Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Hauschka kosmetika

4-oji tema

Visų tipų veido odos, kūno ir plaukų priežiūra, dekoratyvinė kosmetika

user posted image user posted image user posted image

Skaitome internete (kiekvienas puslapis skiriasi pateikiama informacija, produktais):

* anglų kalba:
- JAV puslapis
- Didžiosios Britanijos puslapis
- Vokietijos puslapis (anglų kalba)

* vokiečių kalba:
- Vokietijos puslapis

Perkame Vilniuje, Stepono g. 6. Kai kurios kainos šioje parduotuvėje:

Veido priežiūros priemonės:

* Cleansing cream - 55 Lt
* Clarifying toner - 79 Lt
* Normalising day oil - 75 Lt
* Rejuvenating mask - 94 Lt
* Cleansing clay mask (be dėžutės) - 58 Lt
* Facial steam bath (garinimo skystis) - 66 Lt
* Pure care cover stick (maskuojamasis pieštukas) - 49 t
* Cleansing milk - 68 Lt
* Moisturising day cream - 120 Lt
* Rose day cream (rožių riebesnis) - 75 Lt
* Rose light day cream (rožių legvesnės tekstūros) - 75 Lt
* Quince cream (svarainių) - 65 Lt
* Moisturising mask - 120 Lt
* Day revitalising eye cream - 94 Lt
* Eye contouring day balm - 80 Lt
* Lip care stick (lūpų balzamas) - 25 Lt
* Translucent bronze concentrate (skystas bronzantas) - 75 Lt

Plaukų priežiūros priemonės

* Neem hair oil - 63 Lt
* šampūnai - 39 Lt

Kūno priežiūros priemonės:

* rutulinis dezodorantas - 42 Lt
* Rosemary leg and arm toner - 66 Lt
* Bath (vonios aliejus) - 51 Lt
* Body wash (dušo želė) - 36 Lt
* Body lotion - 71 Lt
* Body oil - 73 Lt
* St. John'swort foot cream - 55 Lt

Saulės produktai:

* After sun lotion - 41 Lt
* Sunscreen cream SPF 20 - 55 Lt
* Sunscreen stick SPF 30 (nosiai, lūpoms ir pan.) - 37 Lt

Dekoratyvinė kosmetika:

* Mascara Intermezzo (paprastas blakstienų tušas) - 62 Lt
* Volume mascara (ilginantis blakstienų tušas) - 78 Lt
* kreminė pudra - 72 Lt
* Translucent compact powder - 70 Lt
* bronzinė pudra - 75 Lt
* biri pudra - 74 Lt
* akių pieštukas - 42 Lt
* Liquid eyeliner (skystas akių kontūras) - 55 Lt
* juodas-baltas dvipusis akių pieštukas - 53 Lt
* 4 spalvų šešėlių paletė - 97 Lt
* lūpų blizgis - 55 Lt
* skaistalai - 70 Lt
* lūpų dažai - 71 Lt
* siauri lūpų dažai - 55 Lt

Užsisakome internetu:

* Natural-Beauty4all (eBay)
* Natraktiv.de

Naujienos:

user posted image user posted image

Problemiškos veido odos priežiūra ir rekomenduojami produktai:

* sausa oda
* riebi, išberta oda

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 12 rugsėjo 2008 - 13:27
niu tu tai saunuole , taip graziai sukuri temeles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 09 12, 11:50)
vakar matei kaip ant mano veido jis atrode, ant tavo turetu dar geriau buti, nes spuogu nera  ax.gif

blush2.gif 4u.gif ju is esmes ner,tik as vis koki inkstiriuka bekrapstydama ju prisidirbu doh.gif

