Įkraunama...
Įkraunama...

Pilėnų vid.mokykla

Na savo pirmoką leisiu į Pilėnų vid.eiguliuose.Buvau susirinkime, bendravau su mokytoja,nors pati ten mokinausi,bet aišku viskas jau pasikeitė ten.Šiaip tvarka,tai man nelabai. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

KĄ GALITE PASAKYTI APIE MOKYKLĄ?O KAIP KITOSE AR DAUG VISKO REIKIA,KAIP DĖL REMONTŲ,INVENTORIAUS PAPILDYMŲ. NA SUPRATOT KO KLAUSIU,BŪTŲ ĮDOMU SUŽINOTI JŪSŲ NUOMONE. g.gif
Atsakyti
Visur reik kazkuo prisidet mokyklai,tik vienur daugiau,kitur maziau. Manau,kad Pilenu mokykla dabar labai atsinaujinusi, pakeitusi mokytoju kolektyva,turetu buti tikrai neblogai vaikui. JEi butum kalnieciuose ,siulyciau Mazvyda tongue.gif ten maziausiai rinkliavu
Atsakyti
Na dėl rinkliavų,tai aš žinau jų neišvengsi niekur.Bet yra tokių dalykų,kuriuos tėvai vis perka,o kitai laidai nebelieka.Ką seniau duodavo pati mokykla.O dėl atsinaujinimo,tai nieko nematau ten,bent pradinukų mažojoje mokyklėlei,nes dabar pilėnų yra iš tryjų mokyklų.Mokytojei taip pat labai mažai pasikeitė,kaip buvo prieš 10metų.
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2005 06 22, 19:31)
Visur reik kazkuo prisidet mokyklai,tik vienur daugiau,kitur maziau. Manau,kad Pilenu mokykla dabar labai atsinaujinusi, pakeitusi mokytoju kolektyva,turetu buti tikrai neblogai vaikui. JEi butum kalnieciuose ,siulyciau Mazvyda tongue.gif ten maziausiai rinkliavu

Mažvydą schmoll.gif Sorry, jei ką įžeisiu, bet savo vaiko ten nevesčiau,pakako ten praleisti pusdienį, kad suvokčiau, kokia tvarka, o ir kai kurių darbuotojų nuomonė apie savo darbovietę tai ne kokia schmoll.gif Aš čia kalbu apie dalykininkus, nes pradinukai beveik visur-atskira respublika mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Na mane taip pat domina Pilėnų pradinių klasių mokyklėlė, nes nuo rudens leisiu dukrą mokytis,gal kas gali plačiau aprašyt apie atmosferą ir mokytoją rekomenduot, nes aš manau, kad pirmas mokytojas padeda pagrindą tolesniems mokslams, iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Nejau nei vienas Eigulių tėvelis ar mamytė neveda vaiko į pradinę mokyklą... blink.gif
Atsakyti
Mano sūnus eina į Pilėnų,na nei pagirti negaliu, peikti irgi ne.Minusas gal pradinukam, nes juos vedžioja mokytoja į didžiają mokyklą valgyti.Na žiemos metu schmoll.gif .

Saviškį leidau ,nes man arti namų.Kažkur vedžioti,tai neturiu galimybės.Vienas eina ir vienas pareina.
Na kad mokykla įtakos turi,tai nemanau.Svarbiausia mokytoja gerą pasirinkti.
Gal ir galėsiu patarti,pasiklausiu,kokios mokytojos išleis ketvirtokus ir parašysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 02 05, 22:33)
Mano sūnus eina į Pilėnų,na nei pagirti negaliu, peikti irgi ne.Minusas gal pradinukam, nes juos vedžioja mokytoja į didžiają mokyklą valgyti.Na žiemos metu  schmoll.gif .

Saviškį leidau ,nes man arti namų.Kažkur vedžioti,tai neturiu galimybės.Vienas eina ir vienas pareina.
Na kad mokykla įtakos turi,tai nemanau.Svarbiausia mokytoja gerą pasirinkti.
Gal ir galėsiu patarti,pasiklausiu,kokios mokytojos išleis ketvirtokus ir parašysiu. mirksiukas.gif

Labai dėkui, kad pasidalinai patirtim, o kad vedžioja valgyt, tai tikrai nefaina, ypač kai šalta schmoll.gif lauksiu žinių dėl mokytojos mirksiukas.gif
Atsakyti
As savo dukra leisiu i pirma klase,Pilenu vid mokykloje.I buvusia Aukuro vidurine,cia bus tik pradines klases.Musu mokytoja vardu Vilma,puiki pedagoge.Kas dar neapsisprende siulyciau sia mokytoja.
Atsakyti
QUOTE(astra02 @ 2006 06 09, 15:30)
As savo dukra leisiu i pirma klase,Pilenu vid mokykloje.I buvusia Aukuro vidurine,cia bus tik pradines klases.Musu mokytoja vardu Vilma,puiki pedagoge.Kas dar neapsisprende siulyciau sia mokytoja.

4u.gif o jei ne paslaptis kokia sios mokytojos pavarde?
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2007 06 21, 11:55)
4u.gif o jei ne paslaptis kokia sios mokytojos pavarde?

M biggrin.gif biggrin.gif okytoja Vilma Kiveriene,super,labai dziaugiames.
Atsakyti
Mano sunus siemet kaip tik baige 4 klase (ir kazkam perleidziam savo mokytoja, cia pirmokams smile.gif )
Minusa vieninteli maciau, kol vaikas mokesi pradineje mokykloje, kad valgyt reikedavo i didziaja mokykla eiti. Taip pat baisu buvo, kai ketvirtokus perkele i vidurines patalpas mokytis, bet siandienai taip pat dziaugiuosi, nes jau nebereikes vaikui adaptuotis.
Mokytoja buvo tokia, kokia ir turi buti, labai rupestinga, reikli, svelni ir tuo paciu griezta. Jokiu problemu neturejom, aisku gal dar ir del to, kad mano vaikis neprobleminis smile.gif
Atsakyti