Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija radijo bangomis. Ar girdėjote?

Hm...Zinau,kad tie hobby-holl(nezinau kaip rasosi,ir select pardavineja slamsta...Bet uzkliuvo is rudeninio numeriuko keletas dalukeliu.Ka jus manote apie ta naujaji depiliacini matoda BARE&BEUTIFUL kuris kainuoja tik 59.9LT !!Ir suteikiamas 90 dienu bandomasis laikotarpis g.gif As jau beveik susigundziau wink.gif

A,dar elektrine pompa (47.9lt)man reikalinga,gal kas kur nors matete pigiau? wink.gif
Atsakyti
Eii,Eiii clap.gif clap.gif clap.gif

Kiek daug atsakymu doh.gif

Merginos,negi nevartete naujojo SELECT katalogiuko(gi imeta i pasto dezutes nemokamai:)Noreciau pasitarti na yra ten toks dalykelis siulomas.Kazkokia depiliacine priemone panasi i elektrolize tik be adateles,ji veikia radio bangomis,visiskai neskausminga,nesudetinga ir stabdo plaukeliu augima.Na man ypac aktualu,nes skutant beria,vaskuojant ar depiliuojant (elektriniu depiliatoriumi)iauga plaukeliai,o depiliaciniai kremai neveiksmingi ,nes vistiek "nenuima "gerai plaukelio atrodo kaip atauge 2 dienu po skutimo unsure.gif NERANDU GEROS VEIKSMINGOS plauku salinimo priemones...

Kaip manote gal susigungyti ir papirkti ta tipo naujove biggrin.gif Nes siulomas bandomasis 90 dienu laikotarpis,bet labai jau didele kniselyne norint grazint preke mad.gif
Atsakyti
po depiliacijos reikia masazuotis duso zele su grudeliais arba kitokiu sveitikliu arba kavos tirsciais, nuimamas lasteliu sluoksnis kad greiciau plaukas rastu kelia i sviesa
Atsakyti
na netikiu aš. net su lazeriu reikia 3 kartų,kad pašalintų 75 proc.plaukų. ir tai ne visiems biggrin.gif kitoms atauga ir daugiau.

pagalvokit ,juk jeigu būtų kokia neskausminga efektyvios depiliacijos priemonė,kuri ir kainuoja pigiai,juk užsidarytų visi depiliaciniai salonai blink.gif
o gal aš neteisi blink.gif
Atsakyti
o ar matete o gal jau isbandete blakstienu rietikli??ilgalaikis efektas.kazkur pigiai maciau, uz 15lt
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 08 01, 11:15)
po depiliacijos reikia masazuotis duso zele su grudeliais arba kitokiu sveitikliu arba kavos tirsciais, nuimamas lasteliu sluoksnis kad greiciau plaukas rastu kelia i sviesa

Visada visada be isimties naudoju Dove duso zele su granulemis,ir plius siukscia kempine depiliuotom vietom o plaukeliai vistiek iauga.Prisimenu kaip pries kokius 9 metus buvau TV laidoje uzsisakiusi kuno cukru(taip vadinosi depiliacine priemone tipo vaskas)iskentusi gan skausminga procedura negalejau atsidziaugti savo kuno svelnumu!Na tiesiog kudikio odele,kaip siandien menu wink.gif dziaugiausi ,jog dar 2 savaites nereikejo prisimint plauku salinima,bet...BET! Veliau tikriausiai kokie 70% plaukeliu pradejo iauginet , tikras baisumelis .Oda susitvarke laaaabai negreitai gal po kokiu 2 men.
Dar esu buvusi isigijusi namine elektolize su adatele.Na tikru tikriausias sh.... ne vienas! Ne vienas plaukelis nepasisalino o kokie pinigeliai doh.gif Gerai,kad Amerikeje beveik viska galima grazinti ,tad susigrazinau ismestus i bala dolcus.
Turiu tipo saldandi-nuskausminamaji elektrini depiliatoriu ,o skausmelis blink.gif yra,2 kartus naudojau daugiau nebesiryztu nes reikia kantrybes ir laiko su juo draskant save blink.gif o dar veliau tie iauginejantys plaukeliai doh.gif
Buvau pasiryzusi lazerinems proceduroms ,bet kai sutikau viena pazistama po "n"lazeriniu seansu vis dar su plaukeliais ir su randeliais (tikriausiai amzinais,kurie pasideginus dar labiau isryskeja)atsoko fantazija ohmy.gif
Tad pliaze buti grazi galiu tik 1 diena (po skutimo kai dar neisbere ,bet i vakara pradeda oda raudonuoti persteti nesvarbu kokia raminanti priemone buvo panaudota po visko)O veliau tai reikia lysti is maudimuko su stringais i maudimuka su sortais doh.gif Nesitiki,kad XXI a g.gif
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 08 01, 12:40)
o ar matete o gal jau isbandete blakstienu rietikli??ilgalaikis efektas.kazkur pigiai maciau, uz 15lt

