Įkraunama...
Įkraunama...

Pusiau automatinė pavarų dėžė

Mąstom apie automobilį su pusiau automatine pavarų dėže, gal kuri vairuoja ir galėtų papasakoti iš patirties?
Pliusai, kaip suprantu - gerokai didesnis ekonomiškumas negu tikro automato. Minusai - lėtai didina greitį, staigiai nepagazuosi, įkalnėje, jeigu nelaikai stabdžio pedalo, rieda atgal doh.gif

Atsakyti
as pasakysiu tik tiek,tai naujas dalykas ir tikrai dar nepatikimas,zinoma cia sekmes dalykas,bet turiu labai gera pvz,pazistama nusipirko nauja honda civic,masinyte kaip ledas,is salono,visi pribumbasai ir zinoma yra pusiau automatine pavaru deze,tai jei vazuojant keliu masina pradejo gesti o sustojus uzsidlokavo,mechaniku verdiktas buvo kad "nezymus pavaru dezes gedimas" rezultatas-reikia keisti pavaru deze. zinoma cia gal tik jei taip nutiko,bet kas gali pasakyti kad taip nesikartos ir kitiems. siaip man geriau mechanine,bet cia kaip kam,kitiem vien automatines patinka,as tai galvoju jei zmogui nepatinka junginet pavaru tai tegu vairuoja automatine.
Papildyta:
siulyciau internete pasiieskoti straipsniu apie pusiau automatines,tada gal sviesiau bus ir apsispresti lengviau. as nesu pries pazanga,gerai kad yra vis nauju ideju ,tik jas reiktu labiau istyrinet,patobulinti.
Atsakyti
Dar ir tokių būna g.gif
Na aš ir ne prieš tobulėjimą, bet aš kažkaip saugiau su mechanine jaučiuos.
Nors atvirai pasakius nei su tokia nei su kitokia nei su pusiau automatine jaučiu saugi nesijaučiu kol mūsų keliai pilni neva ''ASŲ''

Kai nuo vieno gaidžiuoko nukentėjau tai tris metus už vairo nesėdau, ačiu Die tai praeitis, bet vis dar linkiu jam blogo blush2.gif nes man įvažiavo į subinę ir aš likau kalta per savo pačios nepatirtį aišku doh.gif Pikta buvo ne diel to, kad jis man įvažiavo, o diel to, kad man 8mėn. nestuke.gif aiškino, jog nužudytų mane jei galėtų doh.gif , jam tebuvo 18m.. Palinkėjau jam tik vieno, kad kada nors jo mama, sesė ar žmona atsidurtų mano vietoje, kad jas kada nors iškoneiveiktų toks pats piemuo kaip, kad jis blush2.gif

Aš tai manu, kad joks skirtumas kokia ta pavarų dėžė, svarbu, kad kuo saugesni mes būtumėm nuo visokių išgamų keliuose.
Atsakyti
Jei gyvenate ten, kur nėra staigių įkalnių ir nemėgstate gazuoti - raliuoti, tai tokia mašina nėra bloga. Man teko kelias savaites atostogų metu važinėti su nauja pusiau automatine Toyota Corolla Verso, o šalis kalnuota, miestai išsidėstę įkalnėse ir nuolydžiuose. Galvojau sudaužysiu mašiną, nors esu patyrusi vairuotoja, su stažu, ir vairavau įvairiausias skirtingo dydžio mašinas. g.gif Tas riedėjimas įkalnėje yra labai nesaugus, ypač kai stovi prie šviesoforo, o už tavęs automobiliai. Nes turi vienu metu spausti ir stabdį, ir gazą, be to įkalnėse pastoviai užsitraukdavau rankinį stabdį. blink.gif V.ž. šūds gaunasi. Ir jokio kaifo.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 06, 09:33)
Man teko kelias savaites atostogų metu važinėti su nauja pusiau automatine Toyota Corolla Verso,


Kaip tik apie tokį variantą mąstom - kaip gerai, kad yra išbandžiusių smile.gif Subjektyvi, atidariau naują temą "Ką rinktis", gal iš savo patirties ką patartum? 4u.gif

Atsakyti
Ech subjektyvi subjektyvi.... Is tavo atrastu naujoviu sprendziu kad vaziuoti nelabai moki, nors ir labai giriesi patirtimi. Atrado naujove - ikalneje rankini stabdi uztraukt! doh.gif Gal grizk pasimokyti vairuoti ir teisiu nepirk - suzinosi kad stovint ikalneje rankini stabdi uztraukti BUTINA! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(orch.ideja @ 2008 09 05, 16:12)
as pasakysiu tik tiek,tai naujas dalykas ir tikrai dar nepatikimas

