Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma cigaretė po gimdymo

Apklausa: Kada pirma karta paruket? (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos visos mamos turejusios (turincios) zalinga iproti 4u.gif
Sugalvojau padaryti tokia apklausele, todel raginu visas aktyviai reikstis smile.gif dar prie to pacio noreciau kad parasytumet kaip jums po parukymo sekesi su pieno gamyba ax.gif tikrinu tokia teorija kad rukymas stabdo pieno gamyba, ir mamai parukius per truma laika dingsta pienas... Todel kuo daugiau musu pasisakys tuo geriau bus smile.gif o ypac toms kurios labai truksta valios siuo klausimu smile.gif
Atsakyti
O ka cia tikrinti? Nori uzrukyt ,kol maitini? doh.gif Anyta ir ruke ir maitino, tiesa ,buvo kelis kartus metusi, bet ir vel pradedavo.. O maitino iki 1m. 4men.
Atsakyti
seseles VGN sake kad kai kurios po gimdymo basos ziema i lauka bega parukyt smile.gif
Atsakyti
na as tikiuosi kad nebepradesiu, o maitindama tikrai nezadu rukyti. bet esu girdejusi kad geriau parukyt ir maitinti savo pienu nei is vis nemaitinti.
Atsakyti
Jei po gimdymo buciau paejus iskart buciau ejus rukyt unsure.gif ... bet kadangi nepaejau lotuliukas.gif tai parukiau sekancia diena.Ir niekas man neirodys,kad as bloga mama smile.gif .
Atsakyti
As nedaug rukiau, bet is kart meciau pamacius dvi juosteles. Dabar jau nebemaitinu ir nezadu rukyt. Noriu ir toliau vaikams suteikt svaria aplinka, be dumu, klaikaus kvapo, be nuolatinio varinejimo eik i kita kambary as noriu parukyt ir pan.
O siaip tai iprotis kuris gero nepriduoda ir pinigus valgo daugiau nei mano dvynuku pampersai.
Atsakyti
merginos, kur Jusu valia?
kaip cia kazkas sake, vos pamaciau II, iskart meciau rukyt, per nestuma net nekilo noras, po gimdymo praejus kazkiek laiko uzsimaniau patraukt, bet kai ziuri i savo vaika, pagalvoji, nu kam jam kvepuot tais dumais, ir koki pvz jam rodau? kazkaip savaime noras ir dingsta. saviitaiga viska lemia manau. Mano vyras irgi po II pamatymo mete rukyt, nors sutraukdavo po 2 pokelius stipriu cigareciu, na, man ir nepilno pokelio uztekdavo, bet kaip praejo tiek laiko noras jau beveik dingo, nors kartais dar sapnuoju, kad rukau....
Merginos, nerukykit, nenuodykit savo mazuciu...........
Atsakyti
QUOTE(Ponike @ 2008 10 11, 09:47)
Noriu ir toliau vaikams suteikt svaria aplinka, be dumu, klaikaus kvapo, be nuolatinio varinejimo eik i kita kambary as noriu parukyt ir pan.




QUOTE(AgathaGray @ 2008 10 11, 10:38)

Merginos, nerukykit, nenuodykit savo mazuciu...........


Na nesuprantu, kaip galima rukyti prie vaiku, ir isvis kaip galima rukyti kambariuose/namie , kai juose gyvena vaikai ? blink.gif Deja, pati parukau, jau nebemaitinu, bet ir tai, kaip susinervinu. Aisku poto nusiplaunu rankas , suvalgau kokia kramtuske .... Bet ne taip kad, isnesu vaika i kita kambari tam,kad parukyt blink.gif blink.gif
Atsakyti
as anksciau nemazai rukiau...patiko tas rukymo ritualas...rytas,sviecia saulute,pasidarai kavos,iseini i balkona ir uzsirukai...mmm....vien apie tai pagalvojus rukyt noredavosi.apie nestuma suzinojau tik budama 3menesiu,todel iki tol rukiau.tik suzinojusi kad laukiuosi iskart meciau,net mest nereikejo,noras savaime dingo.po gimdymo vel ZIAURIAI noredavau rukyt...pamatydavau rukancia pana,viskas...atrodo isprotesiu...bet laikiausi...parukiau kai vaikui buvo 2men.buvom su vyru palangoj,uzmigdem vaikiuka,zinojau kad ilgai miegos,tai parukiau viena cigarete...galvoju kol atsikels jau viskas bus prasivale nuo dumu blush2.gif labai jau norejosi blush2.gif parukius,poto ir noras sumazejo..gavau ko norejau ir apsiraminau... smile.gif pieno nesumazejo,isvis jokio skirtumo parukius napamaciau.daba nerukau,laukiu kol baigsiu maitint,tada vel pradesiu smile.gif man rukyt patinka,ir grazu asmeniskai rukancios merginos...
Atsakyti
QUOTE(Ponike @ 2008 10 11, 09:47)
As nedaug rukiau, bet is kart meciau pamacius dvi juosteles. Dabar jau nebemaitinu ir nezadu rukyt. Noriu ir toliau vaikams suteikt svaria aplinka, be dumu, klaikaus kvapo, be nuolatinio varinejimo eik i kita kambary as noriu parukyt ir pan.
O siaip tai iprotis kuris gero nepriduoda ir pinigus valgo daugiau nei mano dvynuku pampersai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

