Įkraunama...
Įkraunama...

Spiritiniai gėrimai - receptai

gal kas zinot receptu kaip ir spirito galima gerimu stipriuju pasigaminti?ar gal kokiu zoleliu antpilu receptu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 rugsėjo 2010 - 13:38
QUOTE(samanaa @ 2008 09 16, 20:55)
gal kas zinot receptu kaip ir spirito galima gerimu stipriuju pasigaminti?ar gal kokiu zoleliu antpilu receptu?


O kur to spirito gauti smile.gif?
Atsakyti
Aš tai į degtinės butelį įdedu stumbražolės stiebelį, mano giminės ją auginasi darže. Anksčiau būdavo galima gauti gero spirito, tai iš jo irgi galima šitaip padaryti labai kvapnų gerimuką, nelabai kas ir atskirs, kad tai namų gamybos...
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 09 18, 08:34)
Aš tai į degtinės butelį įdedu stumbražolės stiebelį, mano giminės ją auginasi darže. Anksčiau būdavo galima gauti gero spirito, tai iš jo irgi galima šitaip padaryti labai kvapnų gerimuką, nelabai kas ir atskirs, kad tai namų gamybos...

tai ideti stumbrazoles ir viskas?o kaip ji atrodo? smile.gif
Atsakyti
Stumbražolė - tai tokia žolė - piktžolė. Ji auginama kaip vaistinis augalas, įeina į "Trejų devynerių" sudėtį. Paprasčiausiai į degtinės butelį įdedu porą stiebelių ir palaikau savaitę, pasidaro tokia graži švelni spalva kaip tikrosios "Stumbrinės"
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 09 19, 08:52)
Stumbražolė - tai tokia žolė - piktžolė. Ji auginama kaip vaistinis augalas, įeina į "Trejų devynerių" sudėtį. Paprasčiausiai į degtinės butelį įdedu porą stiebelių ir palaikau savaitę, pasidaro tokia graži švelni spalva kaip tikrosios "Stumbrinės"

idomu...reiks pabandyti:)
Atsakyti
Gal kas žinote, kaip pačiai pasigaminti naminę degtinę. Ko reikia ir kaip gaminti? ax.gif
Atsakyti
litras spirito, kilogramas vysniu ir kilogramas cukraus...viska palaikyti apie metus ir tada ragauti...likeriukas uoga thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Is spirito puikus gerimelis thumbup.gif :
0,5 kg citrinu
0,5 kg cukraus
0,5 l spirito

Daugiau kaip puse citrinu nulupti, likusia 0,5 kg dali palikti neluptas (apie 2 citrinas)
smulkiai supjaustyti supilti cukrų ir uždengus laikyti para vis pamaisant. Tuomet pilam spirita ir dar laikom para. Kosiam i buteli ir dar po paros vel kosiam, taip keleta dienu kol nebeliks drumzliu.

Labai saldu, lipnu bet super skanu. Ir ant ryto galvos neskauda lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi megstu pasidaryti sita su citrina tik as darau taip:
1kg citrinu
1kg cukraus
1l spirituko
1l vandens

O siemet dariau su svaraineis, vietoj citrinu, irgi skanumelis ,tik jau neliko doh.gif

Parasykit kokiu idomiu receptuku mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=jurg_ili,2009 12 08, 21:15]
As irgi megstu pasidaryti sita su citrina <...>

O po kiek laiko tinkamas naudoti? ax.gif
Atsakyti
Po trieju paru jau naudojam lotuliukas.gif tik ten as pamirsau 1 l obuoliu sulciu parasyti doh.gif
Atsakyti