Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Tegul su rudeniniais lapais nukrenta ir Jūsų rūpesčiai,skaudūs išgyvenimai ir liūdesys.Tegul žiema savo ramybės šilku apgaubia Jūsų sveikatą,dar labiau subrandina Jūsų mintis,iščiūčiuoja išliūliuoja norų išsipildymą,kad galėtumėt sužydėti nauju pavasariu.
4u.gif Sveikos mergaitės naujoje temelėje.Tikiuosi,kad prisijungsite ,ir kartu
toliau eisime pirmyn - sveikimo link. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 26 rugsėjo 2008 - 10:28
aciuks.gif Ačiū, rasų lanka, taip gražu ir teisinga.

smile.gif šaunuolė. Atidarei naują temą, ne taip sunku, ar ne, kaip atrodo? Tobulėti turim kur visi smile.gif smile.gif

Nežinau kaip kitur, Šiauliuose naktį pinčiukas pasidarbavo, tuoj vidurdienis , o rūkas tirštas, tirštas. Ruduo ir, turbūt, jau ant slenksčio Bobų vasara...
Gražaus rudens...


P. s. senesnioji tema:
Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą


Atsakyti
4u.gif Jau desimta tema...Jubiliejine biggrin.gif

Dabar daug skaitau apie kedru riesutu alieju. Gal kas naudojo? Gilinosi?
Siaip, mano diletantes akim - geras dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
Registruojuosi ir aš naujoje temoje. Ačiū,rasų lanka,taip gražiai atidarei 4u.gif Ar buvo sunku? Reiks ir man išmokt,nesu to dariusi.

linų sėmenų aliejų gėriau ir aš. Dabar negeriu. Reiks ir vėl pradėti. Kiek laiko jūs jį geriate? Šiuo metu geriu seleną ( po 1 dukart dienoj),Triovitą ,ežiuolę. Ir pastoviai geriu fitoterapeuto Ruolios arbatos 501 mišinį. T.y.21 d.geriu,7 d.pertrauka. Seleno dozę čia jis taip nurodė. Po pirmo gydymo seleno buvo paskyręs po 2 dukart dienoj.

Bobų vasara...važiuosim ryt į Palangą gamta pasigrožėti.
Atsakyti
rasų lanka, ačiū už temelę user posted image

Kauną šįryt taip pat apgaubė rūkas.. Ruduo visgi.
Anot Strielkūno, Atslinks rūkai. Ir gausūs lietūs lis. / Ir lempa vis ilgiau, ilgiau ims degti...

...jungiuosi į temelę ir linkiu, kad nepritrūktų niekam širdy vilties žiburėlio user posted image
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif
Tai kuo skiriasi linų sėmenų aliejus nuo žuvies taukų?Ar jie atlieka skirtingas funkcijas?O gal galima vartoti ir tą ,ir tą? g.gif Ar čia jau būtų "sviestas sviestuotas"? ax.gif
Arba kas geriate seleną.Ar atskirai ,ar su kitais vitaminais kartu.Jei atskirai - tai kokiu pavadinimu vartojat?Kažkaip su selenu mums reikaliukai "biedni",o pasiskaičiau dabar,kad labai gerai ir vykstant chemoterapijoms .Žinau ,ir mamytė seniau vartojo Triovitą su selenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 26 rugsėjo 2008 - 20:51
Atėjau pas jus. Pirmą kartą. Pasirodysiu dazniau. Jauku čia smile.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2008 09 26, 22:16)
Atėjau pas jus. Pirmą kartą. Pasirodysiu dazniau. Jauku čia  smile.gif  4u.gif

labas..

naberamu...
palaikau Jūsų šeimą- nuoširdžiai .. 4u.gif

Jūs esat pavizdys, kuris uždega. Gerbiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 26 rugsėjo 2008 - 22:43
ir as pastoviai jus skaitau. Aciu uz nuosirduma, zinias ir ikvepima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 09 26, 21:49)
Arba kas geriate seleną.Ar atskirai ,ar su kitais vitaminais kartu.Jei atskirai - tai kokiu pavadinimu vartojat?Kažkaip su selenu mums reikaliukai "biedni",o pasiskaičiau dabar,kad labai gerai ir vykstant chemoterapijoms .Žinau ,ir mamytė seniau vartojo Triovitą su selenu.

Rasų lanka,seleną aš geriu Walmark firmos,kartu su Triovitu bei ežiuole.Ruolios nurodymu,kai chemoterapija buvo-negėriau nieko. Visos arbatos ir vitam.vėliau,jau baigus.Jūs pasikonsultuokit su onkologe.Aš viską mėgstu konsultuotis su ja. Pvz.,dėl seleno,kai buvo Ruolios paskirta 4 tabl.per dieną,gyd.onkologė sakė,kad per daug. Dėl musmirės,ir kitų antpilų sakė "aš nevartočiau".Kažkaip padeda susidėlioti viską šioje painiavoje.
-----------
Kaip viskas slidu...atsikėliau-šiandien nugarą surakino nežinia ko. Jokių Palangų... ax.gif O Jums geros dienelės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 27 rugsėjo 2008 - 07:58
Labas naujoje temoje 4u.gif

QUOTE(arune @ 2008 09 27, 08:55)
Kaip viskas slidu...atsikėliau-šiandien nugarą surakino nežinia ko. Jokių Palangų... ax.gif O Jums geros dienelės 4u.gif


Neliudek, arune, juk ir geras oras sugedo. Vilniuje apsiniauke, rukas, nakti palijo. Bobu vasara baigesi....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

prisijungiu ir as naujoj grazioj temelej 4u.gif
Apie visokius papildus - musus chemoterapeute mamai nieko specifisko nerekomendavo. Apie morkas klausem - sake, geriau net ne morku sultys, o visi tarkiai. Tik valgant reiketu riebaliuko....
O as jai padariau konjako, medaus, spanguoliu, burokeliu ir morku misini...Kol kas.
Kapsuliu kol kas jokiu nepradejom, nes mamytei labai sunku jas visas praryti wub.gif Ne del chemijos poveikio, o siaip....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 27 rugsėjo 2008 - 10:23