Sayonara, marš prie nuotraukų !Kas čia per nesąmonė tavo galvoje

Ką tuomet kalbėt tokiems, kaip aš?
Wyshnia, labai tikiuosi, kad susitiksim

Ir smagu, kad ne tiek daug laiko ir liko iki susitikimo.
Saulės_pūga ir kitos dalyvės (iai) iš Kauno, aš dėl susitikimo už

O dėl neturėjimo ką fotografuot tai gi nereikia net prašyt, kiek aš galiu siūlytis

Man nebaisūs jokie nesigavimai. Nesigaus pirmą kartą susitikus, susitiksim dar. Kada nors gausis

Ir praktikos įgysim tuo pačiu.
Wyshnia man tavo vaikiuko nuotrauka pirmoji tokia su užtaisiuku. Ir šviesą tu labai gražiai parenki. Bet galvai vietos trūksta. Atrodo laiko nuotrauką. Antroji puikus įrodymas, kad buitiakas gali įdomiai žiūrėtis.
Bite_maja ir vėl turistai nu šakės
Vvvvv, tavo pasibangavimai akiai malonūs. O antroji nuotrauka, regis, ir man suprantama, ką tu norėjai išgauti su šviesa, bet dėmesys krinta į smakrą. O norėtųsi dėmesio kitur. (Nes veidas atrodo netgi stipriau apšviestas, atrodo,tarsi pagrindinis šviesos šaltinis ant veido, o ant pilvo krenta tik netiesioginė šviesa).
Latoya pirmoji maloni, švelni, o antrojoj triukšmas labai kliūna, be triukšmo geriau.
ŽverisKlp antroji su suoliukais patiko. Toks tikrasis rudens veidas, su nuotaika. Ir lapai spalvoti paprasta, bet gražu. Čia kaip posakyje : paprastume yra genialumas.
Julima- gražus kadras. Ir melancholiškas ir linksmas tuo pačiu.
Sea_ man tai abi geros. Tiek su actionu, tiek originalas. Action priduoda kažką savito. Iš tų spalvų jau atpažįstu tave

O jau modelio tavo koks grožis. Auga Mis Pasaulis