Įkraunama...
Įkraunama...

Bibliotekininkės, atsiliepkit...

Sveikos,bibliotekininkės 4u.gif .
Peržiūrėjau visus darbelius ir,atrodo,niekur neradau šios temelės šiame skyrelyje.

Tad manau visai smagu būtų ir mums čia pabūti,pasidalinti darbo patirtimi ir pan.

Sėkmės Jums 4u.gif .Labai laukiu prisijungiant mirksiukas.gif .
Atsakyti
Laba,

Gerai, kad sukurei sia tema 4u.gif Tik galetu daugiau musu buti, butu smagiau smile.gif

Vysnele, kaip sekasi? Kur tu dirbi?
As mokyklos skaitykloje. Bet dirbu tik puse etato, nes turiu dar kita darbeli ax.gif Neprailgsta pusdienis smile.gif
Atsakyti
sveikutes,norejau paklaust ar isidarbint bibliotekoj reik aukstojo?kaip isidarbinot i toki darbeli?
Atsakyti
Mokyklos bibliotekoj reik bibliotekininko arba aukstojo pedagoginio issilavinimo. O jei miesto biblioteka, tai tiksliai nezinau g.gif
Atsakyti

QUOTE(paukstyte @ 2008 10 17, 16:16)
Mokyklos bibliotekoj reik bibliotekininko arba aukstojo pedagoginio issilavinimo. O jei miesto biblioteka, tai tiksliai nezinau  g.gif

o kodel butent pedagoginio?jei yra aukstasis kitoj sryti tai jau nebetinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 17 spalio 2008 - 18:23
QUOTE(pandutė @ 2008 10 17, 19:23)
o kodel butent pedagoginio?jei yra aukstasis kitoj sryti tai jau nebetinka?


As dirbu mokyklos bibliotekoj, tai buvau kazkur skaicius, kad aukstasis pedagoginis arba bibliotekininkyste. Bet jei tu ne mokykloj bibliotekoj nori dirbt, tai gal pedagoginio ir nereik g.gif

Vysnele, kur pradingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,sveikutės 4u.gif .

Šaunuolės,kad temutę vis papildot.Kalbat apie išsilavinimus.As pati dirbu savivaldybei priklausancioj bibliotekoje.Turiu aukstaji filologini bei administracini issilavinima.8 menesius pradirbau vienoje is miesto bibliotekų,darbas tikrai patiko.Na,o dabar pereinu i projektų vadybininkės pareigas.Truputį jaudinuosi,nes darbas bus visiškai kitoks... rolleyes.gif .

Gal kuriai is jūsų teko rasyti projektus,gal galite pasidalinti patirtimi mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(paukstyte @ 2008 10 16, 16:25)
As mokyklos skaitykloje. Bet dirbu tik puse etato, nes turiu dar kita darbeli  ax.gif  Neprailgsta pusdienis  smile.gif


Paukstyte,is kur pati esi?
Jei ne paslaptis,kur dar dirbi?
As irgi esu dirbusi mokyklos bibliotekoje 0,5 etato.Prie to turejau dar lietuviu pamoku.Tai sis kruvis man labai patikdavo.Tik buvo gaila,kai reikejo iseiti,mat sioje vietoje dirbau vietoj isejusios i dekreta.

Butu smagu,kad daugiau bibliotekoje dirbanciu prisijungtų bigsmile.gif .
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi dirbu bibliotekoje smile.gif
Ir labai laaaabai ieškau visokios informacijos apie kvalifikacijos kėlimo kursus, seminarus, konferencijas, skirtas bibliotekininkams. Jei kuri iš jūsų sužinosit apie kokį įdomų renginuką - prašom pasidalinti informacija ir su kitomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valionaa @ 2008 11 02, 15:21)
Sveikutės, aš irgi dirbu bibliotekoje smile.gif
Ir labai laaaabai ieškau visokios informacijos apie kvalifikacijos kėlimo kursus, seminarus, konferencijas, skirtas bibliotekininkams. Jei kuri iš jūsų sužinosit apie kokį įdomų renginuką - prašom pasidalinti informacija ir su kitomis 4u.gif


Sveikute,Valionaa 4u.gif ,
Smagu,kad prisijungei kaip kolegė biggrin.gif .Papasakok is kur esi,kokio tipo bibliotekoje dirbi,kokios tavo pareigos ir pan.

Na,kur bibliotekininkės kitos g.gif ?Prisijunkim,tikrai smagu būtų pasibendrauti,pasikeisti mintimis,idėjomis mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikos smile.gif Jungiuosi ir aš prie jūsų ax.gif Dirbu mokyklos bibliotekoje. Kažkada buvau atidarius tokią temelę,deja...pašnekovių neatsirado rolleyes.gif
Atsakyti
Dirbu universiteto bibliotekoje, taciau ieskau papildomo darbo po 17 val.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš taip pat dar turiu papildomo darbo, nes pinigėlių mažoka ax.gif
Atsakyti