Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tik moterys gerai gamina?

Ar nenusibodo kasdiena po kelis kartus stoveti prie vyrykles, po to dar kalnus leksciu susiplauti. Pagalbos nesulauksi - vyras moka tik kiausiniene iskept, ir makaronus issivirti... O gal jums pasiseke, jusiskiai - gamina geriau ir net turi spec. receptu?
Atsakyti
Maniskis net makaronu neverda,geriausiu atveju kiausiniene biggrin.gif .Visa kita,tai jau aukstasis pilotazas laugh.gif
Atsakyti
Ne, stovėt prie puodų nenusibodo. Tik nusibodo nuolat sukti galvą- ką šiandien paruošti. Kai paklausiu vyro, ką šiandien paruošti- atsako-"valgyt" ir vsio... O kanors pagaminti net savo trisdešimto gimtadienio proga neprisiprašiau. O visgi jubiliejus šioks toks-z yziau porą savaičių- tipo, ką man per gimtadienį paruoši, gal internete receptų pasieškok. ...nepadėjo- teko ruoštis šventinius pietus sau pačiai... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 03 01, 16:56)
Ne, stovėt prie puodų nenusibodo. Tik nusibodo nuolat sukti galvą- ką šiandien paruošti. Kai paklausiu vyro, ką šiandien paruošti- atsako-"valgyt" ir vsio... O kanors pagaminti net savo trisdešimto gimtadienio proga neprisiprašiau. O visgi jubiliejus šioks toks-z yziau porą savaičių- tipo, ką man per gimtadienį paruoši, gal internete receptų pasieškok. ...nepadėjo- teko ruoštis šventinius pietus sau pačiai... sad.gif

Pas mane ta pati situacija,gaminti patinka,bet sugalvoti ka - didziausia tragedija,nes seimyna visada sako : padaryk ka nors skanaus...
Atsakyti
O man pasiseke, maniskis gamina clap.gif clap.gif
Tiesa pasakius retokai, bet skaniai. Dazniausiai savaitgaliais ruosia pietus (mat darbo dienomis tai as anksciau pareinu), bet uztat prisigalvoja visokiu mandrybiu biggrin.gif . Labai megta juros gerybies visokias, tai ir gamina...
Uzknisa tik po jo virtuve tvarkyti, nes buna padazais net sienos nutaskytos blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
maniskis gamina daznai(dazniau uz mane) ir skaniai ir viska moka ir gali. tik saldumynu nea. As dazniausiai po to tvarkau virtuve
Atsakyti
As irgi megstu juros gerybes,deja tik as...Na dar kartais mergina mano ka nors tokio suvalgo,bet jeigu darau ka nors tokio,tai tik sau vienai sad.gif
Atsakyti
Maniskis irgi gamina, retokai, bet gerai, rytais pusrycius i lova atnesa wub.gif, ir siaip, jei nerodo kokios kases, man virtuvej padeda, na, o uosvis, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gamina, as siaip pries mesa, bet kai jis padaro kepsniukus, tada ir as varau valgyti, o zuvi vyne kaip padaro, zodziu, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as manau, kad geriausiai valgi gamina vyrai. Mano tete ir vyras thumbup.gif gamina. o as tai is viso valgyti daryti nemoku,beto ir noro nera.
Atsakyti
Dabar as pritingau gaminti, nors, pries kelias dienas visa seima lazanija palepinau rolleyes.gif laugh.gif , buvo skanu, ir kiti gyre, o gal tik bijojo man, nestuke.gif , pasakyti, kad neskanu... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
O man jau dzin. Ta prievole, kad as gaminti PRIVALAU, suglamziau ir ismeciau i siuksliu deze. As gaminu tik tada, kai ateina ikvepimas. KAi diedas paklausia, kodel as jam nieko nepagaminau, uzduodu jam ta pati klausima.

As irgi einu i darba ir nesu namo uzdirbtus pinigus. Kodel gaminti privalu tik man? Vien del to, kad as moteris? Na jau ne! As ir taip naktim neissimiegu del mazosios, po to pajuodusiais paakiais einu i darba, o grizusi dar privalau penktos klases kursa kartoti. TAi kada gaminti? is manes per daug norima mad.gif
Atsakyti
Kai dar buvau netekejusi,bet jau draugavau su busimu vyru,tai vazinejau pas ji valgyt,nes jis taip skaniai gamino,atrode kad nieks taip skaniai nemoka gamint,o tik jis rolleyes.gif Na aisku laikui begant,jo gaminimo technologija peremiau as ir valgyt darau dabar as,o savaitgaliais jau kartu su vyru seimininkaujam virtuvej wink.gif
O turim drauga,kuris taip nerealiai gamina valgi,pistelius apsilaizyt galima,bet va kai jis gamina,tai i virtuve geriau neit,nes atrodo kaip po karo blink.gif Bet visas jo padarytas jovalas kompensuojamas jo skaniai paruostu maistu biggrin.gif
Atsakyti