Summer - turi talenta temom atidarinet, mergyt wink.gif
Atsakyti
Gavau šian siuntinuką thumbup.gif ,tai greitu laiku galėsiu parašyti ar patiko produktai .Tik pagalvojau ,kad labai gaila ,kad tokios mažos pakuotės ,visko tik po 30 ml ,tai šiaip brangokai gaunasi doh.gif
Ar tą rejuvenating kaukę tepat plonu ar storu sluoksniu ? Keliem maždaug kartam jos užtenka ,man ten tiek mažai jos atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:08)
Ar tą rejuvenating kaukę tepat plonu ar storu sluoksniu ? Keliem maždaug kartam jos užtenka ,man ten tiek mažai jos atrodo.

ir man jos mazai atrodo, bijau net naudoti, kad nesibaigtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:08)
Gavau šian siuntinuką thumbup.gif  ,tai greitu laiku galėsiu parašyti ar patiko produktai .Tik pagalvojau ,kad labai gaila ,kad tokios mažos pakuotės ,visko tik po 30 ml ,tai šiaip brangokai gaunasi doh.gif
Ar tą rejuvenating kaukę tepat plonu ar storu sluoksniu ? Keliem maždaug kartam jos užtenka ,man ten tiek mažai jos atrodo.

as turiu Rejuvenating kauke jau nuo pavasario.. dar vis turiu biggrin.gif is pradziu labai daznai naudojau, o dabar mazdaug karta per savaite.. tikrai labai taupiai naudojasi.. jos nereikia daug tepti, ant toniku ar hidrolatu papurksto veido labai gerai pasiskirsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 09 13, 11:11)
ir man jos mazai atrodo, bijau net naudoti, kad nesibaigtu  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Dabar išbandžiau cleancing cream ,tai labai labai patiko kvapas wub.gif Tik kažin ar mišriai odelei jis nepakenks ,juk daugiau rekomeduojami geliai ,o ne pieneliai ?To kremuko gavau mėginuką,tai turėsiu laiko apsispręsti ar man jo reikia biggrin.gif
Ir dar pasitepiau rožių kremuku ,tai pasirodė toks kietokas ,ne švelnus ,ir nemažai reikia. O kaip jums? Bijojau dėl kvapo ,nes nemėgstu visokių gėlinių kvapų ,bet visai normalus ,neerzina thumbup.gif
Ir tuoj bandysiu krempudrą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 11:17)
as turiu Rejuvenating kauke jau nuo pavasario.. dar vis turiu  biggrin.gif  is pradziu labai daznai naudojau, o dabar mazdaug karta per savaite.. tikrai labai taupiai naudojasi.. jos nereikia daug tepti, ant toniku ar hidrolatu papurksto veido labai gerai pasiskirsto smile.gif

oho ,kaip ilgai thumbup.gif Bet aš kol kas neturiu nei toniko ,nei hidrolato verysad.gif O tą kaukė po kiek min reikia nuplauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 13 rugsėjo 2008 - 10:18
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:19)
drinks_cheers.gif
Dabar išbandžiau cleancing cream ,tai labai labai patiko kvapas wub.gif Tik kažin ar mišriai odelei jis nepakenks ,juk daugiau rekomeduojami geliai ,o ne pieneliai ?To kremuko gavau mėginuką,tai turėsiu laiko apsispręsti ar man jo reikia biggrin.gif
Ir  dar pasitepiau rožių kremuku ,tai pasirodė toks kietokas ,ne švelnus ,ir nemažai reikia. O kaip jums? Bijojau dėl kvapo ,nes nemėgstu visokių gėlinių kvapų ,bet visai normalus ,neerzina thumbup.gif
Ir tuoj bandysiu krempudrą  4u.gif
Papildyta:

oho ,kaip ilgai  thumbup.gif Bet aš kol kas neturiu nei toniko ,nei hidrolato verysad.gif O tą kaukė po kiek min reikia nuplauti?

mano oda riebi, ir man tas valomasis kremas tiko smile.gif dar labiau tikrai neriebino odos.. o poros prasivale kaip reikiant, naudojant kasdien.. tik as ji kai pabaigiau, nebepirkau, del kitos priezasties.. bijau kad neprisidaryciau bedos del kapiliarais, vis tik svelnesnes priemones pasirinkau smile.gif nors Elyte sake, kad nepridarys bedos, bet vistiek pabijojau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:19)
oho ,kaip ilgai  thumbup.gif Bet aš kol kas neturiu nei toniko ,nei hidrolato verysad.gif O tą kaukė po kiek min reikia nuplauti?

