Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

Mergaites, kokias priemones naudojate makiazui uzbaigti, kad svytetu veidas? bigsmile.gif meteoritai? illuminatoriai? veido blizgesiai? bigsmile.gif
pasidalinkime patirtimi drinks_cheers.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Meteoritai, shimmeriai ax.gif Vakar atkeliavo MAC krempudra HyperReal, tai nereikia jokių kitų priemonių, veidas ir taip švyti (bet neblizga) ax.gif
Atsakyti
As tam Chanel skaitalus naudoju, nereik man duag to svytejimo eiline diena - tai per akis good.gif kaip reik daugiau -tiesiog daugiau jais pamodeliuoju mirksiukas.gif Kazkaip meteoritais buvau uzsidegus, taciau perdegiau ir pasitenkinu skaistalais.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 21, 16:02)
Vakar atkeliavo MAC krempudra HyperReal, tai nereikia jokių kitų priemonių, veidas ir taip švyti (bet neblizga)  ax.gif



Baltija, kiek girdejau, hyperreal nelabai maskuoja, labiau naturaliai atrodo? palyginus su mac studio fix? g.gif nes kaip tik atvaziuoja mano studio fix, tai mastau, ka ant virsaus tepti, ka geriau rinktis: meteoritus, shimmerius ? g.gif man reikia kasdienai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2008 09 21, 16:07)
As tam Chanel skaitalus naudoju, nereik man duag to svytejimo eiline diena - tai per akis good.gif kaip reik daugiau -tiesiog daugiau jais pamodeliuoju  mirksiukas.gif Kazkaip meteoritais buvau uzsidegus, taciau perdegiau ir pasitenkinu skaistalais.



Dasha, parodyk, kokius skaistalus naudoji? bigsmile.gif kokio tipo tas svytejimas: blizguciai ant odos ar..?
beje, gal kas naudoja tepamus blizgesius? g.gif kazin, ar tinka kasdienai?
Atsakyti
Nelabai iki siol megau blizgejima, bet susigundzius buvau BE mineraline pudra, ir dabar labai ja patenkinta esu. Suteikia blizgesio veidui, bet puikaii tinka kasdienai, vakaro siesoj siek tiek labaiu pastebima nei diena smile.gif kol kas man tai patinka. Susigundziau net kazka daugiau nusipirkti suteikiancio svytejimo, kad galeciau naudot per sventes
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 21, 15:15)

Dasha, parodyk, kokius skaistalus naudoji? bigsmile.gif kokio tipo tas svytejimas: blizguciai ant odos ar..?


na ne blizguciai, toks daugiau perlamutras su svelnia spalva, nors maciau keli yra tie patys skaistalai su blizguciais. va tokie:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 21, 16:12)
Baltija, kiek girdejau, hyperreal nelabai maskuoja, labiau naturaliai atrodo? palyginus su mac studio fix? g.gif nes kaip tik atvaziuoja mano studio fix, tai mastau, ka ant virsaus tepti, ka geriau rinktis: meteoritus, shimmerius ? g.gif man reikia kasdienai ax.gif

Aga, maskuoja neypatingai, bet man ir nereikia ax.gif Šiaip ir Studio Fix man natūraliai atrodo, tik ji kur kas labiau maskuoja, yra sunkesnė ax.gif
Aš mėgstu, kai spindi tik skuostai, o ne visas veidas, tai mieliau renkuosi, blizgius skaistalus, dabar einamiausi man
Dior Shimmer
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 21 sausio 2011 - 17:41
QUOTE(Baltija @ 2008 09 21, 16:34)
Aš mėgstu, kai spindi tik skuostai, o ne visas veidas, tai mieliau renkuosi, blizgius skaistalus, dabar einamiausi man

user posted image



skaiciau gerus atsiliepimus, kazin ten tik tos spalvos ir jos tinka visoms veido odoms? g.gif misriai/riebiai irgi? bigsmile.gif o ta spalvele tokia i rozine, taip?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 21, 16:44)
skaiciau gerus atsiliepimus, kazin ten tik tos spalvos ir jos tinka visoms veido odoms? g.gif misriai/riebiai irgi? bigsmile.gif o ta spalvele tokia i rozine, taip?

spalvų yra Rose Diamon, Amber Diamond ir Cooper Diamond smile.gif
Šiaip manau tinka visoms, juk čia ne kokia krempudra ax.gif

Mano tai taip, į rausvumą, bet laukiu parkeliaujant ir Amber Diamond, jis į rusvumą ax.gif

Čia geresnės nuotraukos:
Dior Shimmer
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 21 sausio 2011 - 17:42
QUOTE(Baltija @ 2008 09 21, 16:49)
spalvų yra Rose Diamon, Amber Diamond ir Cooper  Diamond  smile.gif


tos kitos ir bronzanto funkcija turi g.gif o rose diamon is kur siuntiesi ? is jav ar is braskiu? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamor: 21 rugsėjo 2008 - 16:01
user posted image

makiazui uzbaigti naudoju tokia pudryt, labai graziai veidukas svyti, suteikai zavaus svytejimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 21, 16:51)
tos kitos ir bronzanto funkcija turi g.gif o rose diamon is kur siuntiesi ? is jav ar is braskiu? bigsmile.gif

iš braškių mirksiukas.gif Tik jį reikia "gaudyt" doh.gif

O tos kitos tai nėra labai rudinančios ax.gif Tik kažkokį atspalvį suteikia ir tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 21 rugsėjo 2008 - 16:32