Įkraunama...
Įkraunama...

Neveikia šypsenėlės

buvau paskolinusi kompiuteri, o grizo jis "suzalotas" smile.gif t.y. mano akimis neveikia java scriptai (sypseneles, mygtukas kurio pagalba gali persokti i norima SM temos puslapi, visi 'IMG' ir panasus mygtukai ir t.t.)
kaip istaisyti sita problema? Nes problema gi labai didele smile.gif. kaip as gyvensiu be sypseneliu.... smile.gif
Atsakyti
nuaik i java ir parsisiūsk java scriptą (atrodo taip vadinas) suinstaliuok,perkrauk kompą ir vuolia hi.gif
Atsakyti
nepadejo.

laukiam nauju pasiulymu
Atsakyti
man irgi buvo si beda sad.gif be sypseneliu labai liudna sad.gif nezinau gal jau ir susitvarket,bet jei dar nea tai pabandyk pasiziuret ar ant pagrindinio narsykles lango nera isjungtas tas java scripting 4u.gif pas mane tai kazkaip netycia buvo issijunges 4u.gif o bandyjk eiti taip
TOOLS--> INTERNET OPTIONS-->SECURITY--> CUSTOM LEVEL--> SCRIPTING ( ir ten prie sito pasizymek) ENABLE 4u.gif

na tikiuosi suprantamai parasiau man tai padejo ir vel pradejau sypsotis biggrin.gif
Atsakyti
mano atveju nepadejo niekas. visi secyrity level'iai tokie kokie reikia, java scriptingas ijungtas ir t.t.
teko daryti format C.

todel daba galiu daryti va taip doh.gif newyear.gif essen.gif bis.gif drinks_cheers.gif soske.gif hah.gif bash.gif biggrin.gif



Aciu visoms uz pagalba ir gerus norus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 24 liepos 2005 - 21:47
QUOTE(MAMICY @ 2005 07 24, 22:46)
mano atveju nepadejo niekas. visi secyrity level'iai tokie kokie reikia, java scriptingas ijungtas ir t.t.
teko daryti format C. 


O man irgi nerodo judančių šypsenėlių, ir visa tai atsitiko po to, kai buvo perinstaliuotas kompas... Ir visi tie nustatymai tokie, kaip reikia...

Kas tas format C?
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2005 07 25, 18:26)
Kas tas format C?


tai yra baisus dalykas smile.gif disko formatavimas.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2005 07 25, 19:20)
tai yra baisus dalykas smile.gif  disko formatavimas.


Siaubas... doh.gif Gal neprireiks... g.gif

Sumąsčiau, kad bandysiu vis tik Java instaliuoti, pažiūrėsiu, kas bus... Bijau... unsure.gif
Atsakyti
Instaliavau Java, tik kažkaip niekas nepasikeitė, vis tiek tos šypsenėlės ir visi judantys daikčiukai neveikia, nors tu ką. Negaliu, kaip nervina... verysad.gif Negi teks performatuoti tą C diską... O gal kažką ne taip suinstaliavo, nes prieš keletą dienų kompas buvo perinstaliuotas? g.gif Gal kas galit parašyt, ko trūksta?
Atsakyti
gal kazko neistaliavo... Bet patarti nieko negaliu.
Atsakyti
Pas tave tiriausiai padaryta kad nerodytų paveikslelių, nes čia sypsenėlės ne kokie JavaScript'ai g.gif
O kitur paveikslelius matai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(da_mul @ 2005 07 31, 15:04)
Pas tave tiriausiai padaryta kad nerodytų paveikslelių, nes čia sypsenėlės ne kokie JavaScript'ai  g.gif
O kitur paveikslelius matai? blink.gif


jei nori is supermamos ideti sypseneles, tai cia jau java scriptas, nes ranka sypseneles gali "ideti" (kai parasai klaviatura : ) ) bet jei nori pelyte spragtelti, tai tada neduoda.
Atsakyti