Įkraunama...
Įkraunama...

P. Mažylio gimdymo namai

Tesiam tema toliau 4u.gif
Atsakyti
ziuriu, kazkaip nera norinciu pasisakyti naujoje temoje? as kaip tik pradejau lankytis Mazylyje ir zadu cia gimdyti.
Atsakyti

Noriu ir aš parašyti apie gimdymą mažylije smile.gif
Atvažiavau į GN gimdyti, nes jau terminas buvo praėjęs, budėjo gyd. Martinkienė, labai man patiko, švelni, rūpestinga rolleyes.gif Ji nuleido man vandenis, ir jos pamaina baigiasi, tada atejo gyd. Vaicekauskienė. Iš pradžiu tokia lyg maloni pasirodė...bet kai reikėjo stumt vaikelį norėjau klausyt akušerės, o ta stovėjo šalia ir kartojo akušerės žodžius, stovejo net be chalato, ir tik trukdė verysad.gif Po to jai suskambėjo telefonas ir ji drasiai stovėjo ir kalbėjosi, bliamba tada taip nemaloniai pasijutau... fu.... ir daugiau aš jos nemačiau mirksiukas.gif
Siuvo mane akušerė smile.gif Galvojau mokėti gyd.,bet tokiai tai tikrai nebuvo už ką schmoll.gif

Dėl vienvietės palatos tai po gimdymo vyras paklausė ar yra galimybė, tai mus paguldė į kitą aukštą:ten dvi lovos, tai vienoje galėjo miegoti vyras kitoje mes su dukryte. Bet palatoje nebuvo nei WC nei dušo. Už vyro nakvinė reikėjo mokėti 15 Lt. smile.gif
Tolimesnė priežiura buvau patenkinta, akušerės malonios, geros, dažnai ateidavo, klausdavo kaip mes jaučiames, žodžiu nieko netruko ir likom patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
pagimdziau pries kieleta dienu,budejo gyd Goberis,bet jis tik retkarciais uzsukdavo,visa darba atliko akusere Jolanta. labai esu ja patenkinta,su ja pagimdziau per kelis stumimus ir labai lengvai be jokiu plisimu. del palatu to momentu vienvieciu nebuvo,tai pagulde i patologijos skyriu su 2 lovom,bet buvau viena. del viso kito nusiskundimu neturiu.
Atsakyti
Sveikos,

norejau paklausti del atsiskaitymo gimdant Mazylio namuose. Jei tariesi su gydytoju, tai tuos apie 800 geriau jam duoti ar i kasa moketi? Ar jiems yra skirtumas?
Ir dar noriu paklausti kaip su akuserem, ar joms kazkiek duodama pinigu?

Noriu toje ligonineje tureti visus patogumus. O ypac noriu vienvietes palatos. Gal kas zino is patirties ar i ja sunku patekti? Pagal paskutinius atsiliepimus matau, kad ne kas.


Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2008 09 03, 17:10)
Sveikos,

norejau paklausti del atsiskaitymo gimdant Mazylio namuose. Jei tariesi su gydytoju, tai tuos apie 800 geriau jam duoti ar i kasa moketi? Ar jiems yra skirtumas?
Ir dar noriu paklausti kaip su akuserem, ar joms kazkiek duodama pinigu?

Noriu toje ligonineje tureti visus patogumus. O ypac noriu vienvietes palatos. Gal kas zino is patirties ar i ja sunku patekti?  Pagal paskutinius atsiliepimus matau, kad ne kas.
Aciu uz atsakymus  4u.gif

del pinigu davimo cia tavo reikalas, kaip tu mokesi,o del palatu,jeigu ju ne bus to metu,tai ir ne gausi,nes del to ,kad tu nori,kitos gimdives ne kels i kita. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2008 09 03, 18:10)
Sveikos,

norejau paklausti del atsiskaitymo gimdant Mazylio namuose. Jei tariesi su gydytoju, tai tuos apie 800 geriau jam duoti ar i kasa moketi? Ar jiems yra skirtumas?
Ir dar noriu paklausti kaip su akuserem, ar joms kazkiek duodama pinigu?

