Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tesiam pokalbi biggrin.gif
Papildyta:
Linkiu visoms bandancioms ir laukiancioms sulaukti tik teigiamu rezultatu
nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Man abi procedūras darė Usonienė, tik liepe nesimaudyti karštoja vonioja ir netureti santykiu ir nekilnoti sunkiai o daugiau liepe gyventi, kaip gyvenus iki šiol.
Atsakyti
Sveikos merginos. Nuo rugpjučio 15 iki 31 aš leidausi diferelina , 33 c.d. man padare estradiolio tyrimus(jei gerai prisimenu ir nesimaišau su estrogeno tyrimais, nes praeitoje temoje perskaičiau jusu pokalbi), atsake kad hormonu šie tyrimai yra ne normoje o didesni, ciklas buvo 34 dienos, trečia ciklo diena t.y. rugpjūčio 31 man rado cista išrašė gerti Marvelona ir Antovegina ir nutraukė diferelina, dabar vizitas bus rugsejo 22, ir vel nuo tos dienos pradedu viska iš naujo, bet kažkaip keista kad čia bus jau 25 ciklo diena o ne 21. Susimaišiau kažkaip.Darausi ne LT.
Atsakyti
Žodžiu viskas gerai skambinau savo gyd.nuramino kad ciklo diena dabar netures jokios reikšmes
Atsakyti
QUOTE(Radnoba @ 2008 09 04, 15:10)
Sveikos merginos. Nuo rugpjučio 15 iki 31 aš leidausi diferelina , 33 c.d. man padare estradiolio tyrimus(jei gerai prisimenu ir nesimaišau su estrogeno tyrimais, nes praeitoje temoje perskaičiau jusu pokalbi), atsake kad hormonu šie tyrimai yra ne normoje o didesni, ciklas buvo 34 dienos, trečia ciklo diena t.y. rugpjūčio 31 man rado cista išrašė gerti Marvelona ir Antovegina ir nutraukė diferelina, dabar vizitas bus rugsejo 22, ir vel nuo tos dienos pradedu viska iš naujo, bet kažkaip keista kad čia bus jau 25 ciklo diena o ne 21. Susimaišiau kažkaip.Darausi ne LT.

Kiek as prisiskaicius( nes labai jau paciai rupejo ax.gif blush2.gif ), tai kaip ir rasiau senoj temoj, stimuliacijos metu is estradiolio lygio ir kreives jie sprendzia kas vyksta, gal pakoreguot vaistus, kai kurios klinikos net nutraukia stimuliacija.
O neklausei gydytoju kas salygojo auksta lygi?
Mano atveju, pagal estradioli vakar nusprende kad jau kiek brendo tiek subrendo ( beveik nepakito skaiciai per para, kai turetu vos ne dvigubet), nurode kada vakare susileist "sprogdinancius brandinancius", ryt ryte punkcija.
Kaip man paaiskino kodel pasikeite planas, nenori kad subrende butu prarasti.
Pirminiam variante buvo dar diena ar dvi stimuliacijos.
Papildyta:
QUOTE(Radnoba @ 2008 09 04, 16:04)
Žodžiu viskas gerai skambinau savo gyd.nuramino kad ciklo diena dabar netures jokios reikšmes

thumbup.gif ,ir man taip sake, kai panasus klausimas iskiles buvo- tai nebeturi jokios reiksmes.
Papildyta:
Ir kaip skirtingai visur g.gif , man irgi aptiko cista nemaza ant kiausides apziurint pries stimuliacija, bet pradejo stimuliacija, ir kol kas jokiu problemu.
doh.gif , palaukit, o tau, Radnoba, cista kur?
Jei gimdoj, tai daugeliu atveju jie nori viso "ledinio" endometriumo, kad be jokiu problemu isitvirtinu kur tik panoreje biggrin.gif
Atsakyti
o gimdoj buna cistu? smile.gif
Atsakyti
Del zirniuku lyties- garsiai saukia, kad tai yra neetiska ar vos ne uzdrausta, ir priesimplantacines diagnostikos tikslas yra ne tai, o nustatyti genetinius pakitimus, siekiant isvengti apsigimimu. Bet kiek teko skaityti, biggrin.gif holivudo poreles tuo naudojasi, ir kai kurios klinikos garsiai klykia, kad sio tyrimo pagalba mes padesim jums islaikyti berniuku ir mergaiciu balansa seimoje.
as uz svajoniu issipildyma ir sveikus vaikucius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2008 09 04, 16:20)
o gimdoj buna cistu? smile.gif

Pasirodo, taip.
Antra pagal dazni del nereguliariu menesiniu ir kraujavimo tarp ju, priezastis:
" cyst or cysts in the endometrium. These are most often within a polyp".
Atsakyti
Tikrai ne gimdoj cista rado nediduke.
Sakė kad nuo diferelino turbut išaugo tie skaičiai.
Nutrauke diferelina nes pasake kad nekokybiški folikulai bus, kad geriau viena cikla praleisti ir vel pradeti, bet dar neaišku su defirelinu ar su kitais vaistais.
Atsakyti
nu tu pagalvok..apie miomas, polipus girdejau, bet cistas gleivinej-pirmakart blink.gif

QUOTE(gerve @ 2008 09 04, 16:37)

" cyst or cysts in the endometrium. These are most often within a polyp".

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2008 09 04, 17:03)
nu tu pagalvok..apie miomas, polipus girdejau, bet cistas gleivinej-pirmakart  blink.gif

Cia tik is teksto, as ir pagalvojau kad nusisnekejau mirksiukas.gif gal. Bet cistinis darinys polipe taip iseitu. O apie cistas raso, kad ju gali atsirast bet kur. Jei butu vietu kur niekaip negali but, tai butu pabrezta turbut.
Oi, kad tik nebutu tu dariniu jokiu niekur, ir taip del visokiu priezasciu stringam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2008 09 04, 17:03)
nu tu pagalvok..apie miomas, polipus girdejau, bet cistas gleivinej-pirmakart  blink.gif

Joo, Gerve čia "apmėto" mus info. Mane labai sudomino kodėl pas mus ne visos klinikos praktikuoja estrogeno tyrimą folkulų kokybės kontrolei. g.gif
Atsakyti
Dijav,gali ir mane itraukti i gaudanciu sarasiuka-1 IVF ax.gif Siandien man 7 diena gonalio ir 1 diena cetrotide.Folikulu nedaug auga,bet tikiuosi si karta iki IVF-o prieisiu.Kazi kada panasiai gali buti punkcija g.gif
Atsakyti