Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis


user posted image

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema

Dvylikta tema
Trylikta tema
Keturiolikta tema
Penkiolikta tema

Gaminame toliau, fotografuojame ir rodome visiems, nepamiršdami pridėti recepto, nors ir tai elementarus patiekalas 4u.gif Ginčų ir bereikalingų diskusijų prašome vengti.

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 30 rugsėjo 2008 - 21:12
Labas rytelis,

Grange aciu uz naujus namukus....labai geras virejus...toks thumbup.gif

Vaisinu lietiniais b;yneliais smile.gif
Teslai - miltai, vanduo, aliejus ir selenos, gaunasi tokia skysta mase.
Idaras - varske, kiausininis, razinos, cukrus, siek tiek grietines, viska sumaisome.
Kepmae lietinius ir i ispektu lietiniu vidu dedame idara, susukame ir veliau dar apkepame keptuveje. MEs valgome tokius su medumi. (atsiprasau uz foto, nes fotikas issikrovinejo blush2.gif ) Skanaus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
As be foto bet tiks pries tai esanciai: i lietiniu idaras: isvirti vista (gali but slauneles, krutinele, ka turite), smulkiai supjaustyti nuemus nuo kaulu, pakepti keptuveje su smulkintais abrikosais, slyvomis ir suvynioti i blynus - labai idomus ir naujas skonis thumbup.gif
Atsakyti
Turėjau virtų bulvių.Turėjau kepto kalakutienos kumpio likučių.Nusprendžiau pašildyti viską orkaitėje.Va kas gavosi smile.gif

user posted image
Atsakyti
atejau Briliantui padekoti uz gera pasiulyma grikiu nevirti 4u.gif
kaip man patiko, is vakaro uzmerkiau grikius, ryte minute pasildziau visa puoda ir pusryciai ant stalo thumbup.gif
Atsakyti
Elena,labai jau skaniai atrodo thumbup.gif
Briliantas lietiniu irgi sukirsciau thumbup.gif

O cia mano zemaiciu blynai

Virtas bulves sumalame su mesmale,idedame 2 saukstus krakmolo,prieskoniu.
Idarui isverdame mesyte,sumalame,sumaisome su prieskoniais.
Imame bulviu mase,padarome kaip cepalina ir suplojame.Kepame keptuveje is abieju pusiu 4u.gif
user posted image

Plovas

Isverdame ryzius.Kol ryziai verda supjaustome mesyte gabaliukais,pakepame keptuveje,tada idedu sutarkuota morka ir susmulkinta svoguna,viska dar pakepu kol suminksteja,tada sudedu i ryzius,idedu keciupo.skanaus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 10 01, 08:31)
Turėjau virtų bulvių.Turėjau kepto kalakutienos kumpio likučių.Nusprendžiau pašildyti viską orkaitėje.Va kas gavosi  smile.gif

user posted image



o morkas žalias ar virtas suvėrei? g.gif ax.gif
QUOTE(bulbul @ 2008 10 01, 10:02)
atejau Briliantui padekoti uz gera pasiulyma grikiu nevirti  4u.gif
kaip man patiko, is vakaro uzmerkiau grikius, ryte minute pasildziau visa puoda ir pusryciai ant stalo  thumbup.gif

nu reiks ir man pabandyt,man jie pabrinksta kai mirkau,bet ne tiek,kad valgyt galėčiau blush2.gif
o gal glaima ne per naktį,kiek valandų užtektų mirkymui kažin rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2008 10 01, 10:11)
nu reiks ir man pabandyt,man jie pabrinksta kai mirkau,bet ne tiek,kad valgyt galėčiau  blush2.gif
o gal glaima ne per naktį,kiek valandų užtektų mirkymui kažin  rolleyes.gif

kazkas praeitoj temoj rase kad 3 val mirko, bet as tai per nakti mirkiau, kad tikrai minksti butu biggrin.gif
Atsakyti
Morkos irgi apvirtos 4u.gif
Aš irgi noriu Briliantui dėkui pasakyti drinks_cheers.gif Kaip tik vakar išbandžiau tokius grikius.Nu puikumelis thumbup.gif Tu tikras BRILIANTAS lotuliukas.gif
Atsakyti
Lazanija per valanda smile.gif
user posted image

user posted image

Makaronai skirti lazanijai:) Vienos dezutes mums uztenka porai kartu.

Idaras: zalias prieskuoniuotas farsas, kukuruzai,s vogunas, paprika, pomidoras, cesnakas.
Darau taip.
Makaronais iskloju skarda, tada sluoksnis idaro, ant virsaus surio, tada vel makaronai, vel idaras... virsutinis sluoksnis idaras, Daumantu kinietiskas padazas ir daugiau surio...viska apipilu vandeniu, nes makaronai nevirti. Viska orkaiteje kepu iki 40 min

Idarui gali buti daug ivairiu ingridientu...kas ka megstate... smile.gif
Skanaus
Atsakyti
Evuška, Tai ne tokią tešlą darai mirksiukas.gif Užeik čia http://www.supermama...?showtopic=3762
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 01 spalio 2008 - 11:47
QUOTE(zebra @ 2008 10 01, 12:46)
Evuška,    Tai ne tokią tešlą darai mirksiukas.gif  Užeik čia http://www.supermama...?showtopic=3762

dariau pagal šitą receptą,bet kočiojant man reikėjo miltų unsure.gif
receptas

[attachmentid=160440]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evuška: 01 spalio 2008 - 13:01