Mano teta Amerikeje pastoviai naudojariecia ,dazniausiai naudoja tokias znyples .Bet jei jos pigios jas daznai reikia keisti.As pas ja maciau ju kelias desimtis blink.gif Bet man visai negrazu kai blakstiesos sitaip riestos g.gif
Atsakyti
Gal kas turit is Select katalogo aparaciuka Pore Cleanser? Jis valo nesvarumus ir negyvas odos lasteles. Susidomejau siuo daikciuku. Gal kas naudojot ji ir galit patarti ar verta ji pirkti.
Atsakyti
Mano mama nusipirko ta depiliacijai skirta daikta BARE&BEUTIFUL, tai nieko gero...visiskai jokio efekto,guli nenaudojamas...NESAMONE!
Atsakyti
as tai irgi nepatarciau pirkti is to katalogiuko,pirkau siurbliui daugkartini dulkiu maisa,tai kai sveiciau i siuksline tai net matyt as jo nenoriu,zodziu parasyta,kad tinka bet kokiam siurbliui,toli grazu tai ne tiesa,ta skylute kur turi kistis slanga ar kaip cia pavadinus,zodziu yra per maza,ir daryk ka nori neuzmausi,bet negana to,ta medziaga praleidzia visa smeli,tai vos siurblio nesudegino,uzsikimso ventiliacija varikliuko,uz ta nelemta maisa sumokejau blyn 20 lt.Bet vel gi to negana,nupirkau savo vyreliui tokias sleikas,kurios tiesina nugara,tai vel gi tos gumos ne kiek neitiampia nugaros,ir jos taip grauzia,nu tikrai nepraktiskos,uz viska sumokejau 60 lt.,bet nusivyliau tai galutinai,toks jausmas,kad jie pardavineja prekes ,kurias uzsienyje gyventojai isbrokavo,ir kurios patvirtino pardaveju ar gamintoju lukesciu.O su tais grazinimais tai irgi,begi as dabar grazinsiu ta siuksliu maisa,kuris suvarytas dulkiu ir bandytas uzmauti ant tos slangos, vienzo,prasikeikiau sad.gif
Atsakyti
Sos mamytes! Reikia patarimo ir jusu nuomones, juk kelios galvos geriau nei viena.
Turbut dauguma i savo pasto dezutes gaunate prekiu kataloga Select. Ir ten yra viena tokia preke, kuri turi padaryti perversma moteru pasaulyje. Kiek is musu ryta pradeda duse salindama plaukelius ivairiausiais budais: skusdama, pesiodama pincetu, epiliudama ivairiausiais kremais, putomis, epiliatoriais, vasku ir pan. Kiek graziosios lyties atstoviu diena pradeda skausmais?
Anot Select, dabar yra naujas budas pasalinti nepageidaujamus plaukelius! O be to ir visiskai neskausmingas. Nezinau, ar jus apie tai ka nors girdejote, bet man tai pasirode didziausia nesamone - plaukeliai salinami radio bangomis ir daugiau nebeatauga! Nejau baigesi skausmu ir kankyniu era ir prasidejo beskausmis ir malonus plaukeliu naikinimas radio bangomis?
Nenoriu pasirodyti kvaila, tad sios prekes neuzsisakiau. Bet gal jau yra tokiu, kas jau isbande si aparata? Labai butu idomu suzinoti atsiliepimus apie tai. Ir is viso, ar jus perkate ka nors is tu katalogu, nes as asmeniskai nieko nepazistu, kas tai darytu.
Atsakyti
ir kiek tas saiktas kainuoja? biggrin.gif
Atsakyti