tai tiesiog ant drego veido patepk smile.gif
as laikau ~20 min, po to nuvalau tiesiog su dregnu vatos diskeliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 13 rugsėjo 2008 - 10:24
Palomina ,ačiū už atsakymus 4u.gif
o aš dabar pasitepliojau krempudra,na iš pirmo karto tikrai kol kas negaliu pasakyt ,kad likau sužavėta ax.gif tokios įdomios konsistencijos ji ,kietoka tokia ,turi labai labai greit paskirstyti ant odos ,nes labai greit geriasi ir kietėja doh.gif Kadangi pirmas kartas ,dar turiu išmokti ja naudotis ,tai ir pasidengė netolygiai .Porų visiškai neužmaskavo doh.gif Gal dėl to ,kad spalva man per tamsi ,griebiau tamsiausią ,maniau ,kad tiks ,nes dažniausiai visos būna per šviesios. N a,gal po kelių naudojimų nuomonė ir pasikeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:19)
drinks_cheers.gif
Dabar išbandžiau cleancing cream ,tai labai labai patiko kvapas wub.gif Tik kažin ar mišriai odelei jis nepakenks ,juk daugiau rekomeduojami geliai ,o ne pieneliai ?To kremuko gavau mėginuką,tai turėsiu laiko apsispręsti ar man jo reikia biggrin.gif
Ir  dar pasitepiau rožių kremuku ,tai pasirodė toks kietokas ,ne švelnus ,ir nemažai reikia. O kaip jums? Bijojau dėl kvapo ,nes nemėgstu visokių gėlinių kvapų ,bet visai normalus ,neerzina thumbup.gif
Ir tuoj bandysiu krempudrą  4u.gif
Papildyta:

oho ,kaip ilgai  thumbup.gif Bet aš kol kas neturiu nei toniko ,nei hidrolato verysad.gif O tą kaukė po kiek min reikia nuplauti?

as su ja viena karta pora val isbuvau, nes pamirsau, kad uzsitepiau, tai nieko neatsitiko, o siaip raso, kad 15-20 min
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:44)
Palomina ,ačiū už atsakymus 4u.gif
o aš dabar pasitepliojau krempudra,na iš pirmo karto tikrai kol kas negaliu pasakyt ,kad likau sužavėta ax.gif tokios įdomios konsistencijos ji ,kietoka tokia ,turi labai labai greit paskirstyti ant odos ,nes labai greit geriasi ir kietėja doh.gif Kadangi pirmas kartas ,dar turiu išmokti ja naudotis ,tai ir pasidengė netolygiai .Porų visiškai neužmaskavo doh.gif  Gal dėl to ,kad spalva man per tamsi ,griebiau tamsiausią ,maniau ,kad tiks ,nes dažniausiai visos būna per šviesios. N a,gal po kelių naudojimų nuomonė ir pasikeis g.gif

tai maisyk su kremuku, bus ir sviesesne ir lengviau dengsis ir net tolygiau
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 09 13, 11:53)
as su ja viena karta pora val isbuvau, nes pamirsau, kad uzsitepiau, tai nieko neatsitiko, o siaip raso, kad 15-20 min
Papildyta:

tai maisyk su kremuku, bus ir sviesesne ir lengviau dengsis ir net tolygiau

aiškutis ,dėkui labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 11:55)
aiškutis ,dėkui labai  4u.gif

dzemute ,pabandysiu sumaišyt.
Atsakyti
o man tai labai lengvai Hauschkos krempudra pasiskirsto g.gif uztepant jokiu bedu nera.. o del maskavimo, tai taip, ji nemaskuoja.. bet pvz man palygina veido spalva, man ta krempudra kaip kremas su spalva biggrin.gif
Atsakyti