Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

Senoji tema pasibaigė, taigi atidarau naują 4u.gif
Ką gi, toliau dalinamės įspūdžiais, abejonėmis, nusivylimais ir džiaugsmo ašaromis thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Myce @ 2008 09 21, 17:49)
Nu ir ka galvojat, pasirodo, kad aikstelei mane visiskai ne pagal taisykles moke vazinet. Dabar gausiu viska aikstelei is naujo mokytis. Taip pyktis ima, kad negaliu, ryt nueisiu pas direktore ir sarsala pakelsiu.  bash.gif

Kokioj čia mokykloj šitaip? blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šypt: 21 rugsėjo 2008 - 20:26
Cia Klaipedoje, zemaitijos antram aukste. Tikrai niekam nerekomenduoju sitos mokyklos. Nes su instruktorium nevaziuodavom regitros marsrutu, o tvarkydavom jo reikalus, nuvesdavau ji 100gr isgert ir t.t. be to jis kalbedavo pusiau rusiskai, tai nelabai ir eidavo jam viska tiksliai man isaiskinti, o as tai durna, kad iskart nejau skustis. Aisku, vaziuot ismokau, bet aiksteleje esu beveik visiskai zalia, moku tik ant kalniuko normaliai uzvaziuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Myce @ 2008 09 21, 22:23)
Cia Klaipedoje, zemaitijos antram aukste. Tikrai niekam nerekomenduoju sitos mokyklos. Nes su instruktorium nevaziuodavom regitros marsrutu, o tvarkydavom jo reikalus, nuvesdavau ji 100gr isgert ir t.t. be to jis kalbedavo pusiau rusiskai, tai nelabai ir eidavo jam viska tiksliai man isaiskinti, o as tai  durna, kad iskart nejau skustis. Aisku, vaziuot ismokau, bet aiksteleje esu beveik visiskai zalia, moku tik ant kalniuko normaliai uzvaziuoti  doh.gif


Nu siaubas doh.gif Iš kur tokių atsiranda... Moki pinigus, o jie dar bjaurybės tyčiojasi šitaip gun_bandana.gif
Atsakyti
kad jie dažnai patys neviską žino, aš kiek turėjau instruktoriuų visi skirtingai mokė, geriausia buvo kai regitroj gavau parkavimasi prie bordiūro doh.gif šitą figūrą puikiai mokėjau, susuki vaira tada tiesini, tada kiton pusėn suki, net sustot nereikėdavo, o prieš važiuojant egzaminuotojas sako "nepamiršk, kad nuo priekį esančių gairelių negali nutolt daugiau kaip 1m" net perbalau, pagal tai kaip mane mokindavo tai net galinę liniją kirsdavau besistumdidama, o poto privažiuodavau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Myce @ 2008 09 21, 22:23)
Cia Klaipedoje, zemaitijos antram aukste. Tikrai niekam nerekomenduoju sitos mokyklos. Nes su instruktorium nevaziuodavom regitros marsrutu, o tvarkydavom jo reikalus, nuvesdavau ji 100gr isgert ir t.t. be to jis kalbedavo pusiau rusiskai, tai nelabai ir eidavo jam viska tiksliai man isaiskinti, o as tai  durna, kad iskart nejau skustis. Aisku, vaziuot ismokau, bet aiksteleje esu beveik visiskai zalia, moku tik ant kalniuko normaliai uzvaziuoti  doh.gif

apskūsčiau dabar ir pareikalaučiau gražint pinigus už važiavimus cool.gif
Atsakyti
Beje,buvo toks atvejis cia pries gal pora metu,vienas zmogus neislaike egzo regitroj ir pareikalavo vairavimo mokyklos grazinti pinigus,padave i teisma,tai tie kad nesiteisti grazino jam pinigus smile.gif Tiesa,tas zmogelis jau tokio neblogo amziaus buvo biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Uzsirasiau jau egzaminui spalio 7 d. O pravaziavimus pas nauja instruktoriu pradesiu spalio 1 smile.gif Sake reikes kokiu 5 pravaziavimu man, nes jau normaliai pati vaziuoju, tik tiek, kad pas ana instruktoriu buvo dyzelis, o daba bus benzinas doh.gif O dabar apsirengiu ir varau i mokykla pasikalbet su direktore.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 22, 10:10)
Beje,buvo toks atvejis cia pries gal pora metu,vienas zmogus neislaike egzo regitroj ir pareikalavo vairavimo mokyklos grazinti pinigus,padave i teisma,tai tie kad nesiteisti grazino jam pinigus smile.gif Tiesa,tas zmogelis jau tokio neblogo amziaus buvo biggrin.gif

thumbup.gif teismo išlaidos būtų daugiau kainavę, bet kaip čia poto neprasidėjo tokių bumas? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2008 09 22, 11:15)
thumbup.gif  teismo išlaidos būtų daugiau kainavę, bet kaip čia poto neprasidėjo tokių bumas? g.gif  lotuliukas.gif


Tiesiog tas dalykas nebuvo isviesintas,cia kazkokio rajono mokykloje smile.gif reikalas buvo apsuktas taip,kad vairavimo mokykla isipareigojo ismokyti,bet jei zmogus neislaike egzo-reiskia neismoke,t.y.,neivykde isipareigojimu,todel privalejo grazinti pinigus.Manau,jei daugiau tokiu atsirastu,tai ir mokymo kokybe visai kita butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myce @ 2008 09 22, 10:13)
Labas rytas  smile.gif  Uzsirasiau jau egzaminui spalio 7 d.

Aš laikysiu tą pačią dieną drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man jau del saves geda doh.gif Niekaip nesugebejau rasti laiko pravaziavimams, tai vel nukeliau egza doh.gif
Geda man..geda... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 09 22, 15:02)
Aš laikysiu tą pačią dieną drinks_cheers.gif


O geras, kelinta valanda laikysi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 22, 12:33)
reikalas buvo apsuktas taip,kad vairavimo mokykla isipareigojo ismokyti,bet jei zmogus neislaike egzo-reiskia neismoke,t.y.,neivykde isipareigojimu,todel privalejo grazinti pinigus.
Ir gerai padarė žmogelis thumbup.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2008 09 22, 19:04)
Man jau del saves geda doh.gif Niekaip nesugebejau rasti laiko pravaziavimams, tai vel nukeliau egza doh.gif
Geda man..geda... unsure.gif
Gal ir gerai, kad nukėlei, jei neradai laiko pravažiavimams. Galėsi pasiruošti egzaminui normaliai mirksiukas.gif

QUOTE(Myce @ 2008 09 22, 19:06)
O geras, kelinta valanda laikysi?  smile.gif
8 val. ryte, o tu? 4u.gif
Atsakyti