Įkraunama...
Įkraunama...

Teismo posėdžių sekretorės

Sveikutės 4u.gif .Tikiuosi,kad labai nesupyksite,jei tokia tema buvo anksčiau paskelbta.
Labai įdomu,ar tarp čia esančių yra teismo posėdžių sekretorių.Jei tokių yra,pasidalinkite savo patirtimi 4u.gif .
Tai va,o aš žadu bandyti laimę dalyvauti konkurse teismo posėdžių sekretorės vietai užimti.Bus valstybės tarnautojams parengtas testas ir pokalbis.Su testais esu jau susipažinus,nemažai jų prasprendžiau.Bet nerimą kelia pokalbis.Kažin ko gali klausti per tą pokalbį g.gif .Iš kurios srities ruoštis kalbėti.Beje,pati esu lituanistė,3 metus išdirbusi mokykloje.Kažin,ar turiu nors kiek šansų laimėti g.gif ?Ačiū Jums už atsakymus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(meile @ 2005 06 08, 20:39)
Sveikutės 4u.gif .Tikiuosi,kad labai nesupyksite,jei tokia tema buvo anksčiau paskelbta.
Labai įdomu,ar tarp čia esančių yra teismo posėdžių sekretorių.Jei tokių yra,pasidalinkite savo patirtimi 4u.gif .
Tai va,o aš žadu bandyti laimę dalyvauti konkurse teismo posėdžių sekretorės vietai užimti.Bus valstybės tarnautojams parengtas testas ir pokalbis.Su testais esu jau susipažinus,nemažai jų prasprendžiau.Bet nerimą kelia pokalbis.Kažin ko gali klausti per tą pokalbį g.gif .Iš kurios srities ruoštis kalbėti.Beje,pati esu lituanistė,3 metus išdirbusi mokykloje.Kažin,ar turiu nors kiek šansų laimėti g.gif ?Ačiū Jums už atsakymus 4u.gif .

ruoškis iš CPK ir BPK mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 06 08, 20:41)
ruoškis iš CPK ir BPK  mirksiukas.gif


Ačiū už atsakymą,bet gal galima būtų tuos sutrumpinimus išversti biggrin.gif ?
Atsakyti
biggrin.gif civilinio proceso kodeksas ir baudžiamojo proceso kodeksas.
Atsakyti
O ką geriau mokytis besiruošiant konkursui - ar išsistudijuoti testus,ar skaityti įstatymus g.gif ?
Atsakyti
As dirbu ne sitoje srityje, bet isikisiu, nes pati laimejau valstybinej konkursa. Sprendziau testus istvermingai naktimis (nes diena mazoji lipdavo ant galvos, jei tik as ka paimu i rankas), nes neisspresi testo - nepateksi i pokalbi. O kai gavau konkursui skirtus istatymus - juos irgi studijavau, oi patikek, kaip studijavau doh.gif Pasirodo, nebuvo veltui viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
bukit zmones, pasakykit, kur tu testu ieskot
Atsakyti
QUOTE(nere @ 2005 06 09, 11:30)
bukit zmones, pasakykit, kur tu testu ieskot

testai mirksiukas.gif
Atsakyti
kur dingo testai? cry.gif cry.gif cry.gif man konkursas pirmadienį cry.gif doh.gif
Atsakyti
Man labai idomu, kokias perspektyvas matote noredamos isidarbinti posedziu sekretore?Atlyginimas turbut atkrenta, nes valdiskas darbas yra valdiskas, gal norite dirbti del socialiniu garantiju?Ar ten galima "kopti" auksciau?
Atsakyti
jei išsilavinimas teisinis, galima patapti teisėjo padėjėja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 06 09, 11:37)


Sveikos 4u.gif .Ir aš galvoju pabandyti dalyvauti kokiame konkurse.Taip pat domiuosi šiais testais.Buvau labai beapsidžiaugianti radusi gerą nuorodą į testus.Bet paspaudus pasirodė kažkokie skelbimai.Būkit geros,pasakykit,kodėl nerodo tų testų.Gal aš ką nors ne taip darau g.gif .

Tiesa,Ieva-Pieva,jei ne paslaptis kokiame konkurse bandei dalyvauti ir kaip sekėsi spręsti testuką mirksiukas.gif ?
Atsakyti