Įkraunama...
Įkraunama...

Metaliniai profiliai gipsokartono tvirtinimui.

Sveiki.
Iškilo man čia tokia dilema. Planuoju daryti name gipso kartonines lubas. Tvirtinimai bus metaliniai CD ir UD profiliai. Teko paragauti ir KNAUF ir visokių kitokių profilių.
Taigi:
KNAUF - gerai, bet brangokai.
....
NoName - blogai, bet pigiai.

Išbandžiau kelių rūšių, darydamas sienas.

Knauf'iniai (pirkti DASFA) kol kas lyderiauja, savo kokybe. Tvirčiausi iki tol matyti. CD ir UD profilių sutapimas geras (kuome CD reikia įkišti į UD). Bet kaina ganėtinai didelė.

Paskui teko nusipirkti Ermitaže. Pavadinimo ir gamintojo nežinau. Labai pigūs. Bet tai atsiliepia kokybei. Nėra tokie tvirti kaip Knauf, bet užtat sutapimas (žr. aukščiau) blogas, tam CD profilį reikia plėsti.

Dar teko nusipirkti kažkokių noname. Pigiausi iki tol mano pirkti. Kokybė visiškai atmestina. Paėmus UD profilį (3m ilgio) už vieno galo ( smile.gif ) ir krestelėjus sulinko per puse iš pirmo karto.

Taigi tęsiu paieškas. Vakar užsukau į "MOKI VEŽI" ir pamačiau ten BUDMAT profilius iš pažiūros ganėtinai tvirti. Bet kas gamintojas neparašytą.

Gal kam teko susidurti su tokiais profiliais ir galėtų pasidalinti mintimis?
Būčiau labai dėkingas.
Atsakyti
QUOTE(deathdealer @ 2008 09 10, 09:10)
Sveiki.
Iškilo man čia tokia dilema. Planuoju daryti name gipso kartonines lubas. Tvirtinimai bus metaliniai CD ir UD profiliai. Teko paragauti ir KNAUF ir visokių kitokių profilių.
Taigi:
KNAUF - gerai, bet brangokai.
....
NoName - blogai, bet pigiai.

Išbandžiau kelių rūšių, darydamas sienas.

Knauf'iniai (pirkti DASFA) kol kas lyderiauja, savo kokybe. Tvirčiausi iki tol matyti. CD ir UD profilių sutapimas geras (kuome CD reikia įkišti į UD). Bet kaina ganėtinai didelė.

Paskui teko nusipirkti Ermitaže. Pavadinimo ir gamintojo nežinau. Labai pigūs. Bet tai atsiliepia kokybei. Nėra tokie tvirti kaip Knauf, bet užtat sutapimas (žr. aukščiau) blogas, tam CD profilį reikia plėsti.

Dar teko nusipirkti kažkokių noname. Pigiausi iki tol mano pirkti. Kokybė visiškai atmestina. Paėmus UD profilį (3m ilgio) už vieno galo ( smile.gif ) ir krestelėjus sulinko per puse iš pirmo karto.

Taigi tęsiu paieškas. Vakar užsukau į "MOKI VEŽI" ir pamačiau ten BUDMAT profilius iš pažiūros ganėtinai tvirti. Bet kas gamintojas neparašytą.

Gal kam teko susidurti su tokiais profiliais ir galėtų pasidalinti mintimis?
Būčiau labai dėkingas.


O kokia Knauf profilių kaina gaunasi apytiksliai vienam kvadratiniam metrui lubų?
Atsakyti
QUOTE(tekila4me @ 2008 09 10, 09:23)
O kokia Knauf profilių kaina gaunasi apytiksliai vienam kvadratiniam metrui lubų?


Dėl Knauf, kainos nežinau. Man sakė, kad visokie senukai ir ermitažai, gali paskaičiuoti kiek reikės medžiagų, bet jiems reikia duoti, pilną plotą.

Duosiu užklausimą į Knauf'ą gal pavyks gauti iš jų kainininką.
Atsakyti
QUOTE(deathdealer @ 2008 09 10, 09:56)
Dėl Knauf, kainos nežinau. Man sakė, kad visokie senukai ir ermitažai, gali paskaičiuoti kiek reikės medžiagų, bet jiems reikia duoti, pilną plotą.

Duosiu užklausimą į Knauf'ą gal pavyks gauti iš jų kainininką.


Viena firma, kuri reklamavo šveicariškas įtempiamąsias lubas CLIPSO, lygino jų įrengimo kainą su gipso kartono lubomis. Atseit gipso kartono lubų įrengimo kaina su metaliniais profiliais yra didesnė ir svyruoja apie 200 lt./1m2. Ar tikrai gali būti tokia kaina? Gal iš tikrųjų geri metaliniai profiliai labai brangūs, o gal čia pats darbas labai sudėtingas ir brangus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tekila4me @ 2008 09 10, 10:08)
Viena firma, kuri reklamavo šveicariškas įtempiamąsias lubas CLIPSO, lygino jų įrengimo kainą su gipso kartono lubomis. Atseit gipso kartono lubų įrengimo kaina su metaliniais profiliais yra didesnė ir svyruoja apie 200 lt./1m2. Ar tikrai gali būti tokia kaina? Gal iš tikrųjų geri metaliniai profiliai labai brangūs, o gal čia pats darbas labai sudėtingas ir brangus...  g.gif


Mano atveju situacija tokia:
Radau darbuotojus kurie padarys man lubas.
Darbo kaina: 30 pinigų už kv.m
Jeigu yra niša ar dar kas nors. Tuomet papildomai skaičiuojamas bėginis metras: 35 pinigų už metrą.
Medžiagas susiperku pats. Tai nuo to priklausys kokia bus galutinė suma. Nusipirksiu profilius po 3 LT, tai gausis pigiai, bet nepatikimai, nusipirksiu gerus profilius, gausis brangiau bet patikimiau.

