Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

Nu va, sėdžiu, žiūriu į save ir matau, kad mirtinai reikia eit į kirpyklą kažkaip apkirpt savo plaukučius ataugusius....
Nešiojau įstrižus kirpčius, o laukai iki pečių šiek tiek garbanoti (tai kas liko po cheminio, nes jis pas mane silpnas buvo....) ir galvojų, ar keisti šukuoseną su kuria susigyvenau jau apie 2 metus. g.gif
Ir išvis, kokios spalvos makiažas madingas? Kokie lūpų dažai, šėšėliai ir pan....

Aišku, puikiai žinau tai, kad kas tinka yra madingiausia, bet vistik, paplepam biggrin.gif
Atsakyti
manau madingiausia tas kas tau baliausia tinka smile.gif
siaip ziurejau kirpykloi rudenio kirpimus , tai visi gana trumpi tokiu apvaliu formu ir is keliu spalvu.aisku nemoku nupasakot smile.gif bet siaip tai naturalios spalvos rusvos gelsvos.......
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 10, 10:49)
manau madingiausia tas kas tau baliausia tinka smile.gif
siaip ziurejau kirpykloi rudenio kirpimus , tai visi gana trumpi tokiu apvaliu formu ir is keliu spalvu.aisku nemoku nupasakot smile.gif bet siaip tai naturalios spalvos rusvos gelsvos.......


Taij manau, liksiu su savo įstružais kirpčiais ir auginsiu plaukučius smile.gif tik prašysiu, kad padailintų, gal įdomiau padažytų g.gif
Atsakyti
jei plaukai stiprus ir auga tai faktas kad auginkis , bent man ilgi plaukai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 10, 11:07)
jei plaukai stiprus ir auga tai faktas kad auginkis , bent man ilgi plaukai labai grazu  thumbup.gif


Aš noriu truputį ilgesnių nei iki pečių.... g.gif
Atsakyti
man tai neiseina uzsiaugint ilgu , jau lyg paauga nueinu pas kirpeja ir nuzarina ji man galiukus sad.gif ir lieka biski zemiau peciu
Atsakyti
man tai neiseina uzsiaugint ilgu , jau lyg paauga nueinu pas kirpeja ir nuzarina ji man galiukus sad.gif ir lieka biski zemiau peciu
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 10, 11:31)
man tai neiseina uzsiaugint ilgu , jau lyg paauga nueinu pas kirpeja ir nuzarina ji man galiukus sad.gif ir lieka biski zemiau peciu


Aš tikiuosi, kad man nenužarins smile.gif
Atsakyti
Man irgi nera graziau uz ilgus plaukus, o pati taip pat auginu auginu, o jie kaip to paties ilgio taip to paties cry.gif Jau buvo gerokai iki liemenuko susisegimo, tai pries tris savaites nuejau i kirpykla ir viskas - vel viska nukirpo, ka auginau nuo nauju metu cry.gif cry.gif cry.gif O as ir aliejais tepiau galiukus ir nusipirkau specialias kirpimui zirkles, kad pati parankiociau blogus galiukus ir iskarpyciau.

Dabar labai pykstu ir nzn ant ko - ar kirpeja bloga, ar tikrai jau tie mano galai tokie blogi buvo. Mat beda ta, kad lygtai ne visi mano plaukai pasiekia ilgiausia ilgi, tai uztai jie gal kazkiek retesni link galo atrodo, tai gal del to man ir visus nuzarino, bet butu ir kiti pasivije verysad.gif
Atsakyti
Pas mane tai plauku ilgis ne vienodas,nes tokia sukuosena "laipteliai" vadinama bet siap plaukais siek tiek zemiau peciu,va neseniai ejau i kiprykla tai kirpau tik kirpciukus o plaukus ne,nes kai kirpi atseit galiukus vistiek nemazai plauku nukrenta o as noriu dabar ilgu biggrin.gif Beje kirpciukus nukirpo taip apvaliai nu negaliu paaiskinti niekada tokiu nesu turejusi(kirpeja pasiule taip nukirpti),bet siap patinka kadangi su kiprciukais daznai eksperementuoju tongue.gif Na o plauku spalva tai...ivairiausiu spalvu galima rasti biggrin.gif siuo momentu tiesiog nenoriu dazyti ju schmoll.gif
Atsakyti
O as neturiu kirpciuku, bet gal visai butu idomu pabandyti - vis ne taip pat kaip visada atrodyciau ax.gif
Bet pagalvojau, kad daugiau plauku bus, jeigu kirpciuku nedarysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(karietaite @ 2005 06 10, 11:25)
O as neturiu kirpciuku, bet gal visai butu idomu pabandyti - vis ne taip pat kaip visada atrodyciau  ax.gif
Bet pagalvojau, kad daugiau plauku bus, jeigu kirpciuku nedarysiu  g.gif


Bet optiškai daugiau plaukų atrodo, kai būna kirpčiukai. Pati turiu tiesius, plonus plaukelius, visada kirpdavau tik lygiai, be jokių iškarpymų, be kirpčiukų. Dabar nebe ir vaizdas daug geresnis. Dar manau optiškai plaukų tūrį padidina dažymas keliais sluoksniais: pvz. visi tamsūs, o viršugalvis šviesus.
Atsakyti