Nesakyčiau, kad tai naujas dalykas. Pirmą kartą pusiau automatinė pavarų dėžė buvo panaudota 1941 m. Chrysler. Įvairūs gamintojai vadina įvairia. pvz. BMW - SMG, SSG; Audi - S-tronic, Toyota - SMT, Multimode ir t.t.
Didžiausias šių dėžių privalumas yra tas, kad galima važinėti kaip su paprastu automatu (kas labai patogu mieste) arba kaip su mechanine. Tik įprasti reikės, nes nėra sankabos ir pavaros persijungia svirtį pastumiant į viršų ar žemyn. Tai puikus variantas norintiems ir automato, ir mechanikos. Tik kaina gerokai skirsis ne tik nuo mechaninės, bet ir nuo automatikos.
O visa kita (patikimumas, remonto išlaidos ir pan.) perkant seną mašiną yra laimės dalykas.
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2008 09 08, 10:36)
kad stovint ikalneje rankini stabdi uztraukti BUTINA! tongue.gif


Jei pavarų dėžė pilnai automatinė, rankinis stabdis nenaudojamas wink.gif O aš pripratusi važinėti su automatu, man komfortas, kai įkalnėje nereikia nei ant stabdžio pedalo kojos laikyti, nei rankinio užtraukinėt doh.gif Juk jeigu sumoki gerokai daugiau nei už mechaninę, lyg ir norėtųsi didesnio komforto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 08 rugsėjo 2008 - 11:18
aiskauda, mano patirtis daugiau nei dešimt metų kasdieninio vairavimo. Automatuose nereikia traukinėti rankinių stab., jei tu dar šito nežinojai. Man naujovė buvo pusiau mechaninė - automatinė, nes tokių automobilių, tavo menkai žiniai, yra labai mažai. Taip kad nemokyk mokyto.

flight, siūlau tau tiesiog pasiimti test drive ir pačiai pamėginti, kas yra kas. Nes čia pasakoti viena, o važiuoti kas kita mirksiukas.gif
Atsakyti
Teko truputį pavažiuoti su beveik nauja SUZUKI swift
Pusiau automatas....
Dabar žinau kad tokio stebuklo tikrai nenoriu...
Šiaip tai eksplotuoju tikrą automatą,su hidrotransformatorium ir esu juo patenkintas...
O ta robotizuota dėžė....nu ją peklon. Perjungimuose nepagavau logikos, ...o kokie aštrūs smūgiai perjungimų metu.... schmoll.gif
Daugmaž normaliai galima važiuot tik labai švelniai bėgėjantis, ir perjungiant bėgius rankiniu būdu....Bet tai kam tokiu atveju tas sumautas robotas? O ir sankabos trūksta...
Atsakyti
[quote=Subjektyvi,2008 09 08, 12:48]
aiskauda, mano patirtis daugiau nei dešimt metų kasdieninio vairavimo. Automatuose nereikia traukinėti rankinių stab., jei tu dar šito nežinojai. Man naujovė buvo pusiau mechaninė - automatinė, nes tokių automobilių, tavo menkai žiniai, yra labai mažai. Taip kad nemokyk mokyto.

Vaje vaje, kur gi ta siaubingai didele patirtis, kuria megsti labai girtis? Pasirodo nemoki vaziuoti automobiliu mechanine pavara doh.gif ... Tad apie savo neikainojama patirti daugiau nebeskiesk, atrodai apgailetinai tongue.gif Kas del vairavimo metu - mano kaimynas pensininkas vairuoja turbut koki 30 metu diena dienon lotuliukas.gif , bet ka tik islaikes teisies turbut vairuoja geriau nei jis:oh Taip kad metai nevisada itakos vairavimui turi. Kas is to kad tuos 10 metu galbut gasdini aplinkinius vairuotojus unsure.gif kasdiena.... mirksiukas.gif
Ir tik nepyk, tokios super mergaites nenoriu mokyti, noriu tik parodyti jos vieta.... mirksiukas.gif
Ir jau buki tokia gera, parodyk kur as parasiau, kad kalbu apie automobilius automatinem pavarom? Cia berods tema apie pusiau automatines....
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2008 09 08, 22:34)


Tik nepradėkit dabar spaminio ginčo mano temoje, labai prašau 4u.gif Aš temą atidariau norėdama perskaityt įvairias nuomones apie pusiau automatą, o ne apie kitų komentatorių vairavimo patirtį ir kokybę smile.gif
Atsakyti