Įkraunama...
Įkraunama...

Sodo bendrijų gyvenimas

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mddm: 11 rugsėjo 2008 - 14:15
Labukas, sukurei tema, bet nera pasisakanciu, kazin kodel. As tai vat galiu pagirt musu bendrijos pirmininka, tikrai nuostabus zmogus, apie tai galima spresti pagal jo atliktus darbus sodo bedrijos gerovej. Sia vasara bus isasfaltuotas keliukas per sodus, nes dabartinis tai ne koks ypac kai paija tai vaje vaje kiek duobiu ir masiniuku gadinimas. Taip kad rasa-2 pirmininas clap.gif clap.gif zmogus.
Atsakyti
O aš labai nepatenkinta esu mūsų sodų bendrijos valdžia, visų pirma yra labai dideli mokesčiai, antra, mokam mokesčius , tačiau kelias buvo baisus, nors kaip ataskaitose skelbdavo, kad už kelius kiekvienais metais sumokėdavo apie 10 000, tik įdomu, kur tie pinigai dingdavo,nes rezultato nesimatė, tai po to patys sodų bendrijos nariai susiorganizavom ir kelią dabar prižiūri seniūnija smile.gif , todėl nebereikia laužyti mašinų smile.gif . O mokesčių mokam tiek :18lt per metus elektrikui, kad prižiūri transformatorinės darbą g.gif , po to mokam kaip nario mokestį, tačiau tas nario mokestis skaičiuojasi pagal tai kelių arų sklypą turi žmogus, tai už vieną arą 13lt, tačiau čia mano manymu gaunasi jau kaip mokestis už žemę g.gif . Ir kas pikčiausia, ad dauguma žmonių tyli ir nieko nesako, keliese bandėm viksą išsiaiškint, nuverst dabartinę valdžią, bet deja verysad.gif . Įdomu būtų sužinoti, kokia tvarka yra kitose bendrijose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2008 11 07, 13:30)
O aš labai nepatenkinta esu mūsų sodų bendrijos valdžia, visų pirma yra labai dideli mokesčiai, antra, mokam mokesčius , tačiau kelias buvo baisus, nors kaip ataskaitose skelbdavo, kad už kelius kiekvienais metais sumokėdavo apie 10 000, tik įdomu, kur tie pinigai dingdavo,nes rezultato nesimatė, tai po to patys sodų bendrijos nariai susiorganizavom ir kelią dabar prižiūri seniūnija  smile.gif , todėl nebereikia laužyti mašinų smile.gif . O mokesčių mokam tiek :18lt per metus elektrikui, kad prižiūri transformatorinės darbą  g.gif , po to mokam kaip nario mokestį, tačiau tas nario mokestis skaičiuojasi pagal tai kelių arų sklypą turi žmogus, tai už vieną arą 13lt, tačiau čia mano manymu gaunasi jau kaip mokestis už žemę  g.gif . Ir kas pikčiausia, ad dauguma žmonių tyli ir nieko nesako, keliese bandėm viksą išsiaiškint, nuverst dabartinę valdžią, bet deja  verysad.gif . Įdomu būtų sužinoti, kokia tvarka yra kitose bendrijose  smile.gif

As tai pat esu nepatenkinta,keliai baisus,gal galit patart kaip jus ten susiorganizavot kad kelia priziuretu seniunija?o del zemes mokescio tai manau nesamone,juk kaip suprantu zeme privatizuota ir nepriklauso sodu bendrijai,as tai moku i mokesciu inspekcija,ten visai nedaug.O nario mokesti tai pas mus isvis sugalvojo po 110lt,tik vel neaisku uz ka,net siuksliu isvezima tiesiogiai su firma esu sudariusi sutarty,nes musu bendrijoje tokio privalumo nera,tik mokek o uz ka ,neaisku.O dar pirmininkas naudojasi savo uziimancia vieta sodu bend.kaip pirmininkas,nesaziningas zmogus ir neteisingai elgiasi zmoniu atzvilgiu,ar cia galima koki skunda parasyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mddm: 07 lapkričio 2008 - 13:18
QUOTE(skruzdelytee @ 2008 10 30, 14:53)
Labukas, sukurei tema, bet nera pasisakanciu, kazin kodel. As tai vat galiu pagirt musu bendrijos pirmininka, tikrai nuostabus zmogus, apie tai galima spresti pagal jo atliktus darbus sodo bedrijos gerovej. Sia vasara bus isasfaltuotas keliukas per sodus, nes dabartinis tai ne koks ypac kai paija tai vaje vaje kiek duobiu ir masiniuku gadinimas. Taip kad rasa-2 pirmininas  clap.gif  clap.gif zmogus.