aš irgi nesiruošiu grįžti prie šio bjauraus įpročio schmoll.gif

mazgiuke,o man atvirkščiai-aš kai pamatau už vairo bobą su cigarete, tai taip pasišlykščiu... O kai eidamos mergos rūko irgi negražu schmoll.gif
Atsakyti
As siaip rukiau tik siaip sau. Kartais del nervu, kartais del malonumo, o kartais del kompanijos, o kartais del idomumo ar neturejimo ka veikti. Bet visada turejau galvoje kad busiu mama, busiu nescia ir esu atsakinga uz gyvybe. Todel priklausomybes neturejau. Kam veliau suteikt vaikui gyvybe ir paskui neatsakingai ziureti i ja.

Ir man nerealiai juokingai skamba, kad mama su cigarete dantyse man aiskina kaip riekia buteliukus sterilizuot arba kaip as zudau vaikus maitindama juos misiniu. Ir man neaiskinkit, kad rukancios mamos pienas yra geriau nei misinys. Pikta ziuret i tokias atsiprasant mamas.

Maciau ir as kaip su dideliu pilvu guledamos ligonines nestumo rizikos skyriuje iseina i lauka parukyt. Tai kam tada guli ligoninej, gydytojai bando saugot nestuma, o tu iseini i lauka ir trauki cigarete. doh.gif Bjauru pasakysiu.

Nescia nerukiau, nes norejau kad vaikai augtu stiprus ir sveiki. Dabar dziaugiuosi jais. Gime sveiki ir stiprus, nors anksti. Jokiu nervu, jokiu pilvo skausmu ir vargo.

Dabar esu mama. Turiu atsakingai ziuret i vaiku aplinka kuria as suteikiu. Veliau kai uzaugs gales patys rinktis. Rukyt ar ne. Bet zinosiu kad jiem daviau geriausia ga galejau.

As uzaugau rukanciu seimoje. Mama nuolat mane varydavo. Eik is kambario, cia suauge ruko. Vaikas nuolat varinejimas- jauciausi nereikalingas. Kazkoks pastumdukas. Nors kaip bebutu ir motiną alkocholikę vaikas myli.

Ir galiausiai mano senele ruke - mire nuo plauciu vezio, senelis ruke- mire nuo mikroinsulto, dede ruke - mire nuo gerklu vezio, krikstatevis ruke - mire nuo plauciu ligos. Zinau kad tai prie nieko gero neprives.
Atsakyti
ai is tikruju tai viskas kenkia...net ir oras,kuriuo kvepuojam,nes yra uzterstas.ka tu zinai ka valgai,kiek ten chemijos ir t.t.nuo visko apsaugot neimanoma....o taip noretusi 4u.gif nesmerkiu tu kurios ruko,kiekvieno asmeninis pasirinkimas,kiekviena vaikus augina kaip nori.man svarbiausia,kad mano vaikiukas butu stiprus ir sveikas,todel kol maitinsiu nerukysiu...tik va anyta beda.kartu gyvenam vienam bute....ruko savo kambaryje kaip garvezys...atsibodo...ir as sakiau,ir vyras sake....vienodai sviecia... unsure.gif aiskina kad eina i balkona rukyt,bet jei ruko balkone tai is kur kambary musu ir kolidoriuje tiek dumu ir tokia smarve..... doh.gif po duru apacia patiesiau skudura kad dumai neitu,atidariau langa kol silta...bent taip vaikiuka nuo tu nuodu apsaugosiu.atejusi pamate ta skudura bet nesake nieko.gal susiprotes biskiuka...pavargau jau nuo jos...ziauru gyventi kartu....svajoju apie nuosavus namus,ramybe....bloga jau nuo visko...soriukas kad tai issiliejau.... verysad.gif
Atsakyti