Įkraunama...
Įkraunama...

ar leidžiat mažyliams ropinėti, žaisti žaidimų

nuo kada leidžiate, pvz. žaisti "burbuluose", ar kitur, kad ir Mauglyje arba kitur?
Atsakyti
Tiesa aš pradėjau leisti nuo tryjų metuku,nes tik tada jam pakilo noras ten žaisti.
Atsakyti
skubiai reikia atsakymo, gal sulauksiu.... ax.gif nuo keliu metu priima vaikucius zaidimu kambariuose PC "Maxima" (tiksliau Savanoriu pr. Vilniuj)?.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 10 29, 14:44)
skubiai reikia atsakymo, gal sulauksiu.... ax.gif nuo keliu metu priima vaikucius zaidimu kambariuose PC "Maxima" (tiksliau Savanoriu pr. Vilniuj)?.... mirksiukas.gif


Nuo 3 metų.
Atsakyti
aš savo pipirą nuvedžiau 9 mėnesių. Gal net mažesnį. Pasodinau į tuos burbulus ir vaikas labai laimingas buvo galėdamas stebėti kitus vaikus. Šnekėjo savo kalba, vaikus šaukė ir visiems tuos kamuoliukus kišo lotuliukas.gif tiesa, aš visada būnu kartu ir pabūnam mes tik kokį 30 min.
Atsakyti
kauno zaidimu kambariai. nuo 1.5 metuku smile.gif labai patiko vaikui
as vaika vedziau tik pora karti i berneliu zaidimo kambari. butent ten man labiausiai patinka. tik langines galetu uzdarytas laikyti, nes vaikai gali prisispausti pirstus arba su varstomom durim uzsigauti, o taip labai liksma ten vaikams. eitume dazniau, bet deja laaabai pas mus mazai tvakomi tie kambariai, o apie dezinfekavima turbut net kalbeti nera ko ..
jau neshneku, kad pazystamos vaikas viename is kambariu pasigavo uteliu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2broliai: 30 spalio 2006 - 20:15
Tokiu metų laiku kaip dabar aš tikrai nesiruošiu vestis savo mažosios į žaidimų kambarius schmoll.gif vos ne kas antras vaikas apsisnargliavęs arba kosti.
Atsakyti
Manau geriausia nuo treju metu leisti,nes drauges vaikas 2,5 nuejo i tuos burbulus Vingio parke tai vos 'nepaskendo" kaip sakant,per daug kamuoliuku g.gif
Atsakyti
mano vaikas tai kamikadze, jam nesvarbu kur ir kaip doh.gif Nuejo su senele i KMega i vaiku zaidimo aikstele, tai dave ten vaizdu tuose burbuluose, nes visas personalas suleke paziureti, o jam tik 2,6m Tai visaip jis kaip tik sugalvodavo narde lotuliukas.gif Leidziame vaikui jei nebijo viska isbandyti paciam, aisku nenutraukdami akiu nuo jo smile.gif
Atsakyti
mes saviski nuvedem i euroopa pirma kart gal 3 metu, tai jokio ispudzio nepaliko-prastovejo kaip ibestas, o va neseniai "baldu rojui" pirkomes sofa, tai ten, mergike kokia tai nusikabines, tuose burbuluose vartesi taip, kad nei sofu, nei mamu teciu nebereikejo mirksiukas.gif
Atsakyti
mano Domui dar nėra 3 metukų,bet jau einam i žaidimų kambarį...didelė pramoga jam biggrin.gif
Atsakyti
vaikučiai jaunesni nei 3metai žaidimų kambariuose turi būti su palyda mirksiukas.gif
Atsakyti