Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Stai turime dar vienus namucius ax.gif
Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyteaa: 23 rugsėjo 2008 - 15:44
o kaip manot tas BC giluminio valymo sampunas isvalo oda nuo silikonu ar nea? ax.gif nes kazkur girdejau, kad nuo visokiu silikonu tik pilingai padeda ax.gif pataisykit jei klystu blush2.gif
Atsakyti
Natural Vital kainuoja apie 20lt tiksliai kainos nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2008 09 23, 18:48)
Natural Vital kainuoja apie 20lt tiksliai kainos nepamenu blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 09 23, 16:45)
o kaip manot tas BC giluminio valymo sampunas isvalo oda nuo silikonu ar nea? ax.gif nes kazkur girdejau, kad nuo visokiu silikonu tik pilingai padeda ax.gif pataisykit jei klystu blush2.gif


Aš nuo apnašų naudojau O'Rising ampules kažkokias valančias, tada sakė įtrinti į galvos odą 10 min. prieš plovimą. Tąkart padėjo, baigėsi niežuliai, toks gaivos pojūtis atsirado...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 09 23, 20:43)
Aš nuo apnašų naudojau O'Rising ampules kažkokias valančias, tada sakė įtrinti į galvos odą 10 min. prieš plovimą. Tąkart padėjo, baigėsi niežuliai, toks gaivos pojūtis atsirado...

tai kad "O'rising" brangu labai, kiek maciau, o dabar tiek daug atliekamu pinigeliu kaip ir neturiu blush2.gif tai vat ir domina ar tas BC apvalo nuo silikonu ar nea, visgi parasyta kad giluminio valymo sampunas g.gif
Atsakyti
ai, nepamaciau sukuriau nauja tema doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 09 23, 20:41)
tai kad "O'rising" brangu labai, kiek maciau, o dabar tiek daug atliekamu pinigeliu kaip ir neturiu  blush2.gif tai vat ir domina ar tas BC apvalo nuo silikonu ar nea, visgi parasyta kad giluminio valymo sampunas  g.gif

Mane irgi kazkaip sudomino ax.gif

QUOTE(Eveliina @ 2008 09 23, 20:49)
ai, nepamaciau sukuriau nauja tema  doh.gif  blush2.gif

Pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif temele cia apie geriausius sampunus, bet siandien man atsiunte toki straipsni, apie pavojingus sampunus, kurie uzdrausti dubajuje..! Juose yra SLS(t.y. pavojinga kazkokia medziaga) ir vieni is tu sampunu yra: CLEAR , FRUCTIS ,
> Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop!!!!!!!!!!! doh.gif unsure.gif visi sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra
grindu ploviklis. Jie naudojami kad sampune butu daugiau putu.
Isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos
odai. Jis pazeis plaukus iki pat saknu. Tikrinkit SLS chemikala ir dantu
pastu sudetyje, nes ir ten jo daug kas deda. Naudokites tik saugiais
produktais, sudetyje neturinciais SLS. juos galima rasti ivedus google.com
sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste". Va sita straipsniuka gavau..! Sakes.. jei tai tiesa tai eina sau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 09 24, 17:13)
Sveikos!  4u.gif  temele cia apie geriausius sampunus, bet siandien man atsiunte toki straipsni, apie pavojingus sampunus, kurie uzdrausti dubajuje..! Juose yra SLS(t.y. pavojinga kazkokia medziaga) ir vieni is tu sampunu yra: CLEAR , FRUCTIS ,
> Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop!!!!!!!!!!!  doh.gif  unsure.gif visi sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra
grindu ploviklis. Jie naudojami kad sampune butu daugiau putu.
Isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos
odai. Jis pazeis plaukus iki pat saknu. Tikrinkit SLS chemikala ir dantu
pastu sudetyje, nes ir ten jo daug kas deda. Naudokites tik saugiais
produktais, sudetyje neturinciais SLS. juos galima rasti ivedus google.com
sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste". Va sita straipsniuka gavau..! Sakes.. jei tai tiesa tai eina sau..  verysad.gif

Tiesa, kazkada girdejus esu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 09 14, 13:17)
Cia tas sampunas riebiems saknims ir sausiems galiukams?
Toki sampuna ir as turiu (nupirkau pries pora sav). Man jis patinka, plaukai ne taip greitai riebaluojasi, del galiuku dar nezinau.. Dar nedaug jo naudojau, bet ateityje pirksiu tik ji.
Man geriausi sampunai yra: Biotraitment (baltas) ir sitas. Pirksiu juos dar.

Taip, tas pats.


QUOTE(sandddra @ 2008 09 19, 18:37)
O man tas šampūnas nelabai tiko,labai plaukai riebalavosi, greit priprato g.gif



Mano problema tokia - galva plaunu kasdien, saknys siaubingai riebaluojasi, net isdziuve plaukai atrodo kaip neplauti verysad.gif plaukai per visa ilgi puciasi verysad.gif Balzamas man visai netiko sitas, o sampunas tai pusetinai, bent jau nesusiriebaluoja plaukai po poros valandu.

Siaip as "netikiu" sampunais, kurie padeda nuo dvieju skirtingu problemu, kaip kad sitas yra riebiom saknim, sausiem galiukam, bet pardaveja labai gyre, sake gydomasis ir t.t. tai patikejau ir pasirodo nieko gero. Ryt einu i kirpykla konsultuotis ka daryti.



QUOTE(amber123 @ 2008 09 24, 17:13)
Sveikos!  4u.gif  temele cia apie geriausius sampunus, bet siandien man atsiunte toki straipsni, apie pavojingus sampunus, kurie uzdrausti dubajuje..! Juose yra SLS(t.y. pavojinga kazkokia medziaga) ir vieni is tu sampunu yra: CLEAR , FRUCTIS ,
> Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop!!!!!!!!!!!  doh.gif  unsure.gif visi sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra
grindu ploviklis. Jie naudojami kad sampune butu daugiau putu.
Isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos
odai. Jis pazeis plaukus iki pat saknu. Tikrinkit SLS chemikala ir dantu
pastu sudetyje, nes ir ten jo daug kas deda. Naudokites tik saugiais
produktais, sudetyje neturinciais SLS. juos galima rasti ivedus google.com
sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste". Va sita straipsniuka gavau..! Sakes.. jei tai tiesa tai eina sau..  verysad.gif

Aha, pasakojo man drauge praeita savaite apie tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 09 24, 17:17)
Tiesa, kazkada girdejus esu  g.gif



Eina sau.. blink.gif sorry cia biski uztersiau gal.. gal daug kas jau zinojot, bet as pati tik siandien suzinojau.. doh.gif unsure.gif Galvojau gal anti reklama kokia.. man Fructis toks geras buvo.. O apie Body shop produkcija tai is vis nesneku.. doh.gif kad tokius bajerius daro tai sunku patiket.. unsure.gif
Atsakyti