Įkraunama...
Įkraunama...

SebaMed, Spirig, Esex

Man visai patinka SebaMed, nemažai gero girdžiu apie Spirig gaminius ir Esex sausai odai.... Ką merginos iš jų naudojo, kas patiko, kas ne ir t.t.
Man jų kaina visai thumbup.gif: ir bent jau patikimiau atrodo, nes prekiaujama vaistinėse...
Atsakyti
O man Cutibaza thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobšiukas @ 2005 06 10, 14:56)
O man Cutibaza thumbup.gif


g.gif prašom plačiau: kur pirkai, kiek mojėjai, kaip veikia, ką naudojai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 10, 13:57)
g.gif prašom plačiau: kur pirkai, kiek mojėjai, kaip veikia, ką naudojai ir t.t.

pirkau vaistinėje, kanavo iki 6 lt, dabar kiek pabarngo iki 8lt, jis yra pusriebis, tinka sausai, jautriai odai, nuo naujagimuko iki senuko. TAi Glaxo vaistų firmos preparatas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobšiukas @ 2005 06 10, 15:08)
pirkau vaistinėje, kanavo iki 6 lt, dabar kiek pabarngo iki 8lt, jis yra pusriebis, tinka sausai, jautriai odai, nuo naujagimuko iki senuko. TAi Glaxo vaistų firmos preparatas mirksiukas.gif

Taij čia kremukas?
veidui, kūnui, rankoms?
Atsakyti
as turejau esex krema. ziemai kai rankos suskirde tai liuks, bet siaip tai ten vazelinas ir glicerinas. jautriai odai tinka. dar kojom dariau , labai tiko: nusveiti, istepi tuo kremu, apvynioji maiseliu celofaniniu ir y vilnone kojine. tai liuks kulnai neskilineja, ir siaip svelnio mikstos kojos lieka. vaistinej pirkta, apie 14 gal litu... sunkiai isigeria, reikia itrint, nes toks kose..
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 06 10, 15:11)
as turejau esex krema. ziemai kai rankos suskirde tai liuks, bet siaip tai ten vazelinas ir glicerinas. jautriai odai tinka. dar kojom dariau , labai tiko: nusveiti, istepi tuo kremu, apvynioji maiseliu celofaniniu ir y vilnone kojine. tai liuks kulnai neskilineja, ir siaip svelnio mikstos kojos lieka. vaistinej pirkta, apie 14 gal litu... sunkiai isigeria, reikia itrint, nes toks kose..


O kaip tų firmų kūno priežiūros priemonės?
Šampūnai?
Atsakyti
Aš naudojau Esex kremą sausai odai...Suminkštindavo tai labai gerai bet tokių raudonų dėmelių(nuo sausumo man jos atsirado) neišgydė verysad.gif bet šiaip tai man visai patiko...
Atsakyti
Esu išbanžiusi visas šias priemones, sebamed prasčiausias g.gif o spirig ypač riebus kremas labai patiko ir tiko thumbup.gif Oda mano labai sausa ir jautri... Esex irgi nei ypatingai, nei prastai
Atsakyti
Naudojau Spirig firmos Exipial losjoną ir Klerasal tepalą. Tai losjonas kaip losjonas, nieko ypatingo, kažkodėl Loreal'io stangrinančiu labiau patenkinta mirksiukas.gif O kas dėl Klerasal tepalo tai alkūnėms ir pėdoms thumbup.gif Mano alkūnių oda labai išsausėjusi buvo blush2.gif tai jau po pirmo patepimo oda suminkštėjo ir tapo švelni, dabar nereikia kasdien tepti, profilaktiškai tepuosi kartą į vieną - dvi savaites. ax.gif
Atsakyti
essex naudojau - super thumbup.gif tik kvapelis nekoks g.gif o sebamedas - sh... pirkau krema sausai ir jautriai odai, tai pasitepus tempia, grauzia, nuo riebaus sebamed kremo isbere ne tikmano veiduka sad.gif zodziu essex geresnis
Atsakyti
Turėjau Essex kūno losjoną sausai-normaliai odai, tai thumbup.gif Kvapas neerzinantis, talpa didelė (berods 1000ml), tai labai ekonomiškas. Man patiko.
Atsakyti