Įkraunama...
Įkraunama...

Itin padidėjęs jautrumas

Nuo tada kai pastojau, kuo toliau tuo labiau esu jautri visokiems garsams. Buna, kad plaunu pati indus, ir netycia garsiau juos trinkteliu, taip ir issigastu doh.gif . Kazin ar mano maziukas pilve irgi kaskart krupcioja kaip ir as g.gif Tikiuosi as uz ji pabusiu jautri wub.gif
Atsakyti
Va del tu krupteejimu del kiekvieno garselio ir as pykstu ant sawes... unsure.gif kai ir nenescia buvau ir visada tokia budavau greitai issigastanti, o dabar tai ypac....
na cia mociuciu tik toks prietaras, bet visada kai issigastu ziuriu sau i nagus thumbup.gif nesu prietaringa, bet taip visada darau drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tokia pat problema. Preiš nėštumą tikrai nebuvau tokia jautri garsams. Labai baikšti esu, visko išsigąstu. Net mašina vairuoti kažkaip baisu ir kai vyras vairuoja, tai stresuoju dėl menkiausių smulkmenų. Čia tikriausiai mamyčių instinktas toks, kad apsaugot savo leliuką nestuke.gif
Dar norėjau paklausti dėl koordinacijos, nes aš kuo toliau tuo labiau nesuvaldau savęs, tai įpuolu į durų staktą, tai pargriūvu kur nors lygioj vietoj, tai rankos kur uzkliūva na tokia žiopla jaučiuosi blush2.gif
Atsakyti
labukas,

galvojau,kad cia man vienai, taip yra su jautrumu doh.gif negaliu ziureti, kai vyras vairuoja, vis komnetuoju ir ji gasdinu, kad per arti masinos privaziavai, kad stabdyk, nes atsitrenksim doh.gif doh.gif doh.gif kazkokia nesamone blink.gif
Atsakyti
Sveikos, man lygiai tas pats, gąsdina garsesni garsai, vairuot pati vairuoju bet ir jaučiu prašysiu kad dabar MB vežiotų, nes pačiai viskas baisu, pradėjau staigiau stabdyti doh.gif O ir šiaip jautrumas nervinis padidėjo, galiu pradėti šiaip sau verkti... blink.gif, dažnai jaučiu nerimą be priežasties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Graikė: 13 rugsėjo 2008 - 09:21
biggrin.gif ir mane kas biski garsiau ir jau trupteleju, o kai nebuvau nescia ne velnio nieks neisgazdindavo ax.gif
Atsakyti
As va iki nestumo tai irgi toli grazu nebuvau jokiem ten garselem jautri.o dabar ...
QUOTE(Monali @ 2008 09 11, 12:54)
Man tokia pat problema. Preiš nėštumą tikrai nebuvau tokia jautri garsams. Labai baikšti esu, visko išsigąstu. Net mašina vairuoti kažkaip baisu ir kai vyras vairuoja, tai stresuoju dėl menkiausių smulkmenų. Čia tikriausiai mamyčių instinktas toks, kad apsaugot savo leliuką  nestuke.gif
Dar norėjau paklausti dėl koordinacijos, nes aš kuo toliau tuo labiau nesuvaldau savęs, tai įpuolu į durų staktą, tai pargriūvu kur nors lygioj vietoj, tai rankos kur uzkliūva na tokia žiopla jaučiuosi  blush2.gif

Nu apie ta neveksliskumo atsiradima tai irgi galiu tik uzjausti, nes ir man staktos "per siauros" pasidare, "saukstai padidejo i burna netelpa" ir pan. doh.gif

QUOTE(Graikė @ 2008 09 13, 10:21)
Sveikos, man lygiai tas pats, gąsdina garsesni garsai, vairuot pati vairuoju bet ir jaučiu prašysiu kad dabar MB vežiotų, nes pačiai viskas baisu, pradėjau staigiau stabdyti  doh.gif O ir šiaip jautrumas nervinis padidėjo, galiu pradėti šiaip sau verkti...  blink.gif, dažnai jaučiu nerimą be priežasties.

O va kas del vairavimo tai as net kartais jauciu malonuma palakstyt ir biskiuka ekstrymo pajaust, bet tik biskiuka blush2.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi radusi bendraminčių šiuo klausimu 4u.gif Aš krūpčioju dėl bet kokio menkniekio, bet vyrą labiausiai erzina mano jautrumas laikraščiams - jis negali jų ramiai skaityti, nes išsigąstu kaskart, kai jis lapus skleidžia blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Super! biggrin.gif Vargsas vyrelis, negali net laikrasciu paskaityti kaltes nejausdamas ;D
Atsakyti
Aha ir as labai visko issigastu... Pati stebiuosi paskui, sokineju nuo kiekvieno garso, o zinau kad leliui blogai nuo visokiu krupciojimu...
Atsakyti
as irgi krupcioji, bet gal daugiau nuo didesniu garsu, bet ir pries niestuma tokia buvai rolleyes.gif
Reikia negalvoti, kad bus blogai, nusiteikti, kad leliukui viskas bus gerai, gims sveikas burbuliukas wub.gif
Atsakyti
taip, jautrumas padidejes ir pas mane, visa nestuma buvau jautri ir esu, krupcioju, vairuou nebe taip gerai kaip anksciau, manau reakcija suletejusi siek tiek... be to , tapau issiblaskiusi ir nekantri. tai pradejau gerti ramuneliu arbata, na kzkiek padejo, bet nedaug biggrin.gif
Atsakyti