Įkraunama...
Įkraunama...

MRU veiklos audito studentija :)

Štai ir mūsų skyrelis smile.gif rašykit, tarkitės, diskutuokit, klauskit tiek dieninių, tiek neakivaizdinių studijų žmogučiai smile.gif tikiuosi, bus linksma kartu mokytis!
Atsakyti
jungiuosi i sita grupuote:)
Atsakyti
Be abejo, jungiuosi ir as 4u.gif
Gal visa grupe surinksim bigsmile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as 4u.gif mano pora grupiokiu buvusiu neakivaizdziai studijuos dar veiklos audita, tik kad jos sitam forume nesilanko ax.gif nu o as kaip suprantu viska anksciau mokysiuos, tai informuosiu apie destytojus ir t.t. 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visus ir visas su Rusejo 1-aja! smartass.gif

Jau uzteks drinks_cheers.gif

Beja, kaip reiketu pasiruosti sesijai? Kaip mokomasi magistraturoje. Turiu omenyje, ar konspektavimas populiarus dalykas, ar galima gauti spausdinta medziga?
Atsakyti
Ir as prie Jusu, pri neakivaizdininku puses. Jau ketvirtadieni reikes atkeliauti smile.gif))
Atsakyti
Aš ir prie jūsų.
Jelenka, gal busim grupiokes.

clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2008 09 01, 15:29)
Aš ir prie jūsų.
Jelenka, gal busim grupiokes.

clap.gif


kelinta tavo grupe? mano tai antra...nors db dar jokios reiksmes tai neturi - paskaitos vyks kartu:)
Atsakyti
...oi kaip smagu...bet tikrai butu idomu suzinoti kokioje grupeje esu. Deja, man to be identifikacinio nr nepavyksta schmoll.gif
Na, bet juk paskaitos visiems kartu. Kaip zadat keliauti i paskaitas: is namu ar gyvensit Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(uk1 @ 2008 09 01, 16:33)
...oi kaip smagu...bet tikrai butu idomu suzinoti kokioje grupeje esu. Deja, man to be identifikacinio nr nepavyksta  schmoll.gif
Na, bet juk paskaitos visiems kartu. Kaip zadat keliauti i paskaitas: is namu ar gyvensit Vilniuje?


na as savo grupe suzinojau, kai prisijungiau prie mru el pasto...o ji susikurti reikia studento pazymejimo nr...
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2008 09 01, 16:36)
na as savo grupe suzinojau, kai prisijungiau prie mru el pasto...o ji susikurti reikia studento pazymejimo nr...



...va, va. O jo as ir neturiu...
Atsakyti