Įkraunama...
Įkraunama...

Gulimas rėžimas

Sveikos mamytės,


Gal galite patarti, gal kuriai taip buvo? praeitą penktadienį mus paleido iš KMUK, kur teko pagulšti ir išgyventi baimę dėl gręsiančio priešlaikinio gimdymo ( 28 sav.) Šiandien paprašiau mamos, kad nueitų pas mano ginę, del nedarbingumo biuletenio ir ką jūs manot, ji būtinai liepė man pačiai prisistatyti, nu ką ėjau nestuke.gif o ji pamatavo, pasvėrė ir liepė rytoj vėl ateiti. Gal galit pasakyti jeigu man prisakyta griežtai laikytis lovos rėžimo, galiu tik iki WC nueiti, kaip turi elgtis ginė ir kaip aš? ar galiu ją kviestis į namus? ar dar kokia tvarka yra, ar aš tikrai turiu trenktis į ligoninę ir po to, kaip ir dabar, atsitiko, kentėt skausmus ir gimdos apsitraukimus?
Atsakyti
Nesupratau, koiu tiksliu pas tą ginę kiekvieną dieną eit, juo labiau kai situacija tokia g.gif Kokie jos argumentai? Į namus tai dar negirdėjau, kad ginekologai vaikščiotų ax.gif
Atsakyti
žiūrint dėl ko liepė vėl ateiti g.gif ar ji nepasakė?
jei kokių tyrimų atsakymų, taigi pasiskambinti galite
sunku ką ir pasakyti, bet aš neičiau kasdien tikrai, jei jums davė nedarbingumo pažymėjimą, tai ir būkit namie, nueikit, kai jis baigsis arba kai sueis 30 savaičių
Atsakyti
Na šiandien aš tik mamos paprašiau, kad ji nueitų paklaustų, kokia tvarka man nedarbingumo biuletenį susitvarkyt, tai ta liepė būtinai ateit, tai ką, mes ir nulingavom, na o tair sakys, kad jums nedarbingumas iki 23 t.y. iki ryt, tai ryt vėl ateikit, aš sakau palaukit, juk man tik iki WC galima, o toji atsigulkit, aš atsiguliau, sako na va nekieta gimda (tipo džiaukis) tik pridėjo savo šaltą "triūbelę" iš kart apsitraukimas, o ji ir sakys, čia normalu, juk jau dabar 30 ta sav. tai iki 10 apsitraukimų normalu, na gal, bet pas mane gulint jų daugiau būna. Tiesiog... keisti aš jos jau negaliu, nes man jau nuo 25 dienos priklauso dekretas, tai taip aš jaučiu pas ją pasivaikščiosiu, kol neduok dieve...

Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2008 09 22, 14:48)
Na šiandien aš tik mamos paprašiau, kad ji nueitų paklaustų, kokia tvarka man nedarbingumo biuletenį susitvarkyt, tai ta liepė būtinai ateit, tai ką, mes ir nulingavom, na o tair sakys, kad jums nedarbingumas iki 23 t.y. iki ryt, tai ryt vėl ateikit, aš sakau palaukit, juk man tik iki WC galima, o toji atsigulkit, aš atsiguliau, sako na va nekieta gimda (tipo džiaukis) tik pridėjo savo šaltą "triūbelę" iš kart apsitraukimas, o ji ir sakys, čia normalu, juk jau dabar 30 ta sav. tai iki 10 apsitraukimų normalu, na gal, bet pas mane gulint jų daugiau būna. Tiesiog... keisti aš jos jau negaliu, nes man jau nuo 25 dienos priklauso dekretas, tai taip aš jaučiu pas ją pasivaikščiosiu, kol neduok dieve...

