Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo kaina susitarus su gydytoju

Gal būtų nelabai etiška rašyti kokiam tiksliai gydytojui ir kokia suma atsilyginote, bet manau, jei parašytumėt vietą kurioje gimdėte ir sumą, nebūtų labai asmeniška ax.gif
Atsakyti
Gimdziau Klinikose. Su gydytoju buvau susitarusi, taciau gimdymas praejo labai greitai ir pagimdziau per pora valandu. Ilgai galvojom, kaip atsidekoti gydytojui ir nusprendem nupirkti gera knyga. Manau, jam patiko smile.gif
Atsakyti
Gimdziau klinikose. Akuserei -100, anesteziologui -100(neeme), ginekologui -500 (ryte 200 atnese atgal, ir liepe elgtis saziningai) biggrin.gif
Atsakyti
krikscioniskuose tariausi tai uz epidura daviau 100 lt, paeme ir apsidziauge, stovejo prie manes per visa gimdyma thumbup.gif , savo gydytojai su kuria tariausi 600 daviau, ji kazkiek dave akuserei ir vaiku daktarei .
Atsakyti
Gimdziau KMUK susitarus, daktarui atsidekojom 1000, akuserei 100. Epiduro neemiau tai anesteziologo ir nebuvo smile.gif
manau kiek duosi daktarui tiek ir uzteks, niekas nepasakys kad mazai 4u.gif
Atsakyti
labas mamytes smile.gif
mes gimdem klinikose, su gydytoja tariausi, nors kai reikejo gimdyt, tai buvo jos budejimas smile.gif) bet vistiek atsidekojom, nes planavom. taigi: gydytojai 1000, akuserei 300 ), anesteziologui 200.
gimdymu esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Paskaiciau tema ir issigandau,***** zmones atsidekoja tukstanciais,as kazkaip isivaizdavau,kad 500 gydytojui ir koks simtukas akuserei labai liuks blush2.gif . Mane dar kita mintis neramina,jei dvynukai,tai ir kysys dvigubas?
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2008 09 13, 12:32)
Paskaiciau tema ir issigandau,***** zmones atsidekoja tukstanciais,as kazkaip isivaizdavau,kad 500 gydytojui ir koks simtukas akuserei labai liuks blush2.gif  . Mane dar kita mintis neramina,jei dvynukai,tai ir kysys dvigubas?

Na, tikrai kad ne dvigubas 4u.gif Kai pagalvoji per vidutiniškai 10 valandų uždirbti 500Lt yra labai neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 09 13, 13:33)
Na, 1000 lt tai manau, kad jau tikrai per daug.


pfffffffffff........... prajuokinai....... o mano gydytojas taip nemane. Taigi dar bunant gymdykloje pasiklausem jo, kiek skolingi uz paslaugas. Ir gavom atsakyma: 1000 man, ir 500 akuserei. Veiksmas vyko 2007 m. (iki didziojo infliacijos suolio), epiduro nereikejo. Na, tiesa, gimdziau ne jo darbo metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liora: 13 rugsėjo 2008 - 20:54
Patys žmonės sugadino tuos daktarus. Šiaip už tą darbą jie gauna pinigus iš valtybės. O kai pagalvoji, kad per darbo dieną jie priima ne vieną gimdyvę, tai sumos ...... Aš (2006m) daviau 400 daktarui, ir po 100 akušerei ir anesteziologiu - KMU. Manau užtektinai. Yra pažystamų, kur 1500 vien daktarui davė. Šiaip manau nors biškuti reikia duoti, nes priežiūra visai kitokia. Šiaip manu - jau geriau iš anksto daktarą pasirinkti, nei nuvažiuoji ir žiūri - kaip pamainos keičiasi ir niekas į tave nekreipia dėmesio.
Atsakyti
Mes davėm 400. KMUK. Buvo cezaris. Pasirinkto gydytojo budėjimo laikas, priešpietė. Eilinė operacija, tai ir simboliškas atlygis ( aišku, kitiems simboliška gali būti ir 1000, čia kiekvienas pagal savo situaciją žiūri).
Atsakyti
as 700 daviau savo gyd.100akuserei 100 anesteziologui 100 vaiku gyd.tariausi su ja.ji atvaziavo kartu su manim ir buvo su manim visa laika,kol po visko mane isveze i pogimdyvine palata .o pinigus paeme tik po visko,nes sako cia prietaras tarp musu -tik po visko,nes kitaip nelaime gali prisisaukti schmoll.gif
Atsakyti