Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

sveikos rolleyes.gif

apie konturini makiaza buvo siek tiek sneketa temoje "permanentinis makiazas", bet ...jei kas nors is jusu suzinosite, ar vilniuj daro kokiam nors grozio salone KONTŪRINĮ MAKIAŽĄ , parasykite , please you very muchos smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau uz neinformavima, bet kas tai per dalykas - konturinis makiazas?
Labai prasau paaiskinti?!
Atsakyti
Ir as prisidedu prie nežiniukių drinks_cheers.gif
Bet va ka internete radau :
Kontūrinis makiažas yra modernesnis ir tobulesnis. Priešingai nuo permanentinio, spalva įvedama ne į dermą, t. y. ne į giliuosius odos sluoksnius, o į epidermį, į nedidesnį kaip 0,5 ml gylį. Ši procedūra mažiau traumuoja, yra visiškai saugi ir ilgiau išlaiko dekoratyvinį efektą. Kontūrinio makiažo užduotis – paryškinti gamtos duotus veido bruožus, išgauti norimą lūpų kontūrą, formą, ištaisyti asimetriją, ,,užmaskuoti defektus“. Darant kontūrinį makiažą ypatingai plonomis adatėlėmis į viršutinį odos sluoksnį įvedama norima spalva.Procedūra nepalieka nematomų kraujosruvų ir nereikia laukti atstatomojo periodo. Efektas matomas nuo trijų iki penkių metų.Esminis skirtumas yra tas, kad spalva, kuri pagaminta natūralių mineralų pagrindu nepasilieka organizme, o tiesiog pamažu nusiplauna. Permanentinio makiažo dažai pasilieka organizme ir po organizmą išnešiojami kraujotakos pagalba, daugiausia kenksmingų medžiagų susikaupia limfiniuose mazguose. Taigi kontūrinis makiažas ne tik naujausias metodas, bet ir vienintelis, turintis Europos sąjungos išduotą medicininę licenziją. Tai reiškia, kad šis makiažo būdas neturi pašalinio poveikio.
Atsakyti
nebenoriu kartotis, kažkur rašiau, jog esu pasidariusi lūpų kontūrinį makiažą. Draugė- akių, antakių. Mama mano taip pat smile.gif . Esu patenkinta. Bet, kiek žinau jį atlieka tik Klaipėdoje.
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 08 20, 19:00)
Ir as prisidedu prie nežiniukių  drinks_cheers.gif
Bet va ka internete radau :
Kontūrinis makiažas yra modernesnis ir tobulesnis. Priešingai nuo permanentinio, spalva įvedama ne į dermą, t. y. ne į giliuosius odos sluoksnius, o į epidermį, į nedidesnį kaip 0,5 ml gylį. Ši procedūra mažiau traumuoja, yra visiškai saugi ir ilgiau išlaiko dekoratyvinį efektą. Kontūrinio makiažo užduotis – paryškinti gamtos duotus veido bruožus, išgauti norimą lūpų kontūrą, formą, ištaisyti asimetriją, ,,užmaskuoti defektus“. Darant kontūrinį makiažą ypatingai plonomis adatėlėmis į viršutinį odos sluoksnį įvedama norima spalva.Procedūra nepalieka nematomų kraujosruvų ir nereikia laukti atstatomojo periodo. Efektas matomas nuo trijų iki penkių metų.Esminis skirtumas yra tas, kad  spalva, kuri pagaminta natūralių mineralų pagrindu nepasilieka organizme, o tiesiog pamažu nusiplauna. Permanentinio makiažo dažai pasilieka organizme ir po organizmą išnešiojami kraujotakos pagalba, daugiausia kenksmingų medžiagų susikaupia limfiniuose mazguose. Taigi kontūrinis makiažas ne tik naujausias metodas, bet ir vienintelis, turintis Europos sąjungos išduotą medicininę licenziją. Tai reiškia, kad šis makiažo būdas  neturi pašalinio poveikio.

