Įkraunama...
Įkraunama...

galėjau neturėti savo angeliuko

Sveikos, skaitinėjau čia įvairias gimdymo istorijas ir pati prisiminiau savo pastojimo istorija, tad kam įdomu galit paskaityti 4u.gif o jei ką ir pakomentuoti ir pasidalinti savo patirtimi mirksiukas.gif

Su vyru turbūt daugiau nei puse metų vis bandėm susilaukti vaikelio, bet vis nesisekė verysad.gif Bet vis bandėm bandėm ir bandėm mirksiukas.gif Vieną naktį pajutau labai skaudu dūrį į pilvuko apačia iš skausmo net apsiverkiau verysad.gif labai išsigandau, kad gal trūko anpedicitas. Pabudo MB ir svarstėm ką čia daryti ar vykti iškart į priimamąjį ar palaukti ryto, besvarstant skausmas silpnėjo ir atsigulus vėl į lovą užmigau. Ryte vistiek nusprendžiau pasirodyti ginekologui g.gif Užsiregistravau ir draugių lydimą tenai nuvykau. Jis mane apžiūrėjo ir tik pasakė, kad uždegimas, anpedicitas neplyšęs, prirašė vaistų ir išleido namo blink.gif Kažkaip nuojauta kuždėjo, kad nereikia man gerti tų vaistų schmoll.gif ir tą pačią dieną žsiregistravau pas kitą gydytoją, kuri priėmė po 10 dienų mirksiukas.gif Ir ką jūs manote ji man pareiškia jūs LAUKIATĖS wub.gif Jūs neįsivaizduojate kokia tą akimirka aš buvau laiminga, kad nevartojau tų išrašytų vaistų biggrin.gif Ir žinot kelintame mėnesyje buvau nėščia?, antrame. wub.gif
Tai gydytojos klausiau, o kodėl man vistiek buvo mėn... jei jau laukiausi, ji paaiškino, kad pasitaiko tokių atvejų... mirksiukas.gif
dabar mūsų sūneliui pusantrų metuku wub.gif yra siprus, vikrus ir nuostabus vaikutis wub.gif O ka galėjo nutikti jei būčiau vartojusi tuos vaistu, net baisu pagalvoti schmoll.gif doh.gif :ax
Visoms linkiu nepapulti pas tokius daktarus kaip buvau papuolusi aš doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
mažule , belieka tik džiaugtis savo nuojauta smile.gif aukit didučiai ir stipručiai
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
smagu, kad viskas baigesi gerai, ir dabar auginate sveika ir grazu suneli 4u.gif
Atsakyti
Džiugu, kad moteriška intuicija padėjo priimti teisingą sprendimą ir dabar džiaugiatės sveiku mažuliuku 4u.gif
Atsakyti
ačiu visoms už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Jus, kad viskas gerai baigėsi wub.gif
Atsakyti
saunuole kad ju negerei, tu kaip tikra mama pasikliovei savo nuojauta ir sirdim, stiprybes jums augant wub.gif
Atsakyti
wub.gif nuojauta pakuždėjo teisingai wub.gif
Atsakyti
Viltis mirsta paskutine wub.gif Aukit sveiki ir dideli!
Atsakyti