Įkraunama...
Įkraunama...

Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Laba diena mamytes 4u.gif
važiuosiu su vaikais kita savaite i šia sanatorija tai norėjau pasiklausti,gal kas kokiu atsiliepimu parašytumėt apie šia sanatorija 4u.gif būčiau labai dėkinga wub.gif
ABROMIŠKIŲ SANATORIJA
Atsakyti
mamytes parasykit kas nors bent minimalius atsiliepimus apie sanatorija verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Tik dabar pamaciau,eigu dar neisvaziavot galiu papasakot. Mano sunus buvo balandzio menesi.
Atsakyti
laba diena,
keista ,kad tik jus viena atsiliepet blush2.gif bet aciu 4u.gif
Šiandien gryžome išeiginėms namo 4u.gif
Tai va jei kam aktualu tai galiu papasakoti ka pamatėm per savaite,mums dar liko dvi savaites ten guleti bigsmile.gif
labai likau patenkinta šia sanatorija.Kambariai nedideli,bet vietos tikrai pakanka.Kambaryje kur mes esame yra dvi lovos ir kudikio lovyte.Spinta rubams susideti,dvi spinteles,stalas su kede,šaldytuvas ir kriauklė.šialia kolidoriuje yra WC ir dušas.tikrai padorus ir tvarkingi.Jei lyginus su ligonine tai tikrai labai labai skiriasi tiek aplinka tiek patogumai.
Sanatorija triju aukštu,rusyje valgykla.dabar ten vyksta remontas tai tik tas minusas,kad iki pietu triuksmas ir dulkes,mums kaip su astma tai minusas didelis,bet kol darbai atliekami tupim kambaryje biggrin.gif
Minusiukas yra ir tai,kad vanduo tikraja ta žodžio prasme labai prastas doh.gif smirda ir gelsvas.bet antrame aukste 204kab yra visiem prieinamas švarus ir filtruojamas vandenėlis.T.p yra antram aukšte arbatinukas ir mikrobanginė krosnelė 4u.gif
Personalas nuostabus thumbup.gif net valytojos negali nepraeit nepakalbinusios vaikučių tikrai labai šiltos ir malonios.
Jei kam skirti vaistukai tai juos reikia eiti patiems i antra aukšta i procedurini ir pasiimti.visos proceduros yra kiekvienam aukšte.
Vedėja t.p labai gera,maloni ir viska paaiškina jei kas neaišku.
Jei norite kažkur išvažiuoti i miesta ar parduotuve ar šiaip kažkur tai reikia pas sesele parašyti prašyma,kad jus išvažiuojate ir kuriaim laikui.
g.gif kas čia dar g.gif
trečiam aukšte yr du žaidimu kambariai.Viename vaikams mokiklinio amžiaus/mačiau bilijardas yra bigsmile.gif /kitas kambarys mažesniems.Yra televizorius,bet aš savo vežiausi nes bendram kambary man nebutu kaip pažiurėti ax.gif /
bigsmile.gif aplinaka t.p nebloga pušinėlio nedaug ,bet pakanka.iki ežerėlio kelio iki 1min.čia priklauso kokiu tempu einama biggrin.gif aš ėjau su dviem tongue.gif
Parduotuvės šalia niekur nėra tai tenka i elektrėnus važiuoti apie 4km.Be mašinos sunkoka 4u.gif aš bučiau prapuolus jei bučiau be mašinos nes tai to tai to prisireikia doh.gif
Maitinimas 4kartus.
9h-13h-16,30h-18,30h.
atrodo viskas blush2.gif jei dar ka atsiminsiu parašysiu blush2.gif
per išeigines išleidžia namučio jei kas nori ax.gif
Atsakyti
Mums taip pat visai patiko Abromiskiu sanatorija! Personalas super! Labai grazi vieta! Tik del valgio maniskis sake kad mazos porcijos, bet jam 15 metu-tai valgo kaip vyras doh.gif ! Siaip sulciu,riesutu ar zurnalu pirkdavo suagusiu skyriuje esancioj kavynei (mes ten pora kartu pietavom,labai skanu ir palyginus su dydmiesciu nebrangu). Ir paciame Abromiskiu kaime yra parduotuvele,tai maniskis su kompanija kitu sanatorijos jaunimu eidavo piesciomis, uz ka veliau gaudavo pilos is seseliu. Sveikateles jums ir smagiai pailset!
Atsakyti
nezinojau,kad ten yra kavine bigsmile.gif
Atsakyti
Gal dar kas galetu parasyti atsiliepimus apie sia sanatorija unsure.gif
Kiek as esu girdejus - tai tik geri zodziai ax.gif
Atsakyti
Ugi, kada vaziuosit?

O mane domina kaip ten proceduros? Ar verta?
Maniske po plauciu uzdegimo, o dabar toks ligu metas, kad tik blogiau nepridaryciau... g.gif
Kazi kokias proceduras tokie ligoniukai gauna?
Sunku su darbais suderinti netiketas atostogas, todel dar labai svarstau unsure.gif Bet paleisti is karto i darzeli labai baugu verysad.gif
Atsakyti
aš vaziavau su dviem vaikais,vienas vaikas su plauciu uzdegimu,o kitas su BA.
proceduros su plauciu uzdegimu yra tokios;
Vibracinis masazas
atpalaiduojantis masazas
Kvepavimas garais
kvepavimas druskomis
manksta
koju vonele su tempertinu
ir svieseles 4u.gif
jei dar kas domina rasykit tikrai pasistengsiu atsakyti.
mes ten buvome pries pora menesiu
Papildyta:
jei noresite tai turiu dvi nuotraukas pacio kambario sanatorijos kurioje mes gulejome.visi kambariai labai panasus,tik pas mus buvo su maza kudikio lovyte,kadangi su mazaja buvau wub.gif ir su vyresneliu
Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif
Ar pagerejo vyresnelio sveikata?
Atsakyti
QUOTE(Acne @ 2008 11 24, 10:10)
Aciu uz info  4u.gif
Ar pagerejo vyresnelio sveikata?

pas mus buvo pati sunkiausia plaučiu uzdegimo forma tai zinokit tikrai labai pagerejo,nors gulejome 3savaites,bet manau dar kokia savaite mums butu dar geriau 4u.gif
Atsakyti
Matau, kad mazele auginat, tai jums del darbo nekilo rupesciu. O as vat galva suku, kaip mano darbe sureaguos, kai po visu sirgimu as dar ir eiliniu atostogu paprasysiu g.gif negana to, man like tik 1 sav, kita dar galvojau i prieki pasiprasyti. Nu bet jei 3 sav doh.gif
Atsakyti