Hmm... sudominai su Clipso lubom. Gal galėtum pateikti daugiau info kas kur ir kaip. Toliau aš jau pats susisiekčiau su jais. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(deathdealer @ 2008 09 10, 10:42)
Mano atveju situacija tokia:
Radau darbuotojus kurie padarys man lubas.
Darbo kaina: 30 pinigų už kv.m
Jeigu yra niša ar dar kas nors. Tuomet papildomai skaičiuojamas bėginis metras: 35 pinigų už metrą.
Medžiagas susiperku pats. Tai nuo to priklausys kokia bus galutinė suma. Nusipirksiu profilius po 3 LT, tai gausis pigiai, bet nepatikimai, nusipirksiu gerus profilius, gausis brangiau bet patikimiau.

Hmm... sudominai su Clipso lubom. Gal galėtum pateikti daugiau info kas kur ir kaip. Toliau aš jau pats susisiekčiau su jais. Iš anksto dėkoju.

Tai va, aš irgi domėjausi įvairiomis įtempiamosiomis lubomis, bet vienintelėms CLIPSO jas įrengiant nereikia pakelti kambario temperatūros iki 60-70C. Taip pat nereikia tiksliai apskaišiuoti lubų ploto (kitoms leidžiama vos kelių milimetrų paklaida). Informaciją apie CLIPSO radau jų puslapyje http://www.clipso.lt. Anksčiau ten buvo daugiau informacijos (ir vaizdinės), dabar liko tik trumpas aprašymas ir kontaktai.

Tiesa, anksčiau jie rašė, kad CLIPSO įrengimas (su viskuo) kainuoja ~150 lt./m2 ir butui ar nedideliam namui įrengia per 1-3 dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tekila4me: 10 rugsėjo 2008 - 11:08
QUOTE(tekila4me @ 2008 09 10, 12:04)
Informaciją apie CLIPSO radau jų puslapyje http://www.clipso.lt. Anksčiau ten buvo daugiau informacijos (ir vaizdinės), dabar liko tik trumpas aprašymas ir kontaktai.


yra ir kitas puslapis - clipsolubos
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 09 10, 12:12)
yra ir kitas puslapis - clipsolubos


Va va, štai čia ir buvau radęs tą papildomą informaciją ir galeriją. Axa, gal domėjotės ir žinote daugiau apie jas?

Rubrikoje "Klausimai" ir dabar yra parašyta, cituoju: "Vienas iš daugybės CLIPSO lubų privalumų -kaina. Esant nesudėtingo išdėstymo patalpoms CLIPSO kaina su visais montavimo darbais nesiekia net 150 Lt už 1 kv.m. Palyginimui: dažytų gipso kartono pakabinamų lubų kaina svyruoja nuo 180 iki 200 Lt."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tekila4me: 10 rugsėjo 2008 - 11:17
QUOTE(tekila4me @ 2008 09 10, 12:15)
Va va, štai čia ir buvau radęs tą papildomą informaciją ir galeriją. Axa, gal domėjotės ir žinote daugiau apie jas?

Rubrikoje "Klausimai" ir dabar yra parašyta, cituoju: "Vienas iš daugybės CLIPSO lubų privalumų -kaina. Esant nesudėtingo išdėstymo patalpoms CLIPSO kaina su visais montavimo darbais nesiekia net 150 Lt už 1 kv.m. Palyginimui: dažytų gipso kartono pakabinamų lubų kaina svyruoja nuo 180 iki 200 Lt."


Sutinku kad gali būti gipso kartoninės lubos brangesnės, tačiau pliusų bent jau man daugiau.
Tarkim tas pats jeigu sugalvosiu ką nors prie jų pritvirtinti. Nereikia iš anksto planuoti. Sugalvojus vėliau lengviau į gyvendinti.
Tempiamos lubos kiek suprantu yra medžiaginės(ar kažkas panašaus), o tai žymiai apriboja judesius. Reiškia iš anksto nepragalvojus kai kurių dalykų, vėliau gali būti problematiška juos įgyvendint.
Taip, kad po neilgų diskusijų ir apmąstymų su savo antrąja puse, pasilieku prie gipso kartoninių lubų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deathdealer: 10 rugsėjo 2008 - 14:38
QUOTE(deathdealer @ 2008 09 10, 15:34)
Sutinku kad gali būti gipso kartoninės lubos brangesnės, tačiau pliusų bent jau man daugiau.
Tarkim tas pats jeigu sugalvosiu ką nors prie jų pritvirtinti. Nereikia iš anksto planuoti. Sugalvojus vėliau lengviau į gyvendinti.
Tempiamos lubos kiek suprantu yra medžiaginės(ar kažkas panašaus), o tai žymiai apriboja judesius. Reiškia iš anksto nepragalvojus kai kurių dalykų, vėliau gali būti problematiška juos įgyvendint.
Taip, kad po neilgų diskusijų ir apmąstymų su savo antrąja puse, pasilieku prie gipso kartoninių lubų.

Tai kad atvirkščiai. Šitų lubų vienas iš privalumų, kad jos yra daugkartinio montavimo. Tu jas bet kada gali nuimti, sumontuoti šviestuvus, garso kolonėles ar vėdinimo groteles ir vėl uždėti...
Atsakyti
Nu nežinau. Man tai jos kažkaip, nelabai. darysiu gipso kartonines.
Atsakyti
kas gali atsakyt i klausima, kas jau tuos darbus padare ?

Kiek iseina 1 kv. metras lubu gipso kartono su visom medziagom ir darbais t.y gipsu, profiliais , glaistymu ir spakliavimu, dazymu???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_zija: 31 spalio 2008 - 20:26