Įkraunama...
Įkraunama...

Taisyklinga laikysena

Paskutiniu metu pradejau kuprintis- sedziu prie kompo, palinkus prie popieriu...

Kokiu sportu uzsiimt, kad iprasciau tiesiai sedet? Zinau, kad jodinejimas yra gerai- bet man cia per brangu ir be automobilio per sudetinga nuvaziuot iki tu arkliuku ax.gif

Laukiu patarimu 4u.gif

Atsakyti
Treniruoklius gali lankyti, yra pratimų tam tinkamų.
Joga labai gerai thumbup.gif
Šokiai thumbup.gif

Tiesa, aš čia iš teorinės pusės, ne praktinės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hortenzija @ 2005 06 09, 14:03)
Treniruoklius gali lankyti, yra pratimų tam tinkamų.
Joga labai gerai  thumbup.gif 
Šokiai  thumbup.gif

Tiesa, aš čia iš teorinės pusės, ne praktinės  blush2.gif


Treniruoklius kuri laika lankau, bet kad butent laikysenai tai absoliuciai poveikio nejauciu. O joga lankiau seniau, neilgai, bet ten daugiau, man atrodo, lankstumui
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2005 06 09, 15:08)
Treniruoklius kuri laika lankau, bet kad butent laikysenai tai absoliuciai poveikio nejauciu. O joga lankiau seniau, neilgai, bet ten daugiau, man atrodo, lankstumui


Na, mano draugė lankė treniruoklius būtent dėl laikysenos, bet ji nuėjusi prašė, kad jai tokią programą sudarytų ir skirtų dėmesį būtent laikysenai ir nugarai. Tai gal neprašei tiesiog. O joga vėlgi - priklauso nuo asanų, kokias darai smile.gif
Atsakyti
O idomu, kokie pratimai su treniruokliais padeda? g.gif

Hortenzija, gal gali drauges paklaust? mirksiukas.gif

Atsakyti
Kad laikysena butu grazi ir turin omeny kuprinimasi, tai reikia stiprinti nugaros raumenis. Dazniausia silpniausi raumenys pas zmogu buna nugaros.
Karta fizinio mokytoja pabaksnojo i susikuprinusius, bet sportiskai atrodancius vaikinus. Ir pasake, kad jie sportuodami daug demesio skiria krutinei, bet mazai nugarai. To pasekoje labai sustiprina krutines raumenis, kurie traukia pecius i prieki, o kadangi nugaros raumenys silpnesni nei krutines, jie neatlaiko to traukimo ir taip susikuprinama.
Tai vat, isvada butu, reikia nepamirsti nugaros raumenuku. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mintee @ 2005 06 09, 07:26)
O idomu, kokie pratimai su treniruokliais padeda?  g.gif

Hortenzija, gal gali drauges paklaust?  mirksiukas.gif


Tai vat, kaip rasiau auksciau, pratimai nugarytei;-)
Atsakyti
O jeigu nera kada sportais uzsiimti, siulyciau tiesiog vaikscioti ar sedeti uzsidejus ant galvos knyga 4u.gif
Atsakyti
Žmonės sako, kad plaukimas padeda, bet iš savo patirties to nematau... ax.gif
Jau minėti šokiai irgi padėtų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai padeda Pilateso pratimai (cia yra man atrodo net tema atskira apie tuos pratimus). Yra dar pirkti toks specialus dirzas, kuris uzsideda per pecius ir apsivynioja per liemeni. Jo pirkti buna ortopediniu gaminiu parduotuvese. Jis neleidzia kuprintis. Naudojant tik ji viena nera dideles naudos, reikia kombinuoti su pratimais nugarai stiprinti. Siaip dar yra visokiu geru dalyku - as vaiksciojau Kaune masazuotis i Stuburo klinika prie stoties, tai ten tokia labai miela masaziste, labai daug visokios info turi ir pripasakojo, ka daryti ir ko nepatartina daryti.
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 05 19, 16:40)
Žmonės sako, kad plaukimas padeda, bet iš savo patirties to nematau... ax.gif
Jau minėti šokiai irgi padėtų. mirksiukas.gif
beda kad as plaukti nemoku verysad.gif gal man padetu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 11 birželio 2006 - 11:58
QUOTE(svete @ 2006 06 09, 22:46)
Labai padeda Pilateso pratimai (cia yra man atrodo net tema atskira apie tuos pratimus). Yra dar pirkti toks specialus dirzas, kuris uzsideda per pecius ir apsivynioja per liemeni. Jo pirkti buna ortopediniu gaminiu parduotuvese. Jis neleidzia kuprintis. Naudojant tik ji viena nera dideles naudos, reikia kombinuoti su pratimais nugarai stiprinti. Siaip dar yra visokiu geru dalyku - as vaiksciojau Kaune masazuotis i Stuburo klinika prie stoties, tai ten tokia labai miela masaziste, labai daug visokios info turi ir pripasakojo, ka daryti ir ko nepatartina daryti.

O kaip ten galima patekti? 4u.gif Ar ten siuntimo iš šeimos gydytojo reikia, ar privačiai eiti? g.gif Ir kas dar ten yra, tik masažai, ar ir pratimų kokių dėl laikysenos yra?... ax.gif Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Shiaip as daugiau netgi pasisakau uz joga, ypac jeigu pradeda skaudeti nugara(shitas ishbandytas)+ truputis treniruokliu,arba keltas pratimu nugaros raumenims stiptinti ir shiai stegtis save sekti,kaip sedi:)
Atsakyti