Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mėgstate kramtomąją gumą?

isimetu i burna del gero burnos kvapo toks iprotis nepakenciu kaip zmogui is burnos dvokas eina...skubedama naudoju guma cool.gif
Atsakyti
ne, aš nemėgstu schmoll.gif

Atsakyti
Nemėgstu tos plpmbų traukymo mašinos...Perku burnos priežiūros ledinukus.
Atsakyti
Mėgstu blush2.gif Bet tik mėtines, ypač Orbit baltą ir salotinę bigsmile.gif
Atsakyti
mėgstu mėtines. Po valgio visada pakramtau.
Atsakyti
Jeigu žmonės matytų, kaip atrodo jų žiaumojantis veidas... nekramtytų. Aš mečiau, pažiūrėjusi į veidrodį. Ir raukšlės formuojasi.
Naudoju dantų šepetėlį ir pastą - taip, visada turiu rankinėje kritiniam atvejui.
Atsakyti
Dazniausiai kramtau metine guma bet kartais uzsinoriu ir kokios nors vaisines, tada renkuosi hubba buba ir prisimenu vaikyste, kaip kramtydavom guma, kaip popierelius rinkdavom, kaip jais keisdavomes.... ax.gif smagu prisiminti biggrin.gif
Atsakyti
O ar dar kas nors prisimenat tokią kramtūškę "Paršiukas Čiukas"? laugh.gif
Atsakyti
Nemegstu,nuo tada kai keleta sykiu teko bendrauti su tokiais zmonemis,kurie stovi sneka su tavimi ir guma ciaumoja kaip atrajojanti karve ax.gif
Atsakyti
Šiaip visai mėgstu po valgio, bet kai ji atlieka savo funkciją (reikia 5 minutes kramtyt, to užtenka) tada ir išspjaunu smile.gif
Atsakyti
Kramtau Orbit metine, dazniausiai, kai kur nors einu smile.gif Ir bendraujant su zmonemis man jau geriau ziaumojantis veidas nei kai is burnos dvokia tongue.gif
Atsakyti
As megstu, dazniausiai metine
Atsakyti