Noriu toje ligonineje tureti visus patogumus. O ypac noriu vienvietes palatos. Gal kas zino is patirties ar i ja sunku patekti?  Pagal paskutinius atsiliepimus matau, kad ne kas.
Aciu uz atsakymus  4u.gif

As tai daviau pinigus gydytojui, o jis jau ten paskirste visiems kam galvojo, kad yra reikalinga. Taip mes susitarem pries gimdyma mirksiukas.gif
Kai atvaziuosi gimdyt, sakyk, kad nori vienvietes palatos, jei bus - gausi, jei ne, gal irgi paguldys i patologini skyriu, kur bus 2 palatos, o busi viena, tik, kad nebus WC ir duso palatoj.
Atsakyti
QUOTE(Kristina2007 @ 2008 09 03, 21:27)
As tai daviau pinigus gydytojui, o jis jau ten paskirste visiems kam galvojo, kad yra reikalinga. Taip mes susitarem pries gimdyma mirksiukas.gif
Kai atvaziuosi gimdyt, sakyk, kad nori vienvietes palatos, jei bus - gausi, jei ne, gal irgi paguldys i patologini skyriu, kur bus 2 palatos, o busi viena, tik, kad nebus WC ir duso palatoj.



Dekoju uz atsakymus. 4u.gif
Tai vadinasi ne kas su tom vienvietem palatom. O taip man isreklamavo ta mazyli.
Kiek girdejau Mazylis yra A klininku padalinys. Gal zinote ar ten geriau situo klausimu? Cia, forume, nerandu apie A klinikas. O gal cia taip vadinasi II Kauno klinikine ligonine?

Ir dar, jei nepaslaptis, kiek mokejote gydytojui, kad jis paskirstytu pinigus kam reikia? Noriu orientuotis kainuose. smile.gif

Aciu
Atsakyti
[quote=Naira,2008 09 04, 09:48]
Dekoju uz atsakymus. 4u.gif
Tai vadinasi ne kas su tom vienvietem palatom. O taip man isreklamavo ta mazyli.

Siaip kiek skaitau, tai man irgi susidaro toks vaizdas, kad sudetinga su palatom (ta prasme, kad daug kas priklauso nuo gimdyviu skaiciaus ir pan.).
Nes, pvz, kitur tai tiesiog yrac mokamos vienvietes palatos, kur gali nakvoti ir vyras. Ir dazniausiai zinai, kad susimokesi tam tikra suma ir tikrai ta palata gausi..

Kiek girdejau Mazylis yra A klininku padalinys. Gal zinote ar ten geriau situo klausimu? Cia, forume, nerandu apie A klinikas. O gal cia taip vadinasi II Kauno klinikine ligonine?

Taip, Mazylis yra Kauno II ligonines filialas.

Atsakyti
[quote=ZifkuteB,2008 09 04, 10:48]
[quote=Naira,2008 09 04, 09:48]
Dekoju uz atsakymus. 4u.gif
Tai vadinasi ne kas su tom vienvietem palatom. O taip man isreklamavo ta mazyli.

Siaip kiek skaitau, tai man irgi susidaro toks vaizdas, kad sudetinga su palatom (ta prasme, kad daug kas priklauso nuo gimdyviu skaiciaus ir pan.).
Nes, pvz, kitur tai tiesiog yrac mokamos vienvietes palatos, kur gali nakvoti ir vyras. Ir dazniausiai zinai, kad susimokesi tam tikra suma ir tikrai ta palata gausi..

Kiek girdejau Mazylis yra A klininku padalinys. Gal zinote ar ten geriau situo klausimu? Cia, forume, nerandu apie A klinikas. O gal cia taip vadinasi II Kauno klinikine ligonine?

Taip, Mazylis yra Kauno II ligonines filialas.
[/quote]



Aciu uz atsakyma. Bet as ir noriu i mokama palata. Gal su mokamom paprasciau? Bet jei ten tik kokios 2 yra, tai ir tos gali but uzimtos tikriausiai.
Atsakyti
As siuose gimdymo namuose gimdziau pries gera menesiuka.Norejom su vyru gauti vienviete palata,bet taip per tas 3 dienas mes jos ir nesulaukem schmoll.gif Gal todel,kad niekam y kisene nedavem,o gal mamyciu buvo daug.Gulejau 14palatoi ir tikrai ji siaubinga.Sienos kai kur patepliotos dazais,kampai papelija. verysad.gif Nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2008 09 04, 09:48)
Dekoju uz atsakymus.  4u.gif
Tai vadinasi ne kas su tom vienvietem palatom. O taip man isreklamavo ta mazyli.
Ir dar, jei nepaslaptis, kiek mokejote gydytojui, kad jis paskirstytu pinigus kam reikia? Noriu orientuotis kainuose. smile.gif

Aciu

O del ko tu nori taip tos vienvietes?Del WC ir duso?Ar kad vyras galetu buti salia?
As mokejau 1000lt, kai klausiau kiek, tai sake min 800lt. o paskui jau nuo musu kisenes priklauso. Geriausia butu, kad pati paklaustum tiesiai daktares/o.
Atsakyti