As noriu konturinio makiazo!!! Kur ji daro ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 08 20, 18:00)
Kontūrinio makiažo užduotis – paryškinti gamtos duotus veido bruožus, išgauti norimą lūpų kontūrą, formą, ištaisyti asimetriją, ,,užmaskuoti defektus“.

Ka reiskia uzmaskuoti defektus?

QUOTE(Elina @ 2005 08 20, 22:16)
esu pasidariusi lūpų kontūrinį makiažą. Draugė- akių, antakių.

Bet tai nereiskia, kad po to nereikia dazytis?

QUOTE(xlr @ 2005 08 20, 22:24)
As noriu konturinio makiazo!!! Kur ji daro ir kokia kaina?

O taip atrodo irgi noriu!
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2005 08 20, 22:21)
Bet tai nereiskia, kad po to nereikia dazytis?

tai jei nori dažykis, kas uždraus? man padaryttos lūpas- atrodo tokios kokios ir buvo, kai man buvo 18 metų. Su amžiumi bruožai pablanksta, tai vat kontūrinio makiažo tikslas- gražinti jiems buvusį gyvumą, ryškumą ir tiek. Lūpos atrodo natūraliai, dažniausiai tepu bespalviu blizgiu ir viskas. Antakius tai labai gražiai nupiešia, kiekvieną plaukelį atskirai, atrodo super natūraliai ( aš nesidariau, ryškius turiu, bet kurios turi problemų- tai puikus sprendimas). Kas čia klausė kaip randus panaikina. Man po avarijos yra randas prie lūpos, tai jį pripildė kažkokiais kūno spalvos dažais, visai neberyškus liko thumbup.gif
Atsakyti
oi, merginos, ir as noriu!!! labai noriu!!! kaip anksciau nesupratau, kad noriu?! Man antakius grazius nupiest reik! kazin kiek kainuotu?
Elina, o kur Klaipedoj daro? gal jie koki internetini puslapiuka turi user posted image

Merginos, gal pakalbejus su ta meistre klaipediete suzinotumem ar Vilniuj kas yra?
Atsakyti
O siauliuos nedaro? Man laaabai rektu kazka daryt su paakiais, nes atrodau kaip 3 paras nemiegojus.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(garbana @ 2005 08 21, 01:06)
Man antakius grazius nupiest reik! kazin kiek kainuotu?
Elina, o kur Klaipedoj daro? gal jie koki internetini puslapiuka turi user posted image

antakiai kainuoja 1000 litų tongue.gif Dar galiu užtikrinti, kad kontūrinis makiažas labai labai skiriasi nuo permanentinio. Pirmojo naudai 4u.gif
QUOTE(xlr @ 2005 08 21, 10:58)
O siauliuos nedaro? Man laaabai rektu kazka daryt su paakiais, nes atrodau kaip 3 paras nemiegojus.... sad.gif

Keista man g.gif , rodos kalbu su siena doh.gif Prie ko čia paakiai ir kontūrinis makiažas? Ar tu manai, kad paburkusius paakius tau užpaišys rožine spalva ar ką padarys ( beje, kontūriniu būdu padarytas mažutis apgamėlis kainuoja 300 lt) ? Kiek žinau padribusius paakius remontuoja plastikos chirurgai ir tai- gana rimta oprecija.
Ir dar...minėjau, kad man rodos, jog kontūrinio makiažo meistrė kol kas yra tik Liudmila Klaipėoje D.I.X.I salone ( Šiauliuose stipriai abejoju doh.gif ). Sėkmės 4u.gif . Labai norinčioms primenu, kad šito makiažo kainos- aukštos, labai aukštos. Kokybė- taip pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 21 rugpjūčio 2005 - 12:58
Madam Butterfly gi normaliai paaiškino kas yra kontūrinis makiažas, dar kitaip jis vadinamas- linergistika, o meistrė Liudmila- linergistė. Yra "importinis" puslapis apie tai. Ką rimtai domina susiras wink.gif
Atsakyti
Elina, kiek tau kainavo lupu konturinis makiazas? blush2.gif
Atsakyti