Įkraunama...
Įkraunama...

J.Urbšio katalikiška mokykla

Sveiki visi biggrin.gif ,kažkaip neradau jokios info apie šia mokyklą g.gif Sakau gal paplepekim 4u.gif O jeigu jau buvo tokia tema o as nepastebejau soriukas - as kaip ir naujoke blush2.gif
Atsakyti
Čia puslapis
http://193.219.191.106/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 12 rugsėjo 2008 - 21:44
Sveiki, biggrin.gif mokyklos puslapi as jau skaiciau-varciau ne karta smile.gif seip galvojau gal kas kokios info turi apie mokytojus g.gif
Atsakyti
nu va ir man butu idomi jusu nuomone apie sia mokykla bigsmile.gif mano mergina dar tik pradinuke,bet butu idomu suzinoti ar verta leisti toliau i sia mokykla ar pereiti i kita g.gif pradines mokytoja tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ir man butu idomu suzinoti ka nors. Dukra trecioke, jau reikia pradet mastyt apie 5kl, o sita mkl. arciausiai namu, taciau labai abejoju.
Siaip tai as pati baigus Urbsio m-kla, bet laaabai jau seniai. O tai ji dabar net ir katalikiska tapo? Prasti prisiminimai isliko. Buvo keletas puikiu mokytoju,kuriu jau sarasuose nebera. Nezinia kokia ten dabar situacija. Bet kad turbut visose mokyklose visko pasitaiko.
Atsakyti
KAZKADA MOKIAUS,NIEKO GERO NEGALIU PASAKYTI,NEPAGARBA MOKINIUI TAIP,AISKU NE VISU MOKYTOJU,KITI BE GALO SILTUS ATSIMINIMUS PALIKO,O NESENIAI MANO PAZISTAMA TEN DIRBO,JOS PAKLAUSIUS NIEKAS NEPASIKEITE,YPAC MOKYTOJU KAMBARYJE.
Atsakyti
QUOTE(ziuzytea @ 2008 10 28, 15:55)
nu va ir man butu idomi jusu nuomone apie sia mokykla bigsmile.gif mano mergina dar tik pradinuke,bet butu idomu suzinoti ar verta leisti toliau i sia mokykla ar pereiti i kita g.gif pradines mokytoja tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Kokia mokytoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmelis: 21 balandžio 2009 - 18:32
Gal padiskutuokim apie šitą mokyklą, pagal internetinį psl. ir vakarykštį prisistatymą darželyje visai gražiai atrodo smile.gif Gal atsiliepimų apie būsimas pirmokų mokytojas - R. Krivickienę, S. Engelmanaitę ir L. Kolėdienę - būtų?
Atsakyti
tikrai labai noretusi daugiau suzinoti is besimokanciu vaiku tevu apie sia mokykla g.gif mes mokomes netoliese,,Atzalyno ,,mokykloje,siemet baigiam pradine,bet norim kur nors pereiti kitur
Atsakyti
Aš irgi domiuosi šia mokykla,nes mūsų rajone liko 1 pradinė ir dvi gimnazijos verysad.gif Labai domintų info apie Urbšio mklą. rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kam reikia mergaitei uniformos smile.gif
Atsakyti
Musu didysis siemet eis i trecia klase. Jo mokytoja yra K. Leonaviciene. Labai gera mokytoja. Truputi griezta, bet rami. Vaikai ja myli. Isreikalauja namu darbus visada. Jei nepadarei siandien, vadinasi turi padaryti rytoj, jei neismokai eilerascio siandien, ismoksi sia savaite ir t.t. jeigu viska darai laiku gauni pagyrima. Sauni mokytoja, taciau ar leisti nuo 5tos klases toliau i sia mokykla dar labai galvojam. Kol kas neturiu geru atsiliepimu. Todel labai dziaugiuosi sia nauja tema ir laukiu atsiliepimu.
Atsakyti