nesuprantu tikslo kiekviena diena eit, man irgi buvo gresiantis vaziavau kas savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2008 09 22, 12:48)
Na šiandien aš tik mamos paprašiau, kad ji nueitų paklaustų, kokia tvarka man nedarbingumo biuletenį susitvarkyt, tai ta liepė būtinai ateit, tai ką, mes ir nulingavom, na o tair sakys, kad jums nedarbingumas iki 23 t.y. iki ryt, tai ryt vėl ateikit, aš sakau palaukit, juk man tik iki WC galima, o toji atsigulkit, aš atsiguliau, sako na va nekieta gimda (tipo džiaukis) tik pridėjo savo šaltą "triūbelę" iš kart apsitraukimas, o ji ir sakys, čia normalu, juk jau dabar 30 ta sav. tai iki 10 apsitraukimų normalu, na gal, bet pas mane gulint jų daugiau būna. Tiesiog... keisti aš jos jau negaliu, nes man jau nuo 25 dienos priklauso dekretas, tai taip aš jaučiu pas ją pasivaikščiosiu, kol neduok dieve...

jūs rytoj savo ginei paskambinkit ir pasakykit, kad negerai jaučiatės ir kad pratęstų biuletenį
Atsakyti
tai imkit ir paklauskit, kodėl Jūs turit kasdien vaikščioti, kokiu tikslu ir pan. Pasakykit, kad Jums sunku vaikščiot ir pan. Tegu išaiškina, kodėl jos nuomonė nesutampa su KMUK.
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 09 22, 17:46)
nesuprantu tikslo kiekviena diena eit, man irgi buvo gresiantis vaziavau kas savaite g.gif

drinks_cheers.gif o gal visgi reiketu gine pakeisti i normalesne?... g.gif net nezinau.... pasaugok save ir vaikuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2008 09 22, 13:48)
Na šiandien aš tik mamos paprašiau, kad ji nueitų paklaustų, kokia tvarka man nedarbingumo biuletenį susitvarkyt, tai ta liepė būtinai ateit, tai ką, mes ir nulingavom, na o tair sakys, kad jums nedarbingumas iki 23 t.y. iki ryt, tai ryt vėl ateikit, aš sakau palaukit, juk man tik iki WC galima, o toji atsigulkit, aš atsiguliau, sako na va nekieta gimda (tipo džiaukis) tik pridėjo savo šaltą "triūbelę" iš kart apsitraukimas, o ji ir sakys, čia normalu, juk jau dabar 30 ta sav. tai iki 10 apsitraukimų normalu, na gal, bet pas mane gulint jų daugiau būna. Tiesiog... keisti aš jos jau negaliu, nes man jau nuo 25 dienos priklauso dekretas, tai taip aš jaučiu pas ją pasivaikščiosiu, kol neduok dieve...


Jei negalit vaikščioti,tai gydytoja ir be Jūsų dalyvavimo gali pratęsti biuletenį. Viskas priklauso nuo gydytojos geranoriškumo ir žmogiškumo.
Sėkmės nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2008 09 23, 11:06)
tai imkit ir paklauskit, kodėl Jūs turit kasdien vaikščioti, kokiu tikslu ir pan. Pasakykit, kad Jums sunku vaikščiot ir pan. Tegu išaiškina, kodėl jos nuomonė nesutampa su KMUK.

drinks_cheers.gif Kodel tiesiog nepaklausiat, kodel reikia kasdien vaiksciot, ir nesakot, kad jums sunku? Mano nuomone, tai svarbu issiaiskint abieju poziuri, o paskui ieskoti abiems tinkancios pozicijos 4u.gif Del vizitu i namus, tai ginekologai nevaiksto schmoll.gif O i dekreta negali anksciau 30 sav. isleisti pagal dabar galiojancius istatymus. Iki tol gali tik nedarbingumo pazymejima testi, jei yra indikaciju- taip man SODROJ isaiskino, nes teko teirautis. O be to, jei anksciau prasidetu nestumo- gimdymo atostogos, tai po gimdymo labai mazai laiko liktu, nes visas laikotarpis yra 126 dienos, nepriklausomai nuo gimdymo datos 4u.gif
Tik nesinervinkit, stenkites save ramiai nuteikt, juk jei nesusitarsit- ginekologe rinktis- jusu teise mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medituk: 30 rugsėjo 2008 - 16:56
na gine tai tikrai nenormali,as ja pasiusciau kuo toliau,ir eiciau pas kita
Atsakyti
Nu kas per nesąmonė, negi svarbiau pasvert ir išmatuot, o ne kad neprasidėtų gimdymas doh.gif Nupindėjusios tos bobos visai doh.gif
Atsakyti