jei čia kalbi apie sodų bendriją netoli europos centro "rasa-2", tai galiu paklausti, iš kur ištraukei kad kelias bus tiesiamas per sodus? g.gif šiaip buvo kalba tik apie tiesimą nuo pagrindinio kelio įvažiavimo biškutis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 11 07, 21:15)
jei čia kalbi apie sodų bendriją netoli europos centro "rasa-2", tai galiu paklausti, iš kur ištraukei kad kelias bus tiesiamas per sodus? g.gif  šiaip buvo kalba tik apie tiesimą nuo pagrindinio kelio įvažiavimo biškutis g.gif


Labas matau piktai nusiteikus, siaip visas kaimas kalbejo ir buvo kiek zinau renkami parasai, nors paciai neteko rasytis, kad butu skiriami pinigai keliui tiesti. Tas kelias kaip minejo susijungs su jau isasfaltuotu keliu, kuris eina pro Pikeliskes. Ten jau kelias isasfaltuotas, na dalis jos, bet minejo, kad sia vasara prades darbus, nors jau kaip siemet bus neaisku, nes kazin ar ten kas skirstys pinigus labai idomu, kad kazkam reikia asfaltuoto kelio verysad.gif O tu esi is Purnuskiu?
Atsakyti
QUOTE(skruzdelytee @ 2008 12 31, 13:22)
Labas matau piktai nusiteikus, siaip visas kaimas kalbejo ir buvo kiek zinau renkami parasai, nors paciai neteko rasytis, kad butu skiriami pinigai keliui tiesti. Tas kelias kaip minejo susijungs su jau isasfaltuotu keliu, kuris eina pro Pikeliskes. Ten jau kelias isasfaltuotas, na dalis jos, bet minejo, kad sia vasara prades  darbus, nors jau kaip siemet bus neaisku, nes kazin ar ten kas skirstys pinigus labai idomu, kad kazkam reikia asfaltuoto kelio  verysad.gif O tu esi is Purnuskiu?


taip, iš Purnuškių aš smile.gif ne, nesu aš piktai nusiteikusi, tiesiog iš ankščiau likusi nuostata, kad sodų bendrija nieko negali iki galo padaryti, tik žada žada, o nieko gero... doh.gif beje, kad dabartinis pirmininkas thumbup.gif thumbup.gif tai pritariu drinks_cheers.gif o dėl kažkokių parašų rinkimų, darbų vykdymo net nelabai buvo kas girdėt g.gif prie ežero(kur baigiasi asfaltuotas pikeliškių kelias) tai aplinka kaip gražiai sutvarkyta.tie krūmai visi iškirsti, žemė sulyginta, palikti gražūs medeliai thumbup.gif va ten tai aiškiai matosi-kažkas tuo pasirūpino thumbup.gif .mano nuomone, nieks ten pro tą kaimelį ir sodus neties to kelio, o jei ir ties, tai tokius pinigėlius sumokėsim kad ohoho doh.gif
Atsakyti
Sveika Nimbamede, supratau, kad is Purnuskiu esi. Tai jungis prie Purnuskieciu, yra toks forumas Purnuskiu uzkariautojos maloniai kvieciam prisijungti, kuo daugiau tuo smagiau group.gif group.gif
Atsakyti
Mūsų sodo pirmininką tai nuvertė iš posto, kai atlikus auditą paaiškėjo, kad per dešimt metų iššvaistė šimtą tūkstančių. Naujai išrinktas pirmininkas tai nuostabiai tvarkosi, nors mokame kasmet po septiniolika litų už arą, bet iš tų pinigų pirmininkas sumoka valstybei mokesčius už žemę, išsimoka atlyginimą sau, elektrikui, ūkvedžiui ir šią vasarą pastatė ženklus su galvių pavadinimais, sodų žemėlapį bei įrengė paplūdinio tinklinio aikštelę thumbup.gif .
Atsakyti
O gal kasnors is s.b. Versmes esat ? 4u.gif
Ka manot apie pirmininka Liudvika Cerapa ? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Man atrodo, kad bendrijoje arba bendruomeneje viskas priklauso ne tik nuo vadovaujancio, bet ir nuo pacios bendruomenes. Kokia ji veikli? Kiek kiekvienam rupi tai kas vyksta aplinkui ir kokia aplinka mus supa.

O lengviausia yra kaltinti viena asmeni negalvojant: " KUo as kaip bendruomenes/bendrijos narys galiu padeti?
Atsakyti
QUOTE(Stikliuke @ 2010 11 24, 19:04)
O gal kasnors is s.b. Versmes esat ?  4u.gif
Ka manot apie pirmininka Liudvika Cerapa ?  4u.gif

Labas, statausi namuka sioje bendrijoje, ketinu cia gyventi, nes labai patinka viskas smile.gif su pirmininku teko keleta kartu persimesti pora zodziu,tai is paziuros visai nieko smile.gif bet girdejau ne viena neigiama atgarsi apie ji, tad nezinau ar ne be pagrindo tos snekos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo algirdukas: 02 sausio 2011 - 16:04