai toks drasus ir pan bet po kiek laiko viskas buvo ok na priklauso nuo mokytojos jei nebutu sunku parasyti koks mokytojos vardas? Edita  ? jeigu taip tai pradineje klaseje ji moke ir mane super mokytoja tikrai thumbup.gif

mes kolkas einam i nuline, mokytoja jauna, trecius metus tik dirba, tai dar pilna entuziazmo, kol kas mums patinka, bet aisku sunku sprest, nes tik pirma savaite. Neapsisprendziu del pradiniu klasiu, ar nuo pirmos kl jau leisti i miesto mokykla, ar dar palaukti ir leisti nuo 5 kl. Nemanau, kad busim cia iki galo, nes pagal istojusiu procenta tai atrodo nekas... butu idomu rast info kaip abiturientai egzaminus valstybinius islaike, bet tokia info neskelbiama, o su direktore kiek kartu ejau, tiek nepavyko pabendraut nes jos vis nera... Man apskritai toks ispudis susidare, kad jinai nelabai rupinasi mokyklos reikalais, jau vien tai, kad norejom pervesti mokyklai 2 proc, butu virs 1000 litu, o pasirodo niekam nereikia, du kartus ejau specialiai, prasiau rekvizitu, ir negavau g.gif , taip ir liko padovanoti valstybei... Kai tuo tarpu darzelyje pamenu reketuoti del tu 2 proc pradedavo dar net metam nepasibaigus...
o pirmokeliu mokytoja kitamet bus muzike, vardo neuzfiksavau kazkaip, bet nulinuku mokytoja tai labai ja gyre, tai nezinau kaip ten bus. O kaip mokytoju lygis ir bendravimas su mokiniais vyresnese klasese? gal gali placiau apie vidine virtuve papasakot, kokios didziausios problemos mokykloj?
Atsakyti
Taigi del 2% sioj mokykloje kazkaip problemu nebuvo kiekvienais metais atnesa mokytojai dokumenta uzpildymui... Jusu busima 1klases mokytoja bus Nida ji moko mano broli paskutinius metus.... Na siaip nebloga mokytoja bet pagal mane truputi isiziojus... Nuo 5klases bus tokie reikalai.. Nepamenu 5 ar 6 klasei reikes bastytis po klases nes tada dar netures savo nuolatines klases bet cia tik 1 metais bus.. Paskui tures savo klase. >><< Mokytoju visokiu yra visokiu reiikia bet na bent pagal mane visi mokytojai krie mane moko man patinka ziuri i visus mokinius vienodai nera iskirtiniu pvz tu gerai mokaaisi tu gali ir nedaryti namu darbu ... Problemos tai yra rukymas pamoku nelankymas neklausimas per pamokas na cia nuo klases priklauso na dabartiniai 5 6 7 klase tai tikri pasiuteliai nepavydziu mokytojams na del tu mokyklos statistiku tai nera labai gera ipac lankomumas daug praleistu pamoku na wa daugiau nznau ka pasakoti jei ko dar reiks paklauskit cool.gif
Atsakyti
ir dar cia yra lengvesni egzaminai....
Atsakyti