Įkraunama...
Įkraunama...

Botulino injekcijos nuo prakaitavimo

sveikutes;)
noreciau suzinoti kazkaip apie botulino injekcijas nuo prakaitavimo. Ar jus isbandete? kur kreiptis? kokios kainos? kokie pasaliniai reiskiniai ir t.t.t. KA JUS MANOTE APIE JAS?smile.gif
Atsakyti
kazkada senai skaiciau apie tai zurnale, kad kazkur Vilniuje daroma..bet nieko konkretesnio nepamenu..siaip gal ir geras dalykas..tik vistiek, prakaitas - naturali organizmo saviraiska..tai jei visai jo nebus, nemanau kad bus labai gerai
Atsakyti
as kaip suprantu ir toliau sau naturaliai prakaituoji, bet nera to kvapo unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 06 15, 10:09)
as kaip suprantu ir toliau sau naturaliai prakaituoji, bet nera to kvapo  unsure.gif



Pats prakaitas neturi kvapo,, prakaito kvapas atsiranda, kai issiskyres sureaguoja su bakterijomis, taip kad botulinas tikrai kvapo nenaikina.
Atsakyti
Aš tai kitokią problema turiu mano prakaitas linkes dažyti, tai baltas bliuzečkas turiu gerokai pavelėti ir tikrai nedėlto, kad retai prausčiaus tiesiog kažkokia anomalija, esu senai rusiškam žurnale skaičius, kad moteris kreipės su ta problema tai jai paėmę mėginius sukūrė kažkokią priemonę, o čia tai būt įdomu ...
O čia su kmažkokiom injekcijom o kur jos duriamos??? Jei kyla įtarimų kad nuo visokių dezodorantų padaugėja krūties vėžio, tai ką padaro tos injekcijos ????
Atsakyti
Tas injekcijas daro Baltijos -Amerikos klinikoje smile.gif Pries kelias savaites skaiciau straipsni, kad klinikos savininke, vykdama atostogauti i siltus krastus atliko ta procedura ir buvo labai patenkinta wink.gif
Atsakyti
idomu kiek kainuoja tas dziaugsmas g.gif
irgi turiu problema, karsta vasara prakaituoju ziauriai ir jei sintetine maijkute, tai visos pazastys plaukte plaukia...atrodo tai.... doh.gif ziauriai.... Labai labai noreciau susileist ta botulina. Esu ne vilniete, tai idomu kad ir toj Lietuvos Amerikos klinikoj- eiles yra? uzsirasyti ten reikia ar kaip? ar ta pacia diena susvirkscia? cool.gif
Atsakyti
Apie kainas nieko nezinau, bet speju, akd nemazai, nes ten viskas brangu smile.gif Ju tinklapis dabar kazkodel neveikia, tai ir informacijos truksta sad.gif
Atsakyti
o ka butent, ta injekcija padaro? nes jei tik kvapo nera, o prakaitas yra ir toliau, prakaituoji, tai kokia prasme ji tada ir leistis..ta pati juk visi dezidorantai daro..
Atsakyti
Na man kiek teko skaityti tai tos proceduros kainuoja apie 1500Lt, prakaitavimas sustabdomas visiskai, bet tai trunka tik puse metu...

Tikiuosi pavyko bandymas, nes pirmoji zinute ir diena sitam forume, tai dar kur prigrybavusi busiu ax.gif
Atsakyti
Tos injekcijos panaikina pusei metų prakaito išsiskyrimą, tačiau, jei prakaituojama dėl kokios ligos ar tai dėl tam tikrų kaškokių priežasčių visa procedūra nukeliauja šuniui ant uodegos cry.gif nes gydytojai atliekantys tą procedūrą už tai neatsako g.gif Buvo straipsnis apie visa tai. Todėl dabar labai pradedu abejoti, nors ir labai noriu verysad.gif
Atsakyti
bet 15oolt pusei metu.. ax.gif
o ka tie daktarai sako apie jo poveiki?
Atsakyti