Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Linkiu visoms VAISINGO RUDENS !!! 4u.gif
Atsakyti
as irgi linkiu visoms tame tarpe ir sau 4u.gif


christel patark pas ka man eiti,jau ryt noriu skambintis registracijai schmoll.gif o dar nezinau pas ka unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites!
Pranesu savo situacija-zodziu, si menesi vel atostogauju verysad.gif , nes nespejau i "traukini" ax.gif , gin atostogavo, ir po to jau per velai pradeti stimuliacija verysad.gif
Bet noriu pasitarti vienu klausimu-gydytojas rado pas mane cista 15mm, kuri susidare po naturalaus ciklo g.gif ir gydytojas sako-nieko tokio, sekanti cikla bus galima stimuliuoti, sako-iskart gali pradeti nuo 3 c.d. leistis gonali. Tai as dabar ir galvoju-o is kur jis zino-dings ta cista, ar ne, ir gal po dar vienu "atostogu" naturaliam cikle dar kas susidarys, tai jums neatrodo-itartinai?
Ir dar-gal kas zino kiek kainuoja gonal 450?


TAIGI, VISOMS KUO RYSKIAUSIU II JUOSTELIU!!!
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2008 09 02, 18:56)
Sveikos mergaites!
Pranesu savo situacija-zodziu, si menesi vel atostogauju  verysad.gif , nes nespejau i "traukini"  ax.gif , gin atostogavo, ir po to jau per velai pradeti stimuliacija  verysad.gif
Bet noriu pasitarti vienu klausimu-gydytojas rado pas mane cista 15mm, kuri susidare po naturalaus ciklo  g.gif  ir gydytojas sako-nieko tokio, sekanti cikla bus galima stimuliuoti, sako-iskart gali pradeti nuo 3 c.d. leistis gonali. Tai as dabar ir galvoju-o is kur jis zino-dings ta cista, ar ne, ir gal po dar vienu "atostogu" naturaliam cikle dar kas susidarys, tai jums neatrodo-itartinai?
Ir dar-gal kas zino kiek kainuoja gonal 450?
TAIGI, VISOMS KUO RYSKIAUSIU II JUOSTELIU!!!



Nu man irgi keistoka g.gif Turėtų kitą ciklą vėl tave apžiūrėti, ar cista tikrai pranyko.
Nerizikuočiau taip nežinant leistis vaistus ir stimuliuoti.
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2008 09 02, 17:56)
...gydytojas rado pas mane cista 15mm, kuri susidare po naturalaus ciklo  g.gif  ir gydytojas sako-nieko tokio, sekanti cikla bus galima stimuliuoti, sako-iskart gali pradeti nuo 3 c.d. leistis gonali. Tai as dabar ir galvoju-o is kur jis zino-dings ta cista, ar ne, ir gal po dar vienu "atostogu" naturaliam cikle dar kas susidarys, tai jums neatrodo-itartinai?
Ir dar-gal kas zino kiek kainuoja gonal 450?

na, man būtų tikrai be galo įtartina. kai nėra jokių cistų prieš stimuliaciją vis tiek echo tikrina, kad kokių siurprizų nebūtų, o čia jau cista yra. aš be patikrinimo tikrai nesileisčiau gonalio.
gonal 450 man atrodo apie 500Lt kainuoja.
Atsakyti
Avilte, prasyk, kad echo darytu... gi negalima taip... man echo dare 3 CD pries pradedant gert Clost.
norejau jusu paklausti ar daro jums echo pries pat IUI? na patikrinti ar jau vyksta O.
siandien atliko man pirmaji IUI.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 09 02, 09:20)
Tepinėlis, hormonų tyrimai, visokių ten infekcijų tyrimai ( nelabai žinau kaip juos pavadinti, tokie kaip ŽPV ir panašiai), gimdos nuotrauka. Man visi atsiėjo apie 1000 lt  g.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2008 09 02, 17:56)
Sveikos mergaites!
Pranesu savo situacija-zodziu, si menesi vel atostogauju  verysad.gif , nes nespejau i "traukini"  ax.gif , gin atostogavo, ir po to jau per velai pradeti stimuliacija  verysad.gif
Bet noriu pasitarti vienu klausimu-gydytojas rado pas mane cista 15mm, kuri susidare po naturalaus ciklo  g.gif  ir gydytojas sako-nieko tokio, sekanti cikla bus galima stimuliuoti, sako-iskart gali pradeti nuo 3 c.d. leistis gonali. Tai as dabar ir galvoju-o is kur jis zino-dings ta cista, ar ne, ir gal po dar vienu "atostogu" naturaliam cikle dar kas susidarys, tai jums neatrodo-itartinai?
Ir dar-gal kas zino kiek kainuoja gonal 450?
TAIGI, VISOMS KUO RYSKIAUSIU II JUOSTELIU!!!

Laba-tu nesikuklink - paskambink gydytojui ir tiesiai jo paklausk visko del ko abejoji. As pati taip dariau-jis mielai viska paaiskina. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o gal yra tokių, kurios darėsi laparoskopiją ir nieko blogo nerado...po kiek laiko galima tada darytis IUI?
Atsakyti
QUOTE(KatinoUsai @ 2008 09 02, 19:24)
Avilte, prasyk, kad echo darytu... gi negalima taip... man echo dare 3 CD pries pradedant gert Clost.
norejau jusu paklausti ar daro jums echo  pries pat IUI?  na patikrinti ar jau vyksta O.
siandien atliko man  pirmaji IUI.


man irgi siandien dare 3IUI, tai galesim kartu laukti tu issvajotu II mirksiukas.gif
ir echo padarydavo visada pries IUI, paziuret, kiek folikulai paaugo, kokia gleivine

QUOTE(Laimė @ 2008 09 02, 19:56)
Merginos, o gal yra tokių, kurios darėsi laparoskopiją ir nieko blogo nerado...po kiek laiko galima tada darytis IUI?


man tai patare stimuliuotis ir IUI darytis ne anksciau nei po 3men po laparoskopijos




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pesca: 02 rugsėjo 2008 - 20:14
QUOTE(Laimė @ 2008 09 02, 18:56)
Merginos, o gal yra tokių, kurios darėsi laparoskopiją ir nieko blogo nerado...po kiek laiko galima tada darytis IUI?


man jau kita cikla dare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(escape @ 2008 09 02, 18:23)
as irgi linkiu visoms tame tarpe ir sau 4u.gif
christel patark pas ka man eiti,jau ryt noriu skambintis registracijai schmoll.gif o dar nezinau pas ka unsure.gif


Uoj, mieloji , jei as zinociau... ir tau patarciau , ir pati nueiciau. Klimas atrodo tikras specas - labai labai seka folikulus , ne vieno nepraziopso. Nepigiai tik tas gaunasi. Betgi jis mokslu daktaras. Konkreciai mano atveju, jis mano, kad tuoj pastosiu naturaliai, todel jokiu proceduru nedaro. Greitai bus pusantru metu kaip bandome (su juo tai tik 2 menesius bet pries tai kita gine stebejo cikla), todel as naturalumu nebaisiai tikiu. Todel jei jis ir toliau mano atveju nieko nesiims - varysiu pas Zeba i Kauna (kazkaip susidare ispudis, kad jis irgi padaro tai, kas nuo jo priklauso ir daug kam pas ji pasiseka) arba pas U i VK (kaip suprantu - ne pats maloniausias vizitas , bet jos gydymas irgi neretai buna efektyvus)
Atsakyti