Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Sveikutes mamytes.
Siandien buvom pas akiu gydytoja pasitikrinti profilaktiskai akis.
Prase pasakyti spalvu pavadinimus pagal spalvotas juosteles: geltona, zalia, raudona, melyna.
Kai maniskis ispyskino spalvas, jos net nustebo, kad taip gerai zino, nes sake, kad buna neretai, kad vaikai jau pries eidami i mokyla dar nevisi gerai pazysta blink.gif
O kaip jusu mazyliai?
Atsakyti
Musiskis jau kokiu 2metu 3 men skyre raudona melyna ir geltona, o dabar zino beveik visas pagrindines: geltona, zalia, raudona, melyna, juoda, balta, ruda.
saunu 4u.gif
Atsakyti
Jeigu vaikui nesakyt kad raudona yra raudona, tai jis ir nezinos iki mokyklos. mirksiukas.gif
Atsakyti
As savojo ir nemokinau is tiesu, gal tik sakydavau, kad musu masina yra raudona. Taciau buvau be galo nustebusi, kai dar pries 3 gimtadieni isvardino pagrindines spalvas smile.gif . Atspalviu nepazysta, bet visai nesistebiu, nes mano mociute ju dar nezino iki siol biggrin.gif
Atsakyti
Moka moka.
Lygiai taip pat galima nustebinti, jeigu mano penkiametis skaičiuoja nuo 1 iki ir nuo 10 iki 1. Tokie klausimai įeina į prestižinių mokyklų pradinukų priėmimo "egzaminą". Dažnai neišlaiko. rolleyes.gif
Žodžiu, mokyk, ir mokės.
Aš vakar buvau nustebinta savo penkiamečio. Jis yra dar beveik nekalbantis. Klauso pasaką apie karalaitę, kuri važiavo karieta. Niekada nerodžiau jam karietos... nu ką aš žinau, iš kur jis žino tą žodį. Nes kai pasakė - karieta, jis pamėgdžiojo mašinos garsą, norėdamas pasakyti, kad karalaitė išvažiavo.
Atsakyti
biggrin.gif
moka moka tas spalvas
maniskis maziukas dar ir tik pauksciu kalba kalbvedamas jau zinojo kur kaire kur desine
Atsakyti
mokair pažįsta spalvas neturi jis dar 3 bet jau spalvas skyria ir balta ir juoda raudona ruzava..netfioletine thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAMA XL: 19 rugsėjo 2008 - 14:49
Dviejų su puse buvo, kai išmoko pagrindines spalvas ir skaičiuot iki 10. Dabar ketverių ir visus atspalvius žino ir skaičiuoja iki 100. Gerą mokytoją turim - vyresnę sesę smile.gif . Manau visiems pagrandukams paprasčiau šiuose reikaluose ax.gif
Atsakyti
Keista, kad gydytojos stebėjosi g.gif Maniškis pagrindines spalvas skyrė neturėdamas nė 3 m., o atspalvius 3 m. su trupučiu.
Manau, jei vaikas prieš eidamas į mokyklą dar neskiria spalvų, jis turi problemėlių arba yra socialiai apleistas.
Atsakyti
Mano abu trijų metų būdami spalvas ir atspalvius skyrė, bet daržely sakė, kad tikrai ne visi skiria. Ir ne tai, kad ružavą painioja su oranžine, bet žalią su raudona. Gal tiesiog tėvai tam neskiria dėmesio? Nes gal tas, kuris neskiria žalios nuo raudonos, puikiai skiria BMW nuo tojotos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 09 20, 09:16)
Mano abu trijų metų būdami spalvas ir atspalvius skyrė, bet daržely sakė, kad tikrai ne visi skiria. Ir ne tai, kad ružavą painioja su oranžine, bet žalią su raudona.  Gal tiesiog tėvai tam neskiria dėmesio? Nes gal tas, kuris neskiria žalios nuo raudonos, puikiai skiria BMW nuo tojotos? biggrin.gif

mano mazius neskiria spalvu g.gif mokink ji kaip nori ,jis vistiek ju neskiria schmoll.gif ,o va masinas visas zino
ir tikrai netiesa kad jei vaiko nemokini ir nemoka ,juk yra vaikuciu kurie 3 metuku nekalba,ir mamos tikrai daug deda pastangu ,kad vaikutis tobuletu
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 09 21, 21:05)
mano mazius neskiria spalvu  g.gif mokink ji kaip nori ,jis vistiek ju neskiria schmoll.gif ,o va masinas visas zino
ir tikrai netiesa kad  jei vaiko nemokini ir nemoka ,juk yra vaikuciu kurie 3 metuku nekalba,ir mamos  tikrai daug deda pastangu ,kad vaikutis tobuletu


drinks_cheers.gif
Maniškis 1,5 žinojo kad pas mus "audi" mašina ir kur pamatydavo atskirdavo kur audi,
iki dvejų jau skirdavo neviena mašinos markę
O su spalvom tai nelabai 3met. žinodavo kur raudona, balta, juoda (pagrindines, ir kartais painiodavo )
Iki šiol ne visas pažįsta, kartais ant mėlynos pasako 'vandenuko spalvos' blush2.gif ,gal dar dėl to kad ne viena kalbą kalba g.